Въпрос за DSP в е38

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 608
Регистриран на: 10.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: мечтата на живота си
Мечтае да кара: е38 с евтино гориво

Въпрос за DSP в е38

Мнение от chernobila » 03 Юни 2013, 20:39

Колеги здравейте.Търсих много във форума,но нищо не открих по въпроса с DSP-то на е38.Интересува ме какъв размер са бас колоните на задната кора и някой слагал ли е приметно MTX или ДЛС?Искам да сложа по-сериозни говорители и да свирне малко по-така :mrgreen: ,но не знам размерът :dunno:

П.П. Имам и още едно питане,но да не отварям 2 теми - М/у двете седалки имам два изхода TV и AV.Въпросът ми е дали мога да закача пимерно таблет и да гледам на навигацията (с 4:3 съм МК1) или е само за музика или тези 2 изхода са за да сложа отзад монитор?
Благодаря предварително :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 2.08.2006
Местоположение: София

Re: Въпрос за DSP в е38

Мнение от tngeorgiev » 03 Юни 2013, 21:22

chernobila написа:Колеги здравейте.Търсих много във форума,но нищо не открих по въпроса с DSP-то на е38.Интересува ме какъв размер са бас колоните на задната кора и някой слагал ли е приметно MTX или ДЛС?Искам да сложа по-сериозни говорители и да свирне малко по-така :mrgreen: ,но не знам размерът :dunno:

П.П. Имам и още едно питане,но да не отварям 2 теми - М/у двете седалки имам два изхода TV и AV.Въпросът ми е дали мога да закача пимерно таблет и да гледам на навигацията (с 4:3 съм МК1) или е само за музика или тези 2 изхода са за да сложа отзад монитор?
Благодаря предварително :bchug:


колегата trapo е въртял най-много игри и модове с ДСП според мен, питай него, а за А/В входа пред задните седалки - да, можеш да включиш каквото искаш, като на всеки компонентен А/В вход, аудиото обаче е моно - което не е фатално
E30 1986 318
E30 1993 318
E36 1991 320
E36 1997 328
E38 1997 735
Е46 2002 318

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 608
Регистриран на: 10.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: мечтата на живота си
Мечтае да кара: е38 с евтино гориво

Re: Въпрос за DSP в е38

Мнение от chernobila » 03 Юни 2013, 21:32

tngeorgiev написа:
chernobila написа:Колеги здравейте.Търсих много във форума,но нищо не открих по въпроса с DSP-то на е38.Интересува ме какъв размер са бас колоните на задната кора и някой слагал ли е приметно MTX или ДЛС?Искам да сложа по-сериозни говорители и да свирне малко по-така :mrgreen: ,но не знам размерът :dunno:

П.П. Имам и още едно питане,но да не отварям 2 теми - М/у двете седалки имам два изхода TV и AV.Въпросът ми е дали мога да закача пимерно таблет и да гледам на навигацията (с 4:3 съм МК1) или е само за музика или тези 2 изхода са за да сложа отзад монитор?
Благодаря предварително :bchug:


колегата trapo е въртял най-много игри и модове с ДСП според мен, питай него, а за А/В входа пред задните седалки - да, можеш да включиш каквото искаш, като на всеки компонентен А/В вход, аудиото обаче е моно - което не е фатално


Колега моляте обясни ми като на малоумен :mrgreen: За да си включа таблета трябва да изкарам от него 2 букси ама какви? Как да ги изкарам :banghead: :dunno: Извинявай ама грам не разбирам от жица :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 608
Регистриран на: 10.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: мечтата на живота си
Мечтае да кара: е38 с евтино гориво

Re: Въпрос за DSP в е38

Мнение от chernobila » 05 Юни 2013, 18:56

Някой ще помогне ли? :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1658
Регистриран на: 4.11.2009
Местоположение: Край морето
Пол: Мъж
Кара: седнал
Детайли за колата: Правиланта 39-ка

Re: Въпрос за DSP в е38

Мнение от gentata » 06 Юни 2013, 19:21

Ето и една тема за смяна на говорителите на англ. е. Има разни варианти за замяната им.
Това е за буксите отзад пак е на англииски. На кратко: от там могат да се подават (AV IN) външни аудио и видео сигнали които ще се чуват през колоните и гледат на монитора. Също и да се извежда аудио и видео (AV Out) сигнал от ТВ към въшно усторйство.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 608
Регистриран на: 10.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: мечтата на живота си
Мечтае да кара: е38 с евтино гориво

Re: Въпрос за DSP в е38

Мнение от chernobila » 06 Юни 2013, 21:10

gentata написа:Ето и една тема за смяна на говорителите на англ. е. Има разни варианти за замяната им.
Това е за буксите отзад пак е на англииски. На кратко: от там могат да се подават (AV IN) външни аудио и видео сигнали които ще се чуват през колоните и гледат на монитора. Също и да се извежда аудио и видео (AV Out) сигнал от ТВ към въшно усторйство.



Хиляди благодарности колега :bowdown:

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook