Съвети и въпроси относно избор на F3х

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1908
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от boris » 18 Юли 2023, 17:10

DonMakaveli96 написа:
boris написа:Аз лично не познавам българин, който да не е на пазара на автомобили 20-30г, може и 40г по-смелите в изказванията :lol:


Основният ни семеен бизнес от 27 години е това. Държим автосалон и работим основно с коли внос от Швейцария и други страни.
Също така и внасяме автомобили за други автосалони. Познавам пазара добре и мисля, че мнението ми има някаква стойност.
Ти кой познаваш си е лично твоя работа. Заядох ли се с някой или конкретно с теб, че да отговаряш така? Не се изказвай на подигравка и неподготвен.


Г-н донмакавели набор 96, имащ наблюдение на пазара от първата си глътка въздух поел на този свят :mhihi: , стойността на последното ви мнение е в това, че поне ни изяснихте, защо за вас швейцарските автомобили са най-невероятните :yes:

Нищо, че и там има търгове с ударени коли, които хич не се вкарват в Бг, само най-лачените идват, от най-съвестните и платежоспособни хора, поддържани в оторизирани сервизи, с оригинална боя, и на оригинални километри :mhihi:

Така от време на време като се появи някой бисер във форума и едвам се сдържам :lol:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 1.04.2019

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от DonMakaveli96 » 18 Юли 2023, 19:24

boris написа:
DonMakaveli96 написа:
boris написа:Аз лично не познавам българин, който да не е на пазара на автомобили 20-30г, може и 40г по-смелите в изказванията :lol:


Основният ни семеен бизнес от 27 години е това. Държим автосалон и работим основно с коли внос от Швейцария и други страни.
Също така и внасяме автомобили за други автосалони. Познавам пазара добре и мисля, че мнението ми има някаква стойност.
Ти кой познаваш си е лично твоя работа. Заядох ли се с някой или конкретно с теб, че да отговаряш така? Не се изказвай на подигравка и неподготвен.


Г-н донмакавели набор 96, имащ наблюдение на пазара от първата си глътка въздух поел на този свят :mhihi: , стойността на последното ви мнение е в това, че поне ни изяснихте, защо за вас швейцарските автомобили са най-невероятните :yes:

Нищо, че и там има търгове с ударени коли, които хич не се вкарват в Бг, само най-лачените идват, от най-съвестните и платежоспособни хора, поддържани в оторизирани сервизи, с оригинална боя, и на оригинални километри :mhihi:

Така от време на време като се появи някой бисер във форума и едвам се сдържам :lol:


Г-н Борис от Пловдив, DonMakaveli96 е прякорът и годината в която умира рапърът 2Pac Shakur. Не съм 96 набор, далеч по-дърт съм за мое огромно съжаление.
И не, за мен не са най-невероятните. Просто на фона на колите от други държави, моето мнение е, че изпадат по-често читави коли.
Айде да не "цапаме" повече темата, живи и здрави, и без лоши чувства!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 27.12.2009
Пол: Мъж

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от whatdaf » 22 Юли 2023, 17:35

Специално в последните години всичко живо почна да внася коли от Америка и Канада. Но съм доста резервиран към тях. Повечето са с проблеми и закърпени за продажба - лично мнение. Има ли някоя 340их на обява в момента, която не е от Америка? Коя си заслужава спрямо екстрите и цената?
https://mobile.bg/11687890266612103 - За тази някой нещо знае ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10480
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Leon » 07 Авг 2023, 13:56

Нормално е да няма, предвид, че същата кола идва с 10-15к надолу, често с по-добро оборудване. Евтини коли от Швейцария, каквито идват тук, също са ударени от търгове в повечето случаи. Лесно се проверява какви са по дилърите.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от b0bituy » 29 Авг 2023, 22:25

Пиша от името на приятел. От известно време следи обявите на тази фирма/ частно лице https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=tlcs03
Почти всичките им коли изглеждат с някакви много леки удари и уж леки ремонти а цените са :dunno: Според мен си прави бързи печалби и не хаби нерви по сервизите и после докато се продаде... Някой взимал ли е кола от тях ? :bchug:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1931
Регистриран на: 13.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 318is, 1995 м42

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ивчо3 » 30 Авг 2023, 9:47

По мое мнение колата е не само ударена, но и наводнявана. Личи си по две неща- отпечатъците от подметки на шофьорската и задната седалка, вероятно когато са се измъквали от потопяването са стъпили на седалката. В двигателният отсек си личи ясно докъде е било нивото на водата- до под пластмасовия капак на двигателя.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1908
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от boris » 30 Авг 2023, 10:13

Тая кола може да е всичко, но не и наводнявана.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8328
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от vicho » 30 Авг 2023, 10:48

b0bituy написа:Пиша от името на приятел. От известно време следи обявите на тази фирма/ частно лице https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=tlcs03
Почти всичките им коли изглеждат с някакви много леки удари и уж леки ремонти а цените са :dunno: Според мен си прави бързи печалби и не хаби нерви по сервизите и после докато се продаде... Някой взимал ли е кола от тях ? :bchug:


а защо някой би си причинил такова нещо... коли ли не останаха? :shock:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 758
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от astrapower » 30 Авг 2023, 12:48

b0bituy написа:иша от името на приятел. От известно време следи обявите на тази фирма/ частно лице https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=tlcs03
Почти всичките им коли изглеждат с някакви много леки удари и уж леки ремонти а цените са :dunno: Според мен си прави бързи печалби и не хаби нерви по сервизите и после докато се продаде... Някой взимал ли е кола от тях ? :bchug:

Ще стане кола, след поне още толкова средства за колкото е закупена....не мисля, че си заслужава. :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10480
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Leon » 30 Авг 2023, 14:49

20 бензин автомат с Х-драйв не ви трябва ;)
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.02.2018
Пол: Мъж
Кара: е60 535d космУс, f32 428xi

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ReSp3c7a » 14 Сеп 2023, 23:16

Здравейте колеги, интерисува ме дали някой е гледал този автомобил, че ми е бая далечко. Говорих със собственика имам вин, американка леко ударена.
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=trm7uc

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10480
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от Leon » 15 Сеп 2023, 12:39

На мой колега е, не знаех, че я продава. Това отзад ни е студиото :mhihi: Супер е колата и наистина беше много леко ударена задната броня. Не е жалил пари по нея и е педант като цяло.
Never mistake motion for action...

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.02.2018
Пол: Мъж
Кара: е60 535d космУс, f32 428xi

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ReSp3c7a » 20 Сеп 2023, 22:05

Leon написа:На мой колега е, не знаех, че я продава. Това отзад ни е студиото :mhihi: Супер е колата и наистина беше много леко ударена задната броня. Не е жалил пари по нея и е педант като цяло.

Изображение

Вече е във Варна :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 758
Регистриран на: 16.06.2011
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: F31 28i xDrive Estoril Blue, R259
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: ex. X3 E83 LCI 3.0d

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от astrapower » 21 Сеп 2023, 14:23

Честито! Със здраве да я караш и безаварийно!

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 19.02.2018
Пол: Мъж
Кара: е60 535d космУс, f32 428xi

Re: Съвети и въпроси относно избор на F3х

Мнение от ReSp3c7a » 21 Сеп 2023, 15:05

astrapower написа:Честито! Със здраве да я караш и безаварийно!


Благодаря колега ! :)

ПредишнаСледваща

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook