Проблем с радио+ мид и ibus! помощ !

Или всичките неща, които можем да натъпчем в един автомобил.

Модератор: Icco

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.11.2009
Кара: е39

Проблем с радио+ мид и ibus! помощ !

Мнение от hag_1924 » 18 Мар 2015, 10:00

Здравейте колеги, преди месец ми изгоря канал на моето фабрично радио с касетка и реших да си взема мид. Взех горна част, взех мид, вързах ги, вързах си грома всичко тръгна. Един светъл студен ден радиото тръгна но мида не поиска. На дисплея не ипзписваше нищо, нищо не можех да правя, нито да увеличавам нито да мнамалям. Отидох при едни пичове о ми казаха, че процесорчето на мида е заминало. Намерих друг мид вързах го и той не пожела да трагне. На връщане от срещата с момчето за новия мид стария трагна за малко и после пак не пожела. Подцветката му свети но до там.
Може ли някой да ми каже читав сервиз или нещо от София, където ще погледнат къде е проблема защото вече не знам къде да го търся- в горната част ли в мида ли. Помагайте, че драмата е от 1 месец и е много неприятно. От София съм. :bchug:
Последна промяна hag_1924 на 20 Мар 2015, 13:41, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.11.2009
Кара: е39

Re: Проблем с радио+ мид! помощ !

Мнение от hag_1924 » 19 Мар 2015, 17:14

Колеги, някой да знае на колко волта сигнал изпраща ibus-а до радиото защото вчера сложих друго и не трагна мултиволана, не светна часовника, който се показва когато включиш ibus-а към радиото. Замерих го и показва 2.5 но не знам дали трябва да е толкова.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 11.11.2009
Кара: е39

Re: Проблем с радио+ мид и ibus! помощ !

Мнение от hag_1924 » 21 Мар 2015, 16:19

За триене. Проблема беше нисък ток на IBUS-a.

Назад към Car аудио и видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook