Оригинално ЦД за БМВ Е46

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 253
Регистриран на: 11.06.2007

Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от igra4a_bmw » 07 Май 2013, 21:50

Здравейте колеги интересува ме има ли оригинално бизнес цд за БМВ Е46 което да чете MP3 дискове?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от Gqbriel » 08 Май 2013, 8:28

igra4a_bmw написа:Здравейте колеги интересува ме има ли оригинално бизнес цд за БМВ Е46 което да чете MP3 дискове?

Businnes мился не,но Professional - ДА
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 253
Регистриран на: 11.06.2007

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от igra4a_bmw » 06 Юни 2013, 16:35

Ясно, а също искам да попитам тъй като си избирам CD оригинално, това което съм харесал е свалено от БМВ Компакт, което няма копчета за управление от волана. Дали ако го сложа на моята кола ще може да се управлява от волана ?:) И също така каква е разликата, ако пише MODE или CD, освен това, че когато пише CD не може да се пусне когато е изкаран ключа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от Gqbriel » 07 Юни 2013, 9:38

igra4a_bmw написа:Ясно, а също искам да попитам тъй като си избирам CD оригинално, това което съм харесал е свалено от БМВ Компакт, което няма копчета за управление от волана. Дали ако го сложа на моята кола ще може да се управлява от волана ?:) И също така каква е разликата, ако пише MODE или CD, освен това, че когато пише CD не може да се пусне когато е изкаран ключа.

Без MODE - не можеш да управляваш ченджър и т.н - всичките могат да се управляват от волана без значение шасито
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 24.12.2010
Пол: Мъж

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от GranTorino » 09 Юни 2013, 17:53

http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=720955

Тук е обяснено доста добре :)

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 24.12.2010
Пол: Мъж

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от GranTorino » 11 Юни 2013, 19:34

За да не отварям нова тема, ще попитам тук: От къде мога да си намеря панел като този на снимката, който да уплътни оставащото място от СД плеъра. Времето на касетките мина, а не мога да открия оригинално СД, което да чете мп3.
Благодаря предварително
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 12.06.2013
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 1.9 316i / F36 440xi

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от danielgenov » 11 Юни 2013, 23:53

Здравейте, вчера се сдобих с BMW E46 316i 1999г. Колата има оригиналното радио с аудио с касетка. Много съм бос в колите и честно каза мн малко разбирам :) Та въпросът ми, подобен на темата, е може ли да му сложа оригинално CD, да махна сегашното със касетката и да сложа със CD player, или може ли да му сложа CD changer в багажника и да си остана със сегашното аудио на таблото.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 19.09.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 530d '09

Re: Оригинално ЦД за БМВ Е46

Мнение от Malik » 16 Юни 2013, 18:23

GranTorino написа:За да не отварям нова тема, ще попитам тук: От къде мога да си намеря панел като този на снимката, който да уплътни оставащото място от СД плеъра. Времето на касетките мина, а не мога да открия оригинално СД, което да чете мп3.
Благодаря предварително


http://www.darucar.bg/ или втора употреба от колега във форума.


danielgenov написа:Здравейте, вчера се сдобих с BMW E46 316i 1999г. Колата има оригиналното радио с аудио с касетка. Много съм бос в колите и честно каза мн малко разбирам :) Та въпросът ми, подобен на темата, е може ли да му сложа оригинално CD, да махна сегашното със касетката и да сложа със CD player, или може ли да му сложа CD changer в багажника и да си остана със сегашното аудио на таблото.


Ако радиото има бутон "Mode", значи може да управлява cd changer. Ако не, можеш да го смениш с какъвто cd player искаш :yes:

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook