Помощ за избор на CD Player!

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Помощ за избор на CD Player!

Мнение от NeRoX » 23 Дек 2013, 19:07

Здравейте, колеги! Реших за коледа да си подаря едно ново CD за 36цата, но съм в леко чудене и реших да попитам. Спрял съм се на този модел - Pioneer DEH-X3500UI и съответно по-новия му модел който го замества Pioneer DEH-X3600UI. Да питам някой дали е наясно с разликите на двата модела? Доколкото разбрах - основното е, че новия (3600) има поддръжка на Android устройства, което мен не ме интересува, защото ползвам iPhone. Също дизайна на новия модел не ми харесва. Стария (3500) е някак си по-разчупен. Същоя стария е до 20-30лв по евтин, което пак си е спестяване. Отворен съм към предложения и за други марки и модели в този ценови клас (180 - 220лв)! Благодаря предварително за съветите! :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от Kambe » 23 Дек 2013, 19:11

дай още 40 лв и си подари един Alpine 133BT .. уникален плеър и свети в цвета на таблото
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от NeRoX » 23 Дек 2013, 21:50

На този модел само средния (Source) бутона свети в кехлибарено/amber! Бутоните светят само в зелено и червено, което не ми върши работа. Искам всички бутони да светят в цвета на таблото!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от Kambe » 23 Дек 2013, 21:59

ти си знаеш, аз не говоря само за цветове, качеството на звука е съвсем друг клас , но.. :dunno: весели празници
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 17.01.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 320d
Мечтае да кара: Ferrari
Детайли за колата: M47D20 6MT

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от NeRoX » 24 Дек 2013, 0:31

Чак пък да е от друг клас... Все пак говорим за Pioneer, които отдавна са се доказали в създаването на качествени Audio продукти от всякакъв клас. Знам, че качеството им на звук е много високи. За Alpine знам същото разбира се, но не вярвам да мога да усетя кой знае каква разлика. Засега ще слушам оригиналната музика на колата (поиздънено Hi-Fi) и понатък живот и здраве ще слагам някаква музика. Предполагам, че разлика дори и да има ще я усетя вече на много скъпа и силна музикална техника (колони, каси, усилватели и т.н.)! Харесва и визията на Pioneer панела, Alpine-а е малко скучен - поне този. А и MIXTRAX опцията звучи като нещо свежо.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от red_bull92 » 24 Дек 2013, 3:20

Аз си купих от продавалник Sony S-gt460u китайския вариант за 100 лв чисто ново. Чете абсолютно всичко USB, дискове и тн. и си ми върши перфектна работа... :dunno: :D
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 7.06.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW и др.

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от bullet83m » 16 Ное 2014, 21:51

Аз имах 3500 модела точно на е36,дадох го с колата и сега малко съжалявам.Плеяра е с RGB подсветка и можеш да си избираш какъв цвят да светят бутоните и дисплея по-отделно.
Аз не можах да го докарам 1 към 1 с осветлението на таблото и интериора,но беше достатъчно близо.Има микстракс функция миксира парчетата и може да се съчетае с дисплея да премигва в различни цветове :mhihi:
Има доста настройки LPF,HPI и тн.като звук обаче не е нищо особено.С iphone се разбира добре включваш и си сменяш песните от плеяра,андроида само му зарежда батерията.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Re: Помощ за избор на CD Player!

Мнение от AGT » 16 Ное 2014, 23:32

bullet83m написа:Аз имах 3500 модела точно на е36,дадох го с колата и сега малко съжалявам.Плеяра е с RGB подсветка и можеш да си избираш какъв цвят да светят бутоните и дисплея по-отделно.
Аз не можах да го докарам 1 към 1 с осветлението на таблото и интериора,но беше достатъчно близо.Има микстракс функция миксира парчетата и може да се съчетае с дисплея да премигва в различни цветове :mhihi:
Има доста настройки LPF,HPI и тн.като звук обаче не е нищо особено.С iphone се разбира добре включваш и си сменяш песните от плеяра,андроида само му зарежда батерията.


Колега да не обърка годината нещо ? Виж от кога е темата !

Помощ за избор на CD Player!
Мнение от NeRoX » 23 Дек 2013, 17:07
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook