ВАРНА > Неделя >15.00> Полигона на Почивка !

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Варна

Модератори: Icco, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: Варна

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от mnh » 31 Яну 2010, 19:59

Bloodnoon написа:Днес нещо :roll: или пак нищо :no:

вашата поста нали е на 24х пикадили бе :mhihi:

там Пресианчо Светльо не щъкат ли с бумерите?

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Митко Стоянов » 01 Фев 2010, 10:10

Абе еййй, не ви ли е срам бе??? Еба се майката на темата с тия левашки уговорки за пишман дрифт :!: Сбриките във Варна са най-големия майтап в цялата страна. Това има ли някакво значение за Вас? Това ли е бъдещето на БМВ общността във Варна? Ако е така - :puke:
Ицо, кво е туй заглавие, дето си го пльоснал? Има час, ама не се знае къде, така ли?
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 14.11.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: мукава на 4 колела
Мечтае да кара: e34 М5

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от naskoto003 » 01 Фев 2010, 11:01

mitko_n1 написа:Абе еййй, не ви ли е срам бе??? Еба се майката на темата с тия левашки уговорки за пишман дрифт :!: Сбриките във Варна са най-големия майтап в цялата страна. Това има ли някакво значение за Вас? Това ли е бъдещето на БМВ общността във Варна? Ако е така - :puke:


Аз съм във форума отскоро, отскоро карам и любимото бмв. Тъй като 'по- старите', които се познавате не организирате нищо (нищо лично към никого), освен откъслечните сбирки на чешмата(евала на Кирил Илиев и Краси Стефанов за това, което ни показват), мисля че всяка проява на активност е от полза. Колкото до пишман дрифтаджийството съм съгласен, но за момента това мога, това правя, и ми доставя удоволствие - просто ми трябва време да се науча. Четейки софиянци как се събират, какво си организират и т.н. на мен също ми е болно. Иска ми се, например, освен общи срещи, да си организираме и такива по модели, примерно всички е34ки...аз не познавам никого от форума с е34ка.... Куп други неща могат да се осъществят... Готов съм да помогна за всяко такова начинание!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: Варна

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от mnh » 01 Фев 2010, 11:12

mitko_n1 написа:Абе еййй, не ви ли е срам бе??? Еба се майката на темата с тия левашки уговорки за пишман дрифт :!: Сбриките във Варна са най-големия майтап в цялата страна. Това има ли някакво значение за Вас? Това ли е бъдещето на БМВ общността във Варна? Ако е така - :puke:
Ицо, кво е туй заглавие, дето си го пльоснал? Има час, ама не се знае къде, така ли?

ах колко си прав,колега,колко си прав... :(

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Peter Angelov » 01 Фев 2010, 14:21

mnh написа:
mitko_n1 написа:Абе еййй, не ви ли е срам бе??? Еба се майката на темата с тия левашки уговорки за пишман дрифт :!: Сбриките във Варна са най-големия майтап в цялата страна. Това има ли някакво значение за Вас? Това ли е бъдещето на БМВ общността във Варна? Ако е така - :puke:
Ицо, кво е туй заглавие, дето си го пльоснал? Има час, ама не се знае къде, така ли?

ах колко си прав,колега,колко си прав... :(


Аз петък писах но някой ми махна поста :mhihi: Моя пост беше доста по остър от този на Митко и аз споделям че във Варна няма сбирки, няма точно място, хората обикалят и най накрая или се прибират или повече не идват :paranoid: :comp: :puke:

Чичо Митко
Аватар
Мнения: 2303
Регистриран на: 12.01.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Х5 и W209
Мечтае да кара: DDT на море :)

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Митко Стоянов » 01 Фев 2010, 15:01

Ще се радвам да чуя мнението и на други колеги, които спряха да идват на сбирки, но все още хвърлят по един поглед на темата.
Изображение

Женската жестокост край няма. Аз и подарих милиони животи.... а тя ги изплю :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 920
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: варна на морето
Пол: Мъж
Кара: BMW E60
Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
Детайли за колата: E60 530D 218коня

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от spens_82 » 01 Фев 2010, 15:16

преди беше много интерестно да се ходи на сбирките,но от 1г. насам сбирките са просто цех за семки-идват много други марки коли :conf:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от ddddk » 01 Фев 2010, 15:37

mitko_n1 написа: ... все още хвърлят по един поглед на темата.


Кой да хвърля поглед?
За какво да хвърля поглед?

Тази тема е най-умрялата в целия форум. :evil:
Няма никакво движение с дни :evil:

На две седмици веднъж някой се обърква и пита "днеска сбирка ще има ли?"
Разбира се никой не му отговаря :banghead:

А пък като вземат да се съберат 4-5 поста за една седмица и модератора веднага ги почиства, защото видите ли не били по темата :banghead:

Апропо, слагам две бири, че днешните постове ще бъдат изтрити до утре.

Относно сбирките, какво да напиша... ще споделя... един колега наскоро ме пита на л.с. къде са нашите сбирки във Варна, че като идвал да се видел с Митко мен и други колеги, с които се познава само задочно... и аз какво му отговарям: "ами виж сега колега, някой ходят тук, други там, трети вече не ходят... ами какво да ти кажа... като идваш във Варна се обади пък ще видим..."

И човека не знам дали ме взе на сериозно или си помисли, че си правя ташак, ама повече не ми писа... :evil: ама ние сме си ташак де... може би правилно е разбрал... :banghead:



Поздрави,
Д
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Peter Angelov » 01 Фев 2010, 15:43

spens_82 написа:преди беше много интерестно да се ходи на сбирките,но от 1г. насам сбирките са просто цех за семки-идват много други марки коли :conf:


Явно на сбирки не идваш често :mhihi: До преди няколко месеца на полигона на почивка се събираха между 20-50 коли и то само от марката, наложисе колегите от други форуми да се махнат заради нас и всичко тръгна добре. Чисто местенце, близо до моренцето, лафка за кафета и напитки, почти нулеви семкаджии и т.н. но някой хора решиха че не може така и направиха сбирката в гората :mhihi: :mhihi: в Добричка област :mhihi: :banghead:

Какво е за теб семкаджия :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от ИлХиТо » 01 Фев 2010, 16:09

Аз си хвърлям поглед на темата редовно :mhihi: , ма само до там. Иначе по принцип идвах на сбирки, но напоследък не е много ясно къде е мястото на срещата и много хора не идват, а и вина за това имат и метеорологичните условия може би? Иначе за мен полигона на почивка си е добро място. Май май трябва за зимни условия някое кафе да си заплюем :roll: , но ...... това е свързано с някои условия като място за паркиране, колко хора може да побере дадено заведение и т.н. Преди се събираха в ОМВ на над затвора - бат Ицо да ме поправи ако греша. Но тогава ходеха доста малко хора, аз отново следях за случващото тогава за сбирките главно от форума. Вината си само и единствено в нас самите 8) .
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1415
Регистриран на: 5.06.2008

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от Peter Angelov » 01 Фев 2010, 16:17

От както е лошо времето се събираме на бар Ескада, преди снеговалежа се бяхме събрали над 10-12 човека. Не е проблема това че сняг има, проблема е в това че няма ясна и точна организация, друг проблем е че някой хора не разбраха че едно е сбирка да си спрем колите да си лафим, пием кафе и т.н. и друго е да ходиш си покараш някъде :mhihi: Това са си 2 отделни мероприятия...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 25.04.2007
Пол: Мъж
Кара: Е30 с PVC мотор

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от sharkvn » 01 Фев 2010, 16:18

Само да кажа че не сме искали да местим сбирките в гората това и други хора са го казвали преди мен ние ходехме там да си покараме понеже на почивка не става и това че и други хора искаха да гледат е друг въпрос на почивка за събиране за лаф за снимки примерно е по добро аз съм за сбирките да са на място където да НЕ може да се кара понеже винаги ще има и хора с други марки коли да гледат, там където може да се кара всички знаят какво става просто не можеш да изгониш никой от обществено място
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от ИлХиТо » 01 Фев 2010, 16:21

Peter Angelov написа:......... едно е сбирка да си спрем колите да си лафим, пием кафе и т.н. и друго е да ходиш си покараш някъде :mhihi: Това са си 2 отделни мероприятия...

Мисля че оттук тръгват разногласията :yes:. Лично мнение.
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 920
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: варна на морето
Пол: Мъж
Кара: BMW E60
Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
Детайли за колата: E60 530D 218коня

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от spens_82 » 01 Фев 2010, 16:21

колеги под моста или на морска гара няма ли начин пак там да се сабираме :conf:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: ВАРНА > Неделя >15:00

Мнение от ИлХиТо » 01 Фев 2010, 16:22

spens_82 написа: морска гара няма ли начин пак там да се сабираме :conf:


За нея просто забрави!
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Варна

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook