Тема за взаимопомощ

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Варна

Модератори: Icco, Общи модератори

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от B U L L I » 13 Дек 2018, 21:58

dimitarkalo написа:Здравейте,

някой може ли да ме насочи към сервиз за обслужване / ремонт на печка Webasto за E53 2006 във Варна?
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 4.12.2008
Местоположение: Sliven
Пол: Мъж
Кара: kakvoto nabaria
Мечтае да кара: samolet :P
Детайли за колата: super traktor 320d

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от plastic » 05 Фев 2019, 18:55

здравейте, колеги
трябва ми майстор който правилно(точните градуси и гърбиците на 1 цилиндър) да зацепи ГНП на колата.Понеже не зацепена правилно след лек ремонт и колата не върви добре.
Благодаря предварително

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 196
Регистриран на: 6.01.2017
Местоположение: Англия
Пол: Мъж
Кара: Бмв Ф10
Мечтае да кара: вече го карам :)
Детайли за колата: 525д 204 коня 2011
предишна Бмв Х5 4.4 320коня 2004

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Alex1990 » 07 Фев 2019, 18:50

Колеги някой от Варна който може д погледне въздушното ми окачване, имах грешкаа заден ляв сензор, чистих грешката и малко каране и излиза пак, което за мен означава сензора, смених го и мъчих да калибрирам, но нито ми изчезва грешката нито нищо, затова търся помощ, сервиз или някой мераклия който го е правил и знае как става. ПС пробвах с ISTA, също така говорим за Е53 фейс със предно изадно въздушно

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 2.04.2010
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Lincoln Navigator 5.4 w210 E320
Мечтае да кара: пак Е38

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от bobeca111 » 10 Мар 2019, 15:14

Колеги ,някой с диагностика който може да отреагира днес. Срещу заплащане разбира се!

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 23.03.2019
Пол: Мъж

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Bavarian Bumer » 27 Мар 2019, 3:10

Здравейте колеги, търся бояджия във варна с ниски цени който да става да замаже някой друг детайл на бараките :D нещо от рода на гаражен бояджия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 302
Регистриран на: 22.07.2009
Пол: Мъж
Кара: E46 320d facelift

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от acidburn-525tds » 21 Сеп 2019, 10:38

Здравейте, да ми препоръчате някой колега или сервиз в който могат да ми свържат мултиволана (колата е фейс 320д).

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Denis1903 » 25 Яну 2021, 18:05

Bavarian Bumer написа:Здравейте колеги, търся бояджия във варна с ниски цени който да става да замаже някой друг детайл на бараките :D нещо от рода на гаражен бояджия.
Отиди до Вълчи дол . Има двама братя много добри в тази сфера ! Отиваш на ЖП гарата и разспитваш ( Гаражът им е на 200 метра оттам ) работят евтино, бързо и качествено ) ! Предната ми броня е боядисана и лепена от тях . Не е Реклама !Изображение

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 22.04.2009
Местоположение: Варна
Кара: M57, N52, S65

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от tintirimintiri » 08 Мар 2022, 20:21

Здравейте Варна!
Някой колега има ли наблюдения над М Кар Варна, за цялостно пребоядисване или детайли ?
Също така, ако знаете място с безкомпромисни бояджийски услуги, също биха дошли добре.
Благодаря.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 26.01.2017
Пол: Мъж

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Denis1903 » 12 Мар 2022, 22:21

tintirimintiri написа:Здравейте Варна!
Някой колега има ли наблюдения над М Кар Варна, за цялостно пребоядисване или детайли ?
Също така, ако знаете място с безкомпромисни бояджийски услуги, също биха дошли добре.
Благодаря.
Здравeй Колeга ! Имам доста опит с бояджиитe и мога да ти говоря цяла нощ за тях . Та накратко . Моята кола я купих от М кар . Беше пребоядисана от Оникс Колор Варна . Не съм много сигурен , но мисля че М кар работят с тях ( пак ти казвам , че не съм много сигурен ) . ОтносноОникс Колор нямам думи ! Просто няма никакви забележки , а аз съм Маняк по тема екстериор . Друг много добър бояджия , който познавам е Бесарабския българин от Девня . Това момче е специалист във всяко отношение , но трудно можеш да се вредиш , защото е пълен с автомобили . И на последно място , но не за подценяване - Двама братя от Вълчи дол . Работят доста прилично и евтино . Преди три години си пребоядисах частично бронята при тях и както се досещаш при частично пребоядисване все ще се личи преливката . Е да ама не ! Направиха бронята много , много добре . Изобщо не си личеше , само че след трите години вече там където е направена се появиха две “дири” не знам дали е от пребоядисването или някой ме надрал на паркинга . Та за братята знам , че срязаха по средата една х6 ца на две и я направиха без да си личи за това .
Ше следвам темата


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 1.01.2014
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 328i Touring
Мечтае да кара: на Nürburgring
Детайли за колата: Сиво спортно комбЕ с малки жокери

Re: Тема за взаимопомощмам

Мнение от j.botsoff » 20 Май 2022, 21:19

Здравейте колеги, да ме постветвате за добър газаджия в града? Колата е е46 328, компютъра е Стаг 300.
Ще слагам нова бутилка на мястото на резрвната гума, и искам да обслужа инжекциона каквото трябва, и да се донастрои инжекциона евентуално, тъй като имам съмнения, че не работи на 100% перфектно на газ.
Та от кого сте доволни и при кого ще ме посъветвате да отида, че си нямам на идея? Благодаря предварително.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 3.10.2023
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 318i 143 k.с. 2.0

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от ivokar » 10 Ное 2023, 16:35

Здравейте колеги, моля някой да каже майстор от Варна или региона който може да смени гумичките/вложките на клапаните без да сваля главата! Много ще съм му благодарен!
Прочетох цялата тема и се чудя как така никой не е питал за този проблем, при положение че е доста срещан особенно за моя двигател N42B200.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 31.12.2023
Пол: Мъж
Кара: X5 E53 3.0d

Re: Тема за взаимопомощ

Мнение от Vikoo » 31 Дек 2023, 8:58

B U L L I написа:
dimitarkalo написа:Здравейте,

някой може ли да ме насочи към сервиз за обслужване / ремонт на печка Webasto за E53 2006 във Варна?


В с.Доброглед над Игнатиево - Веселин 088 8266080
След уговорка по телефона му оставих Е53 ‘05 и на следващия ден бях със сменена циркулационна помпа + добавено дистанционно за включване.

Предишна

Назад към Варна

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook