Ceca Raznjatovic-Velickovic , София 14.09.2006г.

Форум за меломани.

Модератори: err0r, alpina-ma6inata

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Ceca Raznjatovic-Velickovic , София 14.09.2006г.

Мнение от Penchev » 15 Сеп 2006, 7:43

Вчера на стадион Васил Левски се проведе най-качественият поп-фолк концерт в последното десетилетие в пределите на родината ни
:angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:

Всичко за наше голямо нещастие започна с рецитал на един бездарник,мъж или каквото е там в женски дрехи и една група от цигани-музиканти,които за пореден път показаха каква е разликата и по-точно показаха,че не може да става и думичка за сравнение между звездите на естрадата в западната ни съседка с тези тук :!:


Концерта продължи над 3 часа (!) , Ceca изпълни над 40 песни от почти всичките си албуми от 1988 година насам :angel:
Сцената беше подготвена от към ефекти на много високо ниво, антуражът й на сцената надхвърляше 30 души - музикални инструменти имаше абсолютно всякакви с една дума КОСМИЧЕСКА КЛАСА от всеки аспект :bowdown: :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Beograd,Kad bi bio ranjen,Kukavica,Crveno,Nevaljala,Zabranjeni grad,39,2,Gore od ljubavi,Dokaz бяха само малка част от изпълнените хитове :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Много искам да знам колко души от тук са били и да чуя тяхните мнения и впечатления около концерта :D

Аз ще намеря начин съвсем скоро да кача снимки за да могат да видят всички хора за какво става въпрос 8) 8)


Георги Пенчев
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 15 Сеп 2006, 13:59

Кога беше в Несебър, кога успя да се прибереш, пък и на концерт да отидеш?
Каква беше цената на билетите, аз имах желание, но чух някакви мнения, които ме отказаха... :uups:
Изображение

некъв ентусиаст
Аватар
Мнения: 3022
Регистриран на: 28.11.2005
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3
Мечтае да кара: ///М3

Мнение от Гецата » 15 Сеп 2006, 14:11

Аз нямах възможност да присъствам но от познат който е бил на концерта разбрах че е имало много малко публика :roll:
Изображение
"90 Е30 316i "95 Е36 318i "00 Е46 320i "88 E30 320i "92 E36 318is''95 Е36///М3 ''92 E30 325i LA ''91 E30 316i ''05 E90 320d ''02 E46 330d ''03 E53 3.0d

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 475
Регистриран на: 20.12.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: нахилен
Мечтае да кара: Е30 кабрио

Мнение от Maverik » 15 Сеп 2006, 14:44

Еееее знаех си ,че трябваше да ти звънна :banghead: сега ме е яд и аз бях на концерта. А иначе относно концерта ти си казал всичко което може да се изрази с думи като пуснеш снимките всички ще се убетят в това.
П.С Сцената беше просто уникална не бях виждал такава

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 15 Сеп 2006, 16:47

Изображение
Изображение
Изображение


Георги Пенчев
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 15 Сеп 2006, 22:22

Велика е :bowdown: :angel: :angel:

Адаш , цените на билетите бяха съответно 20,50 и 300 лв в ложите :shock:
много високи цени искаха организаторите и доста хора не дойдоха за това :confused:


Юли месец в Београд билети за мега концерта й се продаваха за скромната сума от 5 EU :roll:
Имало е над 80 00 души доколкото знам :!: :!: 8)
Ако и тук цените бяха такива ,хора щеше да има много повече с гаранция :!:

Ето ви още снимки :arrow:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

п.с. на втората снимка е със сина й,който буквално е "одрал" кожата на Аркан - баща му :shock:


Георги Пенчев
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 15 Сеп 2006, 22:42

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Георги Пенчев
Изображение

Фюрера
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: София

Мнение от sieg » 13 Окт 2006, 14:46

И аз бях там, даже си говорихме с тебе веднъж на Еко-то, но ти тогава не беше сигурен дали ще ходиш. Жалко че не се засякохме на самия концерт.
Иначе като изпълнение и качество всичко беше повече от отлично. Жалко че нямаше публика от което пострада атмосферата, а и кака Цеца се нервира и си тръгна... към Биад. Някой ходи ли натам след това?
жена и кола не въртят ли задница, не ми ги фали...
Изображение

Назад към Музикални предпочитания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook