Проблем с двигател 740д N57D30B ?

7-ма серия (2009+)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от hell's angel » 06 Окт 2021, 11:36

Свали му масления филтър и го разгледай, ако е лагери си личи, определено.
Ubi dubium, ibi libertas

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Каквото има..
Мечтае да кара: .....

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от iliew » 06 Окт 2021, 20:48

Top Gun Maverick написа:
iliew написа:
Top Gun Maverick написа:Ами честно казано не съм. Аз пиша това при положение, че може да се поправи, което ще реши някой кадърен майстор. И ако може да се поправи, то е по-добре от мотор от някоя морга.

Ами като не си запознат, не давай подвеждащи мнения на момчето... Най-вече надежди....

Всъщност реално съм му казал много правилно какво да направи и аз пак бих направил така. Колата на кадърен майстор, отваря се и спира да се гадае, а виждаш на 100%-та какво може и какво не, след което правиш ако искаш с ново, ако искаш влизаш във филма с двигател втора употреба, което все така не му препоръчвам. И като гледам не съм му го написал само аз това същественото.

Малко заприличваме на бг мама форум (за сьжаление) но продьлжаваш да говориш глупости. За пореден пьт показваш, че идея си нямаш какво точно се случва при конкретния проблем, щом все още твьрдиш, че "трябва да я види майстор" В случая няма какво да се гледа, видеото красноречиво показва сьстоянието на този двг. ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 320
Регистриран на: 24.03.2006
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: F01 740d
Мечтае да кара: в насрещтното...

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от Georgiev BMW » 07 Окт 2021, 0:10

iliew написа:
Top Gun Maverick написа:
iliew написа:
Top Gun Maverick написа:Ами честно казано не съм. Аз пиша това при положение, че може да се поправи, което ще реши някой кадърен майстор. И ако може да се поправи, то е по-добре от мотор от някоя морга.

Ами като не си запознат, не давай подвеждащи мнения на момчето... Най-вече надежди....

Всъщност реално съм му казал много правилно какво да направи и аз пак бих направил така. Колата на кадърен майстор, отваря се и спира да се гадае, а виждаш на 100%-та какво може и какво не, след което правиш ако искаш с ново, ако искаш влизаш във филма с двигател втора употреба, което все така не му препоръчвам. И като гледам не съм му го написал само аз това същественото.

Малко заприличваме на бг мама форум (за сьжаление) но продьлжаваш да говориш глупости. За пореден пьт показваш, че идея си нямаш какво точно се случва при конкретния проблем, щом все още твьрдиш, че "трябва да я види майстор" В случая няма какво да се гледа, видеото красноречиво показва сьстоянието на този двг. ...


Добре забележете това пропушване оргоре на мотора . Този бял цвят пушак газове от каде идва не пуши ли така точно при заминали клапани. Някой не затворил клапан ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Каквото има..
Мечтае да кара: .....

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от iliew » 07 Окт 2021, 0:17

Е край.... Няма какво повече да се каже.... Живей с надеждата че е клапан или в каквото е угодно за теб да вярваш.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 320
Регистриран на: 24.03.2006
Местоположение: Gabrovo
Пол: Мъж
Кара: F01 740d
Мечтае да кара: в насрещтното...

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от Georgiev BMW » 07 Окт 2021, 20:59

iliew написа:Е край.... Няма какво повече да се каже.... Живей с надеждата че е клапан или в каквото е угодно за теб да вярваш.


Все едно какво е и да го хвърля мотора все ми е едно , ще купя друг подготвил съм се. Стават такива батаци с тия коли и е нормално, аз си и знаех като я купувах. Просто кеф цена няма, решил съм го исках я точно тази кола и това е :) .Просто ми е интересно и искам да разбера от по компетентните в двигателите точно това пушене от там по какъв начин е възможно. Този бял пушек на газове от каде там точно излиза. Освен от не затворил клапън има ли от др място ота там горе да пуши :dunno: :dunno: :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Кара: G20
Мечтае да кара: V12

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от A9A » 08 Окт 2021, 5:40

Georgiev BMW написа:
iliew написа:Е край.... Няма какво повече да се каже.... Живей с надеждата че е клапан или в каквото е угодно за теб да вярваш.


Все едно какво е и да го хвърля мотора все ми е едно , ще купя друг подготвил съм се. Стават такива батаци с тия коли и е нормално, аз си и знаех като я купувах. Просто кеф цена няма, решил съм го исках я точно тази кола и това е :) .Просто ми е интересно и искам да разбера от по компетентните в двигателите точно това пушене от там по какъв начин е възможно. Този бял пушек на газове от каде там точно излиза. Освен от не затворил клапън има ли от др място ота там горе да пуши :dunno: :dunno: :banghead:


Закарай я до най-близкият близкия официален сервиз, нали си се подготвИл ;) Ще ти кажат за пушенето, за чукането и ще ти я ремонтират. Както сам написа кеф цена няма :mhihi:
Немски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Сръбски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от grkv » 08 Окт 2021, 6:33

A9A написа:най-близкият близкия официален сервиз, нали си се подготвИл ....... кеф цена няма :mhihi:



''на чужд гръб и сто тояги са малко''

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 216
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Кара: G20
Мечтае да кара: V12

Re: Проблем с двигател 740д N57D30B ?

Мнение от A9A » 08 Окт 2021, 9:45

grkv написа:
A9A написа:най-близкият близкия официален сервиз, нали си се подготвИл ....... кеф цена няма :mhihi:



''на чужд гръб и сто тояги са малко''


"Каквото повикало, такова се обадило"
Немски форум: питаш нещо и ти отговарят.
Сръбски форум: питаш нещо и теб те питат.
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Предишна

Назад към F01/F02/F03/F04

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook