BMW Club Bulgaria - Sliven

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Сливен и гр. Ямбол

Модератори: bozukov_g, Общи модератори

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 28 Фев 2011, 20:58

Здравеите колеги, както вече разбрахте Сливен (и региона) сме приети в програма за регионално развитие на BMW Club Bulgaria. Сега е времето да покажем къде са най-ревностните и верни фенове на наща любима марка BMW. Регионалното развитие на клуба може да стане по един начин и той е всички ние да станем негови членове,като всеки член от нашия регион може да ползва всички отстъпки, благинки и преференции които ползват колегите ни от София, а както и най-важната да бъде пълноправен член на BMW Club Bulgaria. Членският внос може да бъде платен при мен,като част от него ще остават именно в нашия регион и ще се ползват за благото и развитието му. Също така от мен може всеки член на любимия ни клуб да получи индивидуална членска карта. Ще има и BMW shop където ще намерите аксесоари за любимата ни марка.
Ще има безплатна бира и кебапчета на глава за членовете на клуба на феста и националният събор!!!


POL_Starshi написа:Понеже някой ни нарекоха, че сме ЦИРК, а не Тийм искам да пусна тема с историята на Тийма!
.........................................
Тогава още не знаехме и как да се наречем и като какви да се самоопределим! На трета страница се появява и идеята на Ваньо Томчев за "БМВ Тийм Сливен"! Можеби аз съм го споменал да сме "Тийм" /тогава пишех с ника на Митака/!
.........................................
За по-малко от една година - 234 страници на ентусиазъм, приятелство и единомислие! Доста интересни моменти прочетох от историята ни!
Началото бе някъде там - 2007г.! Имахме доста трудности, но бяхме единни и всички го признаваха!
.........................................
Сега - вече и регионална структура към "БМВ Клуб България"! Отново с много трудности, но с желание за по-добри времена! Ако модераторите преценят, темата може да остане само информативна или ако е безсмислена да постъпят по свое усмотрение! :winky:

http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... =3&t=47476

03.2006г. - Първият авто поход "Сливен-Карандила"/3-ма ентусиасти/!
02.2007г. - Началото за "БМВ Тийм СЛИВЕН"!
05.2007г. - "Карандила-1"!
10.2007г. - "Карандила-2"!
01.2008г. - "Благотворително събиране на средства в помощ на колега с невероятната помощ на <БМВ Клуб БЪЛГАРИЯ>" :bowdown:
03.2008г. - "Карандила-3"!
02.2011г. - Регионална структура на "БМВ Клуб България"!



За повече въпроси - 0878623242 Георги Бозуков
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 19.08.2007
Местоположение: sliven
Пол: Мъж
Кара: Е30 320 touring
Мечтае да кара: Е30 touring s V8

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от kiro_trabanta » 01 Мар 2011, 16:12

Еми ... дани е Честито :bchug:

трябва вече по сериозно да се заемем с клуба и със сбирките че нещо БМВ ТИЙМ Сливен нещо ......


Хайде и дано всичко стане и се върне поне малка част от онова което беше :clap:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от I.Voykov » 01 Мар 2011, 17:09

БМВ тийм Сливен е един от най-сериозните в БГ, просто трябва да покажете на момчетата и дамите (ако има такива), че клуба вече се интересува сериозно от подразделенията си в страната и вярвам, че всичко ще се подреди по-добре и от преди :yes:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 01 Мар 2011, 20:23

От ръководството на BMW Club Bulgaria ни уведомяват че поради огромната посещаемост на съборите ни таз годишният 10ти (юбилеен) национален събор на територията на писта "Дракон" ще се допускат автомобили само на членове на BMW Club Bulgaria, като допълнотелно ще се реши членовете на клуба дали ще плащат вход на пистата или ще е безплатно за тях! За не членовете на клуба ще бъде осигурен паркинг с охрана извън огражденията на пистата.
Изображение

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 01 Мар 2011, 22:05

Ми как да станем членове, като вече 2-ри месец чакам отговор на молба за членство и .... нито отговор, нито вест! Само не излизайте с лафове зе реорганизации, местене, секретарки и тем подобни смехории, че ми ставате смешни! Остава и накрая да направите във форума да могат да пишат само членове на клуба, ама от Сливен тогава кой ще пише? Когато започнахме преди години да се събираме, бяхме само няколко човека и нямаше комерс и каквото там да е било.Имаше само eнтусиазъм и пламък в очите и ако ще има подразделения на клуба, то първо трябва да се създадът, ама за това се иска както съм казвал винаги- всеки да надрастне собственното си аз, а не да робува на егото си! Пожелавам ви успех и дано имате нерви да изтърпите достатъчно време прищевките на всички!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 01 Мар 2011, 22:34

Батка, утре лично ще проверя дали е удобрена молбата ти и ще ти пиша :winky:
Колкото до сливналий, вече има няколко запитвания кой как да стане член на BMW Club Bulgaria та се надявам един по един ВСИЧКИ да сме в клуба
Изображение

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 02 Мар 2011, 11:33

Батка приет си в клуба - до края на месеца трябва да си платиш членсият внос (40лв) и ще поличиш членска карта
Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от I.Voykov » 02 Мар 2011, 12:21

Точно за да няма чакане, пропуски за отговор на молби и т.н. се създава въпросната структура. За всичко около клуба ще можете да се обръщате към Бозуков и да получавате инфо на момента.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от Bavarcho » 02 Мар 2011, 15:11

VaLy0 написа:И какво включва тая членска карта и членски внос от 40 кинта? Като изключим отстъпки на магазини за авточасти щото аз от повечето магазин си имам отстъпка поне 20%, в два от магазините ми правят 30% а понякога и 35% а тях въобще не ги интересува на кой съм член, дори и на ТКЗС-то да съм член(не к_р) пак :mhihi: :mhihi: :mhihi: в Манахилов също, в Автоаксесоарите също, на някои Бензиностанции също......
какво друго ще включва ;)


Едно чувство, което няма нищо общо с отстъпки...

п.с. Извинявам се за офф топика
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 669
Регистриран на: 3.07.2007
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: S50 @_@

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от VaLy0 » 02 Мар 2011, 18:46

Bavarcho написа:Едно чувство, което няма нищо общо с отстъпки...

п.с. Извинявам се за офф топика

То тва чувство си го има и без тея документации, и все пак ако има нещо още интересно добре ще е да го знаем ;)
ИзображениеБъРзИя ///

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от Engi » 02 Мар 2011, 19:36

Bavarcho написа:
VaLy0 написа:И какво включва тая членска карта и членски внос от 40 кинта? Като изключим отстъпки на магазини за авточасти щото аз от повечето магазин си имам отстъпка поне 20%, в два от магазините ми правят 30% а понякога и 35% а тях въобще не ги интересува на кой съм член, дори и на ТКЗС-то да съм член(не к_р) пак :mhihi: :mhihi: :mhihi: в Манахилов също, в Автоаксесоарите също, на някои Бензиностанции също......
какво друго ще включва ;)


Едно чувство, което няма нищо общо с отстъпки...

п.с. Извинявам се за офф топика


По-хубав отговор от това не съм си и представял! :)


Пол и Вальо, бих желал да Ви кажа 2-3 думи. Виждам, че сте доста негативно настроени към това, което чувате. Може би имате обективна причина, не знам, не искам да го коментирам. Според мен трябва да поговорите очи в очи с Бозука, който присъстваше на събитията и на събранието. Мисля, че той има какво да ви каже. Аз Ви моля само да дадете още един шанс на клуба да покаже, че го е грижа за Вас, това е всичко ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 669
Регистриран на: 3.07.2007
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: S50 @_@

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от VaLy0 » 02 Мар 2011, 19:58

Engi написа:Пол и Вальо, бих желал да Ви кажа 2-3 думи. Виждам, че сте доста негативно настроени към това, което чувате. Може би имате обективна причина, не знам, не искам да го коментирам. Според мен трябва да поговорите очи в очи с Бозука, който присъстваше на събитията и на събранието. Мисля, че той има какво да ви каже. Аз Ви моля само да дадете още един шанс на клуба да покаже, че го е грижа за Вас, това е всичко ;)

Аз не съм негативно настроен, грешно си разбрал просто искам да разбера по какъв начин клуба ще ми покаже, че го е грижа лично пък за мен примерно, както ти каза ;)
ИзображениеБъРзИя ///

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от POL_Starshi » 02 Мар 2011, 21:50

Ако бях негативно настроен, нямаше да търпя толкова години глупостите на всеки и щях да ги оставя да се счупят главите и то не един път! :winky:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Голямата Базука
Аватар
Мнения: 1450
Регистриран на: 21.04.2006
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: E36-328i sedan E30-323i cabrio

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_g » 02 Мар 2011, 21:52

VaLy0 написа:
Engi написа:Пол и Вальо, бих желал да Ви кажа 2-3 думи. Виждам, че сте доста негативно настроени към това, което чувате. Може би имате обективна причина, не знам, не искам да го коментирам. Според мен трябва да поговорите очи в очи с Бозука, който присъстваше на събитията и на събранието. Мисля, че той има какво да ви каже. Аз Ви моля само да дадете още един шанс на клуба да покаже, че го е грижа за Вас, това е всичко ;)

Аз не съм негативно настроен, грешно си разбрал просто искам да разбера по какъв начин клуба ще ми покаже, че го е грижа лично пък за мен примерно, както ти каза ;)

Я кажи кво точно очакваш :?:
Ти не си пресъствал на нито една сбирка, събор или нещо подобно ясно е че и член няма да станеш просто кажи кво очакваш че ми е интересно
Изображение

Малката Базука
Аватар
Мнения: 1106
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e46 e30

Re: BMW Club Bulgaria - Sliven

Мнение от bozukov_a » 03 Мар 2011, 0:30

Bavarcho написа:Едно чувство, което няма нищо общо с отстъпки...

а това,че си вътре при всички
Изображение

Следваща

Назад към Сливен и Ямбол

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook