ПЛОВДИВ-сбирки

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Пловдив

Модератори: pistata9889, Harry Poter, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Plovdiv
Пол: Мъж
Кара: Karting
Мечтае да кара: BMW ///M3 E30

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от Boris.Malinov » 23 Юни 2010, 20:41

Щом казвате аз ще съм там, ама до 16 години :) Обаче да предупредя, че трасето се мокри за по интересно ;)
BMW Kart Team Challenge :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от nakoone » 23 Юни 2010, 21:00

e30-Mania написа:Хора незнам ама тряя да бъдем по здържани на тоо паркинг щото 100% и от там ще ни изгонят!!! замислете се малко всеки знае колко може една 20-ка!!! 18-ка!!! и 16-ка!!! За 1-вия път айде нов паркинг разчертахме го ама секи път няя да ни търпят!!! на мен ми харесва на снж-то и ми се иска да се задържим там! всичко от нас си зависи аиде и дано да съм замислил някой от хората че толкоз писане му хвърлих заболяха ме пръстите :mhihi: :mhihi:

Аз подкрепян Наката с две ръце. :clap:
Това трябва да е нашето местенце.Има голям паркинг на които :cop: няма за какво да се заяждат.
Нали това търсихме.
Трябва да сме :kuku: ,ако пак се издъним.

Nikkolay написа:т'ва нещо за пръв път го чувам от теб! незнаех че са се чупили столове??????
кога е ставало това нещо ???

Ние не сме чупили нищо. :mhihi:
Трима нови посетители тъкмо седаха на съседната маса, и единия изведнъж реши че го сърби челото и прас в масата.Уж си удари главата,а счупи стола. :dunno:
И накрая ние виновни. :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 11.01.2009
Местоположение: Edinburgh,Scotland; Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 328i
Мечтае да кара: ALPINA B10 Bi-Turbo

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от kocaka » 24 Юни 2010, 1:36

blacksapphire написа:Те са дефектни столовете, не е от Коцака :mhihi:

Ти пък младежо каде се скри,че за малкото време дето си бях не можах да ти видя лицето :mhihi: :mhihi: Не дойде да я видя тая 528 дето яде 36-ци :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от blacksapphire » 24 Юни 2010, 7:59

kocaka написа:
blacksapphire написа:Те са дефектни столовете, не е от Коцака :mhihi:

Ти пък младежо каде се скри,че за малкото време дето си бях не можах да ти видя лицето :mhihi: :mhihi: Не дойде да я видя тая 528 дето яде 36-ци :mhihi: :mhihi:


Сесията свършва след 2ч, днеска съм на линия :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 777
Регистриран на: 29.06.2006
Местоположение: на пътя
Кара: 330Xi
Мечтае да кара: 760

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от Christoff » 26 Юни 2010, 19:56

Качете снимките на Е34ките :D
E36 316i
E30 316i
E34 520iA
E61 535d
E46 330Xi

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от Бибо » 27 Юни 2010, 23:38

Упрекнаха ме, че снимам.. а снимките не качвам.. :oops:

Here you are:ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 23.06.2010
Местоположение: plovdiv
Пол: Мъж
Кара: bmw 520i
Мечтае да кара: bmw 550i v12
Детайли за колата: bmw 520i 12v djanti 17-ki s gumi 235/45 9j ,beli migachi,shibidah,abs,shper

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от theoldirty » 01 Юли 2010, 15:06

от скоро карам бмв и ми се идва на сбирка...да видя новите колеги!!!всеки четвартак и неделя значи се събирате!!някаде кам 11 вечер не се ли сабирате,че сам секи ден до 10 на работа!!!
140620101269.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

мечтател
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 25.01.2006
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е30 М3 реплика

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от lamas » 01 Юли 2010, 16:50

theoldirty написа:от скоро карам бмв и ми се идва на сбирка...да видя новите колеги!!!всеки четвартак и неделя значи се събирате!!някаде кам 11 вечер не се ли сабирате,че сам секи ден до 10 на работа!!!

и в неделя ли

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от nakoone » 02 Юли 2010, 15:35

e30-Mania написа:Хора незнам ама тряя да бъдем по здържани на тоо паркинг щото 100% и от там ще ни изгонят!!! замислете се малко всеки знае колко може една 20-ка!!! 18-ка!!! и 16-ка!!! За 1-вия път айде нов паркинг разчертахме го ама секи път няя да ни търпят!!! на мен ми харесва на снж-то и ми се иска да се задържим там! всичко от нас си зависи аиде и дано да съм замислил някой от хората че толкоз писане му хвърлих заболяха ме пръстите :mhihi: :mhihi:

Не знам колко пъти трябва да се разисква тази тема(писахме по-рано в темата.........),но след снощното дрифтене на момчето с кабриото явно всеки си прави каквото му харесва.
Евала колега много красиво Е36-кабрио имаш,чудесна стойка и прочие,но дайте да се държим сдържано на тези сбирки.
Защо пак да даваме мотив на :cop: да идват да ни глобяват и да ни развалят вечерта или да ни изгонят и от тази бензиностанция.
Толкова ли не можем два часа да се държим прилично.
Ако чак толкова ви се дрифти отидете на Калояново.
Ако си мислите че ще впечатлите мен с тези действия е няма да успеете.
Ако си мислите че ще впечатлите момичетата които са с вас-дано да успеете,но не е това начина.
Мисля че и други колеги ще ме подкрепят.
Това не се отнася персонално само до колегата с кабриото-отнася се и за всички нас които обичаме марката BMW и се събираме на тези сбирки.
Хайде със здраве и умната по пътищата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от Kinopi » 02 Юли 2010, 18:40

Във връзка с това предлагам всяка неделя след като се съберем пред аквата да отскачаме до някъде ,където можем по спокойно да си подрифтваме (щото се пак в Пловдив няма перфектно място където въобще да не пречим) ,а четвъртъците да бъдат изцяло така да се каже образцови.Или ако толкова и в четвъртък има мераклий спокойно след SNG-то може да се отскача до Рилата къде от 21:00 нататък няма кой гък да каже :driving:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от blacksapphire » 02 Юли 2010, 18:43

Kinopi написа:,а четвъртъците да бъдат изцяло така да се каже образцови


... да си дрифтваме на лаптопите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 11.01.2009
Местоположение: Edinburgh,Scotland; Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 328i
Мечтае да кара: ALPINA B10 Bi-Turbo

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от kocaka » 02 Юли 2010, 21:10

nakoone написа:
e30-Mania написа:Хора незнам ама тряя да бъдем по здържани на тоо паркинг щото 100% и от там ще ни изгонят!!! замислете се малко всеки знае колко може една 20-ка!!! 18-ка!!! и 16-ка!!! За 1-вия път айде нов паркинг разчертахме го ама секи път няя да ни търпят!!! на мен ми харесва на снж-то и ми се иска да се задържим там! всичко от нас си зависи аиде и дано да съм замислил някой от хората че толкоз писане му хвърлих заболяха ме пръстите :mhihi: :mhihi:

Не знам колко пъти трябва да се разисква тази тема(писахме по-рано в темата.........),но след снощното дрифтене на момчето с кабриото явно всеки си прави каквото му харесва.
Евала колега много красиво Е36-кабрио имаш,чудесна стойка и прочие,но дайте да се държим сдържано на тези сбирки.
Защо пак да даваме мотив на :cop: да идват да ни глобяват и да ни развалят вечерта или да ни изгонят и от тази бензиностанция.
Толкова ли не можем два часа да се държим прилично.
Ако чак толкова ви се дрифти отидете на Калояново.
Ако си мислите че ще впечатлите мен с тези действия е няма да успеете.
Ако си мислите че ще впечатлите момичетата които са с вас-дано да успеете,но не е това начина.
Мисля че и други колеги ще ме подкрепят.
Това не се отнася персонално само до колегата с кабриото-отнася се и за всички нас които обичаме марката BMW и се събираме на тези сбирки.
Хайде със здраве и умната по пътищата.
Нака с Опел Корса разрешено ли е дрифтенето,за да може да не разваляме имиджа на БМВ :mhihi: :mhihi: :mhihi: - Ще кажете ,че е един кретен от Опел форума .Шегичка ,разбира се!Дано да не стане като с ОМВ-то!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 90' E30 335

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от Blondster » 02 Юли 2010, 21:30

nakoone написа:
e30-Mania написа:Хора незнам ама тряя да бъдем по здържани на тоо паркинг щото 100% и от там ще ни изгонят!!! замислете се малко всеки знае колко може една 20-ка!!! 18-ка!!! и 16-ка!!! За 1-вия път айде нов паркинг разчертахме го ама секи път няя да ни търпят!!! на мен ми харесва на снж-то и ми се иска да се задържим там! всичко от нас си зависи аиде и дано да съм замислил някой от хората че толкоз писане му хвърлих заболяха ме пръстите :mhihi: :mhihi:

Не знам колко пъти трябва да се разисква тази тема(писахме по-рано в темата.........),но след снощното дрифтене на момчето с кабриото явно всеки си прави каквото му харесва.
Евала колега много красиво Е36-кабрио имаш,чудесна стойка и прочие,но дайте да се държим сдържано на тези сбирки.
Защо пак да даваме мотив на :cop: да идват да ни глобяват и да ни развалят вечерта или да ни изгонят и от тази бензиностанция.
Толкова ли не можем два часа да се държим прилично.
Ако чак толкова ви се дрифти отидете на Калояново.
Ако си мислите че ще впечатлите мен с тези действия е няма да успеете.
Ако си мислите че ще впечатлите момичетата които са с вас-дано да успеете,но не е това начина.
Мисля че и други колеги ще ме подкрепят.
Това не се отнася персонално само до колегата с кабриото-отнася се и за всички нас които обичаме марката BMW и се събираме на тези сбирки.
Хайде със здраве и умната по пътищата.


подкрепям колегата - стига сте се правили на "голяма работа" / и след това да си тръгвате / - понасяйте си отговорността след извършените действия , защото заради единици хора - всички други го отнасяме :ranting:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от pistata9889 » 03 Юли 2010, 0:07

Моята приятелка чула, че някои си от нейното село си купил БМВ Х5....
Коментара и беше:–Този прост селянин,незаслушава да управлява тази марка...БМВ е автомобил създаващ респект и уважение,човек който го управлява трябва да е в синхрон с автомобила....

ПП:И аз съм селянин,но нека поне за два чеса изгоним селото от нас!!!
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

мечтател
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 25.01.2006
Местоположение: пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е30 М3 реплика

Re: ПЛОВДИВ-сбирки

Мнение от lamas » 03 Юли 2010, 6:04

Незнам какво да кажа.От първата сбирка на SNG говоря за това ама, глас в пустиня.

ПредишнаСледваща

Назад към Пловдив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook