Мнение за обява/конкретен автомобил

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от 3186 » 06 Дек 2021, 21:54

Кои ароматизатори? Оригиналния на BMW ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1707
Регистриран на: 28.09.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi, MHD stage 2, xHP stage 3
Мечтае да кара: без да се ядосва

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от drago9205 » 06 Дек 2021, 22:56

"Само задно докато не се наложи предно"
"предварително напомпва педала на спирачката, и дори сама спира ако ще се ударите в нея"
"навигацията е заводска -NBT генерация от новите като е сложена допълнителна кутия с интерфейс и лесно може да се превключва между двете чрез заводския iDrive контролер" - колата е заводска и излезнала заводски от завода
"седалките се надуват от 5 места имат и удължения за краката като кресло"
"безключовият сигнал се изключва така че да не може да бъде отключена или запалена"

Леле, припадам от смях... какво по дяволите прочетох.

Иначе конкретно за колата - ако изключим джантите и този магически тунинг - добре е натоварена с екстри.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от grkv » 06 Дек 2021, 23:46

peshehodetz написа:сложил някакви най-вероятно китайски ментета в стил "Кондьо" както се беше изказал форумен колега преди време.


Недей, че е деликатна тема :lol:

Ако тоя тигър беше местен, директно те затриват за това сравнение. При второ провинение си в седмичен отпуск :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 2.11.2019
Пол: Мъж
Кара: E70 3.0D LCI
Мечтае да кара: M550D

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Eliyan » 07 Дек 2021, 0:35

peshehodetz написа:и не че нещо, не съм много запознат ма 258к.с. за 530д не бяха ли след фейс лифта, нека тези дето са по компетентни да се изкажат. .



258 коня започва от 2011 посредата и нагоре, т.е. преди фейса на самата кола си слагат фейслифтовия двигател вече :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.07.2016

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от djvice » 07 Дек 2021, 15:02

Eliyan написа:
peshehodetz написа:и не че нещо, не съм много запознат ма 258к.с. за 530д не бяха ли след фейс лифта, нека тези дето са по компетентни да се изкажат. .



258 коня започва от 2011 посредата и нагоре, т.е. преди фейса на самата кола си слагат фейслифтовия двигател вече :)


по скоро на фейслифта слагат преди фейслифтовия двигател :D

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 6.12.2021
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от vasilev0721 » 07 Дек 2021, 15:34

Реално това с джантите не ми е проблем, защото могат да се сменят по всяко време.
По- скоро ми беше интересно дали някой не я е гледал, защото има доста екстри и цялостно не изглежда зле на обявата (изключвам това как са описани някои от възможностите на автомобила).

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 25.11.2005

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Kostadin » 07 Дек 2021, 20:14

Здравейте колеги,

Някой дали е гледал този автомобил и/или има информация за него?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=mhkaej

Предварително благодаря!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1076
Регистриран на: 6.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11
Мечтае да кара: на безплатна нафта
Детайли за колата: 530xd

Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от chris_barnes » 07 Дек 2021, 22:51

vasilev0721 написа:https://m.mobile.bg/details/11626774333144655

Някой гледал ли е тази кола и ако може да изкажете мнение?
Задна броня е боядисвана. Вижда ми се скъпа за това което е. Ако е гледана, може да си заслужава ако търсиш точно това.
Описанието е малко нескопосано, но човека изглежда не е някакъв мундар.
Ако ще я гледаш, задължително на подемник, от Швейцария си имат ръжди…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 11.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330xd && 525d
Мечтае да кара: В европейска България

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bmw55 » 08 Дек 2021, 10:19

Kostadin написа:Здравейте колеги,

Някой дали е гледал този автомобил и/или има информация за него?

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=mhkaej

Предварително благодаря!



От тия хубавци, уж трябва да са точни и продават много премиум и т.н. Ама.... не точно....
Мой приятел копува 2017г S-klass произведена 2013 на 129к реални за некви безумно високи цени, защото уж колгата е истинска и т.н.
При първото влизане в Силвър стар се оказа, че не е long и няма как да има този пакет, след проверка се оказа тайвански прясно подменен.
Тежки ремонти не е имало, но си имаше подмяна на някакви неща, а те не са евтини при тези премиуми.
Минава й 100к без никакви инциденти, освен едно боядисване в силвър стар по каско на предна броня и капак, заради буца лед на пътя.
Идва 2020г и решава да я подмени, отива пак при същите, все пак от там я е взел. Правят оглед установяват някакви забележки (които ги имаше, когато той я е взел и тогава казаха нормано козметика за годините си), обаче сега казват ооо то това струва доста пари.
След това идва един господин и казва, ами тя тази кола е била с тежък удар, то си личи усукването, увисналата врата и всякакви такива.
Натам не ми се пише, щото ви е ясно за какво иде реч.
Подобни случаи познавам 5бр. И щом това го правят за най-скъпите автомобили, представете си за тия коли по 20-40к какво ли ще е....
Бъди честен пък да става квото ще

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от barty » 10 Дек 2021, 19:57

https://mobile.bg/11604166237378177

Назад в темата бяхме коментирали тази кола че не става и т.н. обаче аз отидох на оглед :mhihi:
Мога да кажа че е много запазена, без видими проблеми.
Оглед в сервиз може да покаже проблеми но на място е ок.
Чиста кола, без драскотини, изцапано или нещо друго.
Запазени гуми, дискове и накладки, работи добре...

Много базова е, вярно, но изглежда много по-добре от някои по-скъпи.
Мисля че някой непретенциозен фен ще бъде доволен.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от Ненко Вранков » 12 Дек 2021, 9:22

Това .. "нещо" колкото и да е запазено е пълна простащина.. най-големия плюс на Ф10 е автоматичната скоростна кутия на ЗФ.. да си купиш ръчка в това купе си е топ простотия. Всичките останали гадости, като скапания салон, спирачките от Е39 и липсата на нормална навигация са поправими...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1232
Регистриран на: 6.02.2010
Пол: Мъж
Кара: '16 Q7 S Line 3.0 TFSI Supercharged
Детайли за колата: Stage 1 435hp/545NM, заредена до гърба

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от bai_ILIA » 12 Дек 2021, 9:37

Нещо е правилната дума. За мен е изрезка :mhihi: Това е част от Ф10 и то по-лошата...
"Чемодан, вокзал, Москва"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 12 Дек 2021, 15:03

Ма тя тая като се загледах била само 14к в левове, ми за тия пари какво повече от някое гадно отвратително комби с 4 цил двигател, ръчни скорсти и вероятен пробег поне х2 от това което показва.Те хубавите фейс лифтнати 6 цил. F10 без значение дизел или бензин в Германия почват от поне едно 18к в ЕВРО.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от X5 E70 » 12 Дек 2021, 17:35

peshehodetz написа:Ма тя тая като се загледах била само 14к в левове, ми за тия пари какво повече от някое гадно отвратително комби с 4 цил двигател, ръчни скорсти и вероятен пробег поне х2 от това което показва.Те хубавите фейс лифтнати 6 цил. F10 без значение дизел или бензин в Германия почват от поне едно 18к в ЕВРО.


Хубава Ф10 с Adaptive Drive / Dynamic Drive дори и преди фейслифта с 258 двигател, 2011 за 20000 евро няма, търсих да сменя моята Ф10 че стана на 400 000 км.
Хубава 6-ца Ф12/13 с Adaptive Drive / Dynamic Drive бяха паднали до 21-22, сега са по 25 и нагоре
Дали че спряха 6-цата и я смениха с ГТ, дали заради кризата със забавянето на доставките на новите коли не зная.
Ново IVECO Daily се чакаше по 2 месеца, сега доставката е за юни 2022 ако платиш авансово 10-20% през юли 2021

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Мнение за обява/конкретен автомобил

Мнение от peshehodetz » 12 Дек 2021, 18:53

Е аз затова съм казал "почват от поне" в смисъл че при повече търсене, ако естествено има къде човек да отседне, знае много добре езика и най-вече с повече късмет може и евентуално да намери някой екземпляр. Сега аз като съм споменал хубава не съм казал че задължително трябва да е с Adaptive Drive / Dynamic Drive, знам че за някои хора това е основния приоритет и са готви да вземат 2011 на сума ти и км със отколкото 2016 на изключително по малък пробег без горе споменатите. Лично при мен остатъчната/удължена гаранция е задължителното изискване при купуване на германска кола.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

ПредишнаСледваща

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook