Покупка на F02 750LI преди фейслифта

7-ма серия (2009+)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 18.02.2021

Покупка на F02 750LI преди фейслифта

Мнение от KDebian » 18 Фев 2021, 23:52

Здравейте на всички!

Предстои ми покупка на F02 750 LI. Изчетох доста негативни коментари и имам следния въпрос:

Как и по какъв начин може да се установи дали всичко е наред с мотора - с инжекторите, с дюзите и т.н? На сервизи не вярвам, макар и оторизирани - в България живеем, все пак :) Ходих да гледам едно, ама нито имаше "потрепване" на обороти било то в спряло движение или на 1-ва/2-ра, нямаше придръпване при смяна на предавките, нямаше и странични шумове. Дори човека ми даде да си го покарам с доста висока скорост. От една страна - да, от евтините е, но лично аз съм продавал автомобил на ниска цена, когато съм бил принуден от обстоятелствата :) Как може да се установи дали има потенциал този автомобил и наистина ли е толкова проблемен и ако да - как и с какво? Дори и да го придобия след няколко месеца как бих установил, че нещо не е наред? Как бих установил, че има за смяна инжектори, дюза или да не казвам най-лошото - двигателя? И ако все пак това стане за какво да съм подготвен, като разходи на пари и време?

Благодаря предварително!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Покупка на F02 750LI преди фейслифта

Мнение от Leon » 23 Фев 2021, 20:36

Never mistake motion for action...

Назад към F01/F02/F03/F04

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook