Членски внос и рекламни артикули на Team Sofia

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. София

Модератори: mitaka7, Общи модератори

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Членски внос и рекламни артикули на Team Sofia

Мнение от Apassionata » 14 Апр 2015, 8:57

Стикери "БМВ Тийм София", външно лепене
Размер: 10/4.5 см

Цена: 0.50лв/ 1 бр.

За членове на Клуба безплатни :)

Стикери можете да си вземете от мен на сбирки или от магазина на Митака 7, Аутосити, бул."Гео Милев" 6.

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Членски внос и рекламни артикули на Team Sofia

Мнение от Apassionata » 26 Фев 2016, 10:13

Изображение

Както всяка година, искаме да напомним на всички членове на БМВ Клуб България, които искат да продължат членството си в клуба и през 2016г., че срокът за заплащане на членския внос /40лв годишно/ е до 31 март 2016. Картите се издават април и са валидни до април 2017г.

А за всички, които все още не са част от нашето общество, информация за членството ще откриете тук :arrow: http://bmwpower-bg.net/club/3-Chlenstvo Можете да се присъедините по всяко време на годината :)

Вноската може да направите по три начина:

- в офиса на Клуба, София, жк.Дружба 2, бул. "Цветан Лазаров" 92, партер

- по банков път, като напишете трите си имена, членски номер/или "нов член"/ и основание "Членски внос за 2016г."
Сдружение БМВ Клуб България
UniCredit Bulbank
IBAN: BG19UNCR76301065916408
BIC: UNCRBGSF

- при регионания представител Бойка Зарева /аз/ на сбирки, четвъртък ОМВ Бояна или ако се уговорим друго

Тези, които искат да станат членове на Клуба, могат да попълнят онлайн молба и да платят по Банка, в офиса или на мен. Могат да попълнят и молба на хартия в офиса Клуба или на седмична сбирка и да платят както им е удобно ;))

Уведомяваме ви, че хората, които закъснеят с вноската и не платят в рамките на срока- 31-ви март, нямат да имат членски стикери за Събора и картитe им ще бъдат готови чак след събора, средата/края на май месец :idea:
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Членски внос и рекламни артикули на Team Sofia

Мнение от Apassionata » 15 Яну 2017, 8:24

Изображение

Изображение

С началото на 2017г. започна подновяването и на членството в Клуба. Ако носите синьо-белия пламък в очите си, ако за вас БМВ наистина е диагноза, ако сте запален ентусиаст или просто бмв фен, ако искате да допринесете с нещо за развитието на най-големия автомобилен Клуб в България, това е начина - присъединете се към нас! И правилният въпрос е не какво е ползата и дараверата от това членство, а какво ми носи като усещане и емоция :)
Подробности - http://bmwpower-bg.net/club/3-Chlenstvo
Членският внос е в размер на 40 лв годишно, заплаща се до края на март, картите се издават април и са валидни до април следващата година. Можете да го заплатите в новия офис на клуба, Манастирски Ливади, ул.408, №42 http://bmwpower-bg.net/club/10-Kontakti, по Банков път, а за ваше улеснение и на седмичните сбирки на ОМВ Бояна на мен -регионалния представител за София Бойка Зарева.
Фирмите за София, с които Клуба е партньор и членовете имат отстъпки viewforum.php?f=153
Много сме, силни сме! Тези дни го доказахме отново :D
*на първата снимка е новият дизайн на картата за 2017г., на втората членски карти от последните 6 години :)
Изображение

Предишна

Назад към София и София окръг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook