ВАРНА > Неделя >15.00> Полигона на Почивка !

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Варна

Модератори: Icco, Общи модератори

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Icco » 01 Фев 2010, 16:25

mitko_n1 написа:..........
Ицо, кво е туй заглавие, дето си го пльоснал? Има час, ама не се знае къде, така ли?............

Много добре знаеш защо го няма мястото на сбирки, какво искаш да пишем всичко и накрая като му дойде времето за сбирка и отидеш на мястото да видиш половин Варна да чака да гледа сеир!
Инък преди снега когато се качвахме на чешмата и имаше много народ не те видях да се оплакваш!

Ако искате измислете го така че да има две мероприятия и времето за тях, а аз ще променя първото мнение и заглавието на темата, всичко си зависи от вас, не от мен !

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Peter Angelov » 01 Фев 2010, 16:28

sharkvn написа:Само да кажа че не сме искали да местим сбирките в гората това и други хора са го казвали преди мен ние ходехме там да си покараме понеже на почивка не става и това че и други хора искаха да гледат е друг въпрос на почивка за събиране за лаф за снимки примерно е по добро аз съм за сбирките да са на място където да НЕ може да се кара понеже винаги ще има и хора с други марки коли да гледат, там където може да се кара всички знаят какво става просто не можеш да изгониш никой от обществено място


Много точно казано :yes: точно в това е проблема че трябва се раздели карането от сбирката в града никъде не става веднага идват и правят проблеми. Почивка е място само за сбирка, приятна приказка, обмяна на опит, кафе и т.н. За карането това е друг въпрос и може разбирасе да бъде в гората където хората които карат да нямат проблеми а и с избраното място са малко хората които ви пречат...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 25.04.2007
Пол: Мъж
Кара: Е30 с PVC мотор

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от sharkvn » 01 Фев 2010, 16:30

За под моста оня дет ме вкараха в РПУ-то още е жив така че ще ни гонят пак защото винаги ще има някой който ще му се кара а там има възможност пак се повтарям мястото където искаме да се събираме на спокойствие трябва да НЕ може да се кара иначе няма да има МИР
Изображение

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Icco » 01 Фев 2010, 16:41

Другото което искм да кажа е, че според мен мероприятията трябва да са отделни, защото често се случваше да дойде някой от "карачите" и след 5 мин престой да каже хайде да ходим, и гледаш 10 човека тръгнали след него от които само 3 знаят къде отиват, и накрая гледаш мястото упостяло всеки вече тръгнал и като разбрал за какво става на въпрос си бие камшика още по пътя и така сбирката отива в канала!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 25.04.2007
Пол: Мъж
Кара: Е30 с PVC мотор

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от sharkvn » 01 Фев 2010, 16:51

Съгласен съм и с Ицо на някой като му се кара и вика ай да ходим някаде да караме и после като те питат каде отиваш не можеш да излъжеш и да кажеш прибирам се или еди кво си за да не дойдат и другите не става явно трябва тези който карат да решат че по време на сбирки няма да се кара а ще е сбирка за лаф а не по време на сбирката да се пръскаме кой му са карало кой му са ходело на еди си кое кафе почва да навива всички примерно или на пицария ама тва е доста сложно щото сме демокрация
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 12.10.2008
Местоположение: Варна
Кара: 530dA M-Individual

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от ogi dog » 01 Фев 2010, 17:08

[/quote] но някой хора решиха че не може така и направиха сбирката в гората :mhihi: :mhihi: в Добричка област :mhihi:[/quote]
Бай Пешо,вземи нау4и малко до къде стига Варненска област,и после мънкай.Мястото е добро за каране,и най важното 4е никой не прави проблеми за шум и нема куки.Който иска само лаф4е да стои на по4ивка.Кво по хубаво да опънеш бавареца,и за 5мин. си в "Добри4ка област",то и там става лаф4е докато се наслаждаваме на майсторлък :driving: :D
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Митко Стоянов » 01 Фев 2010, 17:24

ogi dog написа:Бай Пешо,вземи нау4и малко до къде стига Варненска област,и после мънкай.Мястото е добро за каране,и най важното 4е никой не прави проблеми за шум и нема куки.Който иска само лаф4е да стои на по4ивка.Кво по хубаво да опънеш бавареца,и за 5мин. си в "Добри4ка област",то и там става лаф4е докато се наслаждаваме на майсторлък :driving: :D

Това ли е за теб идеалната БМВ сбирка?
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 14.11.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: мукава на 4 колела
Мечтае да кара: e34 М5

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от naskoto003 » 01 Фев 2010, 18:08

Защо се препирате безсмислено? :dunno: Естествено е всеки да има своите предпочитания, затова разделянето на сбирка за лафче, съвети, ремонти, снимки, кафета и т.н. от сбирка за 'каране'(напред или настрани) изглежда най - разумният вариант. Аз предлагам в събота в ранният следобед да е първата, а в неделя втората, тъй като предполагам повечето работим през седмицата, а събота и неделя можем да отдадем на хобито....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 22.03.2007
Местоположение: ВАРНА

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от DKeika » 01 Фев 2010, 18:37

ЕЕЕ от тоз студ ви удари простотията и се чудите как да си разнообразите дните.Не искам да се бъркам в споровете ви,но искам да уточня нещо.За съжаление не мога да приложа другия си пост,в който се пишеше,че мястото на сбирките си е на Почивка,а не на чешмата.Просто някои хора си тренират там и се кефят необезпокоявани от куките.Още си спомням първият ден,в който отидохме на чешмата.Спомням си как телефона ми звънна и ме питаха къде сте?За уточнение бяхме само три коли...Аз казах къде сме и след малко дойдоха поне 15коли от Почивка.Някой насила ги закачил за теглича да дойдат.И така неделите си минаваха там с все повече коли.Но времето се развали и спряхме да ходим.А Вие господа,след като ви дразнят "карачите" на чешмата защо не ходите на Почивка?Последния месец как бяха мероприятията там?И някой ако има претенции за място на сбирката да вземе да напише къде ще е!После Ицо ще промени заглавието.Пък карачите не ги мислете :mhihi: :mhihi: :mhihi: студено им е 8)
лафчето на Варна е тук www.varnateam.freeforums.org

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Peter Angelov » 01 Фев 2010, 19:12

ogi dog написа:
но някой хора решиха че не може така и направиха сбирката в гората :mhihi: :mhihi: в Добричка област :mhihi:[/quote]
Бай Пешо,вземи нау4и малко до къде стига Варненска област,и после мънкай.Мястото е добро за каране,и най важното 4е никой не прави проблеми за шум и нема куки.Който иска само лаф4е да стои на по4ивка.Кво по хубаво да опънеш бавареца,и за 5мин. си в "Добри4ка област",то и там става лаф4е докато се наслаждаваме на майсторлък :driving: :D[/quote]

Пишлепенце леко с приказките :!: :!: :!:
Последна промяна Peter Angelov на 01 Фев 2010, 20:11, променена общо 2 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 25.04.2007
Пол: Мъж
Кара: Е30 с PVC мотор

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от sharkvn » 01 Фев 2010, 19:20

то не че на някой му пречат карачите ами предполагам всички искат да има място за каране за лаф за паркиране по настрани от дрифтещите да не одарим някоя лъскарка да има вода, бира, кафе, покрив да не ни вали ама да виждаме, подово отопление, да не идва полиция и още няколко дреболии ама то няма пълно щастие
Изображение

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Митко Стоянов » 01 Фев 2010, 19:46

"Карачите" :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Викаш те са отделно :roll:
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 25.04.2007
Пол: Мъж
Кара: Е30 с PVC мотор

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от sharkvn » 01 Фев 2010, 21:11

айде карачи марачи всички вали сняг ние сме по 500 коня сме къде е срещата
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 11.07.2008

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от first75 » 01 Фев 2010, 21:29

вишти как става така че във форуму всички сте карачи чета как ходили да дрифтят кадели не пък немогат даси намерят едно подходяхто място. маисички чакат някои другдаго намири това място. и после почват те карачите туи те онуи. ми хванетесе и измислете нещо нестава само на готово.повечето знаем старите добри времена когато всеки правеше по една врътка с баварецо може неможе важното беше тръпката. пък сега седят и гледат как някои хаби гуми и после само коментари то и ас го мога ку знаш сношти как я суках по буливарда. пък после аве каде ходите да карате че да погледам

Icco: Това мнение е одобрено с единствената цел да се видиш ти, а и всички да те видят колко ти е правописа !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 12.10.2008
Местоположение: Варна
Кара: 530dA M-Individual

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от ogi dog » 01 Фев 2010, 23:00

mitko_n1 написа:
ogi dog написа:Бай Пешо,вземи нау4и малко до къде стига Варненска област,и после мънкай.Мястото е добро за каране,и най важното 4е никой не прави проблеми за шум и нема куки.Който иска само лаф4е да стои на по4ивка.Кво по хубаво да опънеш бавареца,и за 5мин. си в "Добри4ка област",то и там става лаф4е докато се наслаждаваме на майсторлък :driving: :D

Това ли е за теб идеалната БМВ сбирка?

За мен ще е идеална ,когато имам БМВ само за дрифт и яко каране без да го мисля ,4е ще го ударя или ще изкривя джанта.За сега съм само един от вси4ки които гледаме :dunno: :bchug:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Варна

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook