Проблем адаптивни светлини

5-та серия (2010-2016), 5-та серия GT

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 24.08.2014
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: M5
Мечтае да кара: N57D30 , M57D30

Проблем адаптивни светлини

Мнение от MS-BMW » 24 Окт 2023, 0:17

Здравейте , след няколко Е39 и все още притежавам Е60 , си купих Ф10 530Д 2010 година.
Колата я купих със счупен ляв фар и счупено стъкло на десния фар. Смених счупения фар с друг , прехвърлих си
Модулите , а на другия смених само стъклото. ТМС модулите и на двата фара бяха наводнени и корозирали купих чисто нови не оригинални модули за адаптивни фарове. Всичко светна но имаха проблем и грешки на таблото със нивелирането и завиването впоследствие ги обучих и тръгна всичко без грешки.
Но сега проблема е , че доколкото разбрах до около 60-65 км/ч адаптивните светлини светят по-широко встрани над тази скорост си осветяват пътя по-напред. При мен прикачих и видео с проблема :oops:
До 60км/ч осветяват горе-долу добре , но след като подмина тази скорост забива/т в дясно положение и пред мен не се вижда и е доста кофти не се кара нощно време . И забелязах , че и на ниски скорости доста шават наляво надясно . Та въпроса ми е от какво се получава това , къде да търся проблем . Дали да сменя модулите с оригинални ТМС или трябва наново адаптация която уж и аз я направих с иста след майстора. Някой ако може да помогне с идея съвет :dunno: :bchug:
Благодаря ви предварително!
https://youtube.com/shorts/K9fSLPharoY? ... hABocgwCc1

Назад към F07/F10/F11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook