:: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Модератор: Търговски модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1906
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от boris » 10 Юли 2015, 12:58

Темата е за некоректни потребители, а не за несериозни.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 14.04.2007
Местоположение: ВАРНА
Пол: Мъж
Кара: E39 525d

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от javor » 24 Юли 2015, 12:28

Преди 10-на дни, пуснах обява, че купувам модул за навигацията МК4. Някой колеги ми писаха лични, други се обадиха. Та се спрях на оферта на обадил се "колега" и затова не му знам името в Форума.
Твърдеше че има МК4, безупречно работеща, дори все още не свалена от колата.Разбрахме се да ми прати модула по куриер, да го пробвам, и ако всичко е ОК, по живо по здраво, а ако има проблем да му го върна.
Модула пристигна, монтирах го в колата и ..........не работи. Самоизключва се на няколко минути. Обадих се на продавача и обясних му като човек какъв е проблема.Разбрахме се (аз му пердложих) да отида до сервиза на колегата "mad_presley" да го погледне, и ако проблема остане, да му го върна. Оказа се че не работи.
Но се оказа че и "колегата " се е покрил.Телефони, СМС-си. Като се обадя от друг номер, докато ме чуе и затваря.
Аз пих една студена вода, но ще пусна името и телефона на продавача, че да де се прецака и друг колега.
А ако някой го познава, да ми пусне едно ЛС.
Гр. Дупница Ул. Шейново 11(Прдеполагам това е адреса на куриерската фирма)
Борис Кирилов Милев 0888124279


Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 2.10.2014

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от brokentail » 22 Авг 2015, 12:56

На 5 август пуснах тема,че търся бутала и дюзи за Мотор М57D30 ,получих няколко предложения по телефон и на лични съобщения,свързах се с колеги,напазарувах. Взех от един човек бутала,оказа се много коректен,дюзите реших да ги взема от човек със ник във форума igra4a-c2560xm . Беше ми писал лично съобщение на 06.08.2015 ,ще приложа и принт скрийн. Казах му,че мога да отида да ги взема до час на място,обясни ми,че във момента не бил там,но "щял да прати някой". Върна ми обаждане след 10 минути и каза да отивам. Още ПРЕДИ ДА ТРЪГНА го информирах,че искам ДА СИ ГИ МАРКИРА,след като ги взема да ги закарам на проверка и ако има НЯКАКЪВ проблем да ги върна и съответно да ми бъдат върнати парите. По телефона всичко беше "да бе бате,дюзите са перфектни,работят а-у". Отидох до мировяне,дойде някакъв човек,попитах го ИЗРИЧНО "Маркирани ли са дюзите,ще ги нося на проверка и ако има неработещи ще ги връщам и ще връщате парите? Утре до 10 сутринта ще ви се обадя,за да ви кажа какъв им е случая!" Отговорът на въпросния беше "Да бе бате,няма никакъв проблем,пробвай си ги,ако има нещо,в което се съмнявам,чуваме се и ги връщаш". На другия ден сутринта отивам да ги взема от проверка - 4 от 6 ТОТАЛНО БЛОКИРАЛИ. Звънях на телефона на igra4a-c2560xm ,цял ден не си вдига телефона. Звънях и на лицето,което се срещна с мен и ми даде дюзите и той ми излезе със селския номер "Ела бате,ще ти ги сменя със други". Обясних му,че всяка една "смяна" ми струва 60лв за проверка и 20лв гориво,за да пресека града,отделно загубеното време. Казах му,че съм купил работещи дюзи от друго място и искам да му върна неговите и съответно да си получа парите обратно,прехвърлят си топката двамата "играчи" помежду си и се правят на 6 без 10.

Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 22 Авг 2015, 15:29

Писах му на колегата.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от efren » 25 Авг 2015, 10:22

Да се разпиша и аз в темата:
В четвъртък 20.08 получих обаждане във връзка с моя обява във форума за двигател на части и след уговорка изпратих в петък 21.08 глава оборудвана по Еконт. В събота когато звъннах на колегата пътуваше към офиса на Еконт, но явно не можа да стигне, в понеделник пак пътуваше към офиса и логично във вторник когато му звъннах не вдигаше телефона.
Човека се казва МЕХМЕД МЮМЮН МЕХМЕД, Бургас, кв. Сарафово тел. 0896 956441
Не знам дали е потребител във форума, но поне като имена и телефон е проверено и обикновено получава пратки във въпросния офис. Дано и други колеги не станат жертва на поредния олигофрен.
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.


Аватар
Мнения: 385
Регистриран на: 5.11.2012
Пол: Мъж
Кара: 4х4
Мечтае да кара: 6х6

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от efren » 25 Авг 2015, 14:20

Вълшебна работа. Няма и 4 часа след като писах в темата колегата се обади, че е освободил пратката. Ако ти продават глава от шестак с валове, повдигачи, пружини и клапани за 80 лв. и единственото условие е да освободиш пратката на другия ден, а ти не се зориш много много и съчиняваш 4 дена лъжи по телефона...
Всеки може да прецени дали човека е точен или не.
:kuku:
Какво означава М54 - означава, че двигателя може да изгори 54 литра масло от смяна до смяна при спазване препоръките на производителя, тоест longlife-04 и смяна на около 20к км.

Старши скрапер
Аватар
Мнения: 2700
Регистриран на: 16.04.2008
Местоположение: Бургас и малко в София
Пол: Мъж
Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
Детайли за колата: Powered by M43b19

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от Lenco » 29 Авг 2015, 11:01

LiTtLeRoCk написа:
bmw_324d написа:Колегата М6 се отнесе изключително некоректно , да не използвам друга дума...Пуснах тема в която търся М волан от е46 , получих няколко оферти , най-добрата от които на въпросния колега , това е линка който ми изпрати(сега волана е друг и цената е друга) http://olx.bg/volan-m-kov-multifunktsio ... -i66377226. Понеделник му звъннах и се разбрахме да ми го изпрати , като сам ми свали 20лв. от цената , дори ме предупреди , че ако не получа СМС да отида въпреки това да си го взема...отидох вторник , волан нямаше , проверих да не би да е в друг офис в града , но го нямаше , обадих се на момчето да попитам какво става...вдигна ми и каза , че щял да види какво е станало и да ми се обади...не се обади , звъннах му след час и ми затвори. Звъннах малко по-късно-не вдигна...звънях му два дни да видя какво става и нищо , карая ми вдигна и каза , че нчкой си го бил продал , той не знаел...това три дни и за 20лв...на това се казва "циганска работа" , писах му Л.С. даже едно "извинявай" не каза , евала на такива "коректни" търговци :mhihi:
В случая загуби няма , но поне мога да спестя на някой негов клиент обикалянето по офисите...

Друг негов ник е winbooz , продава от Стара Загора и Чирпан , телефона му е 0895206943 - Пламен Станилов

Въпросния вече не е част от този форум, защото това не му е първа проява от подобен род.

Ти хубаво си писал, ма кой да чете...
Купих си "перфектно" предно стъкло с 5-6 люспи от въпросния измекяр.
Ето профила в OLX:
http://olx.bg/ads/user/2xX1/
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 29 Авг 2015, 17:46

Такива като него вече продават в фейса. Ето и профила му https://www.facebook.com/plamen.stanilov?fref=nf

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 20.09.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: compact
Детайли за колата: BMW compact e46 03 320td 150 hp

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от olegvn » 04 Сеп 2015, 8:20

Колеги поръчах от колега челно стъкло за моя компакт е46 2003 тд 150 коня . Човека ми прати челното стъкло , но то не става за моята кола . На височина неговото е с 3 санта по-късо , сензора прекрепен също изглежда различно. От сервиза ми казаха ,че не става. Като гледам в интернет размера на моето е 1450x860 , а на колегата е 83 санта. Възможно ли е да има 2 вида челни за компакт или колегата е некоректен. Колата стоя без челно цяла вечер.. Често купувам от форума , но чак такава ситуация не съм имал.

Платих за стъклото 100 лв + 30 лв доставка.

viewtopic.php?f=163&t=392593&p=4068820#p4068820

костинбродчанин
Аватар
Мнения: 3239
Регистриран на: 18.11.2008
Местоположение: градът на славея
Пол: Мъж
Кара: е60 530д
Мечтае да кара: М3 Компакт
Детайли за колата: Няма много...

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от vladi_a_i » 05 Сеп 2015, 14:53

ucp.php?i=pm&mode=view&f=-2&p=4758084
...Колегата ще го изчакам до края на другата седмица и ще яде БАНана :winky: .Обадиха ми се от Еконт Бургас,че не си е вдигал тела,давам му шанс,после "старшината" ще си свърши работата :D .Писах му лично да видя какво ще отвърне....
БМВ и пак БМВ и пак БМВ...БМВ

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Сеп 2015, 20:19

olegvn написа:Колеги поръчах от колега челно стъкло за моя компакт е46 2003 тд 150 коня . Човека ми прати челното стъкло , но то не става за моята кола . На височина неговото е с 3 санта по-късо , сензора прекрепен също изглежда различно. От сервиза ми казаха ,че не става. Като гледам в интернет размера на моето е 1450x860 , а на колегата е 83 санта. Възможно ли е да има 2 вида челни за компакт или колегата е некоректен. Колата стоя без челно цяла вечер.. Често купувам от форума , но чак такава ситуация не съм имал.

Платих за стъклото 100 лв + 30 лв доставка.

viewtopic.php?f=163&t=392593&p=4068820#p4068820

Този линк не работи, дай ми профила на колегата.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 06 Сеп 2015, 20:19

vladi_a_i написа:http://bmwpower-bg.net/forums/ucp.php?i=pm&mode=view&f=-2&p=4758084
...Колегата ще го изчакам до края на другата седмица и ще яде БАНана :winky: .Обадиха ми се от Еконт Бургас,че не си е вдигал тела,давам му шанс,после "старшината" ще си свърши работата :D .Писах му лично да видя какво ще отвърне....

Тук също не ми отваря нищо. Дай ми профил.

костинбродчанин
Аватар
Мнения: 3239
Регистриран на: 18.11.2008
Местоположение: градът на славея
Пол: Мъж
Кара: е60 530д
Мечтае да кара: М3 Компакт
Детайли за колата: Няма много...

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от vladi_a_i » 06 Сеп 2015, 20:40

LiTtLeRoCk написа:
vladi_a_i написа:http://bmwpower-bg.net/forums/ucp.php?i=pm&mode=view&f=-2&p=4758084
...Колегата ще го изчакам до края на другата седмица и ще яде БАНана :winky: .Обадиха ми се от Еконт Бургас,че не си е вдигал тела,давам му шанс,после "старшината" ще си свърши работата :D .Писах му лично да видя какво ще отвърне....

Тук също не ми отваря нищо. Дай ми профил.

Те не му пратили съобщение :dunno: ,но ще го изчакам колегата :D
БМВ и пак БМВ и пак БМВ...БМВ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 20.09.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: compact
Детайли за колата: BMW compact e46 03 320td 150 hp

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от olegvn » 08 Сеп 2015, 9:35


СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: :: Случаи на некоректни потребители във форума ::

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Сеп 2015, 12:05

Писах му.

ПредишнаСледваща

Назад към Авточасти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook