E39 touring модификации ?

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 1.10.2008
Местоположение: Sofia
Кара: E91 330D
Детайли за колата: Touring

E39 touring модификации ?

Мнение от dblos » 30 Апр 2013, 10:47

Здравейте ,
отново болната тема за музиката в е39.
В случая говорим за комби с business RDS + Changer .
Идеята ми е следната , тъй като голямата спънка идва от преъра/радио модула (не съм сигурен точно от кое) ,
възможно ли е да се подменят компонентите на радиото/радио модул за да поодпуши малко звука ?
Също така ако е възможно и някой го е правил ако може да ме насочи къде в София може да оправим това недоразумение.

В случай че няма как да го оправим отивам на вариант Б:
монтаж на стъпало + бас, тук вече питането е следното , някой правил ли е къстъм кутия за бас която да седи зад десния капак в багажника ?
и съответно от къде може да се вземе remote + за стъпалото при положение,че нямам оригиналното окабеляване за усилвател ?

Идеята ми е да подобря качеството и да свирне и малко бас , на сила ми е достатучно.Също така не искам да развалям визията на таблото с афтърмаркет плеър .

Другата мисъл за бас е да не правя къстък кутия а виждам ,че има слим каси но до колко ще свършат работа си остава мистерия.


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: E39 touring модификации ?

Мнение от skimu4ka » 16 Май 2013, 10:25

В бизнес радиото няма какво да се пипа! Помисли за смяна за говорители + отделен усилвател.


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: E39 touring модификации ?

Мнение от skimu4ka » 17 Май 2013, 12:06

Mario Pankov написа:
skimu4ka написа:В бизнес радиото няма какво да се пипа!

Като ти гледам другите коментари ( написани на почти правилен български език :D ), мисля, че си прав, по-добре не пипай. :weed:

От такива теоретици като теб интернет пространството е блъвнало!
Я дай по същество като си толкова настоятелен, какво може да се смени в него с цел подобряване на звука? Ти изобщо отварял ли си бизнес касетофон/цд и запознат ли си със съдържанието му?


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: E39 touring модификации ?

Мнение от skimu4ka » 17 Май 2013, 13:04

Моля ти се, нека да бъдем изчерпателни. Защо не се обосновеш? Все пак аз не съм от тези които казвайки нещо, го казват ей така.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 1.10.2008
Местоположение: Sofia
Кара: E91 330D
Детайли за колата: Touring

Re: E39 touring модификации ?

Мнение от dblos » 21 Май 2013, 9:09

Бизнес радиото по default е боклук !

Колега може ли да ми дадеш контакт на човек който може да смени карантията на това радио ?


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: E39 touring модификации ?

Мнение от skimu4ka » 21 Май 2013, 11:29

dblos написа:Бизнес радиото по default е боклук !

Колега може ли да ми дадеш контакт на човек който може да смени карантията на това радио ?

Какво значи карантията? Целта е да остани само кутията? Ако е така, какво искаш да се вгради? Защо да е боклук дигиталния Бизнес с DSP-то свири доста добре. Кое точно не ти харесва? Може би по-добре само там да се пипне.
То е ясно че няма как да свири като висок клас плеър. Ако целиш това, с мод няма да стане, базата на основата на която е изградено не разполага.


Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 22.04.2013
Пол: Мъж

Re: E39 touring модификации ?

Мнение от skimu4ka » 24 Май 2013, 21:14

Mario Pankov написа:
skimu4ka написа:Защо да е боклук дигиталния Бизнес с DSP-то свири доста добре.


Сега разбираш ли защо не ти отговарям?

Честно казано не колега! Какво имаш на предвид. Аз казвам че свири добре, а не че може да се модва.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook