Предстои ми покупка на ф30 328и

3-та серия ('13+)

Модератори: Dimitroff, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 643
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Предстои ми покупка на ф30 328и

Мнение от ivanski_2 » 10 Май 2023, 14:03

Kroki написа:дано всичко е наред със сервиза. :mhihi:


Като гледам колко неща са открили , определено всичко е наред със сервиза :)
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Предстои ми покупка на ф30 328и

Мнение от Kroki » 10 Май 2023, 22:14

А дано.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 643
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Предстои ми покупка на ф30 328и

Мнение от ivanski_2 » 11 Май 2023, 5:19

Kroki написа:А дано.


Не бе честно да ти кажа идея си нямам, гледам им клиповете - за инфуенсъри са добри, като сервиз - нямам идея и понеже моя майстор на 300км от София което ми коства ебасии планирането за всяко нещо реших да пробвам друг сервиз - поосраха разни неща, сега ще ги оправя моя човек, та бих пробвал и тях следващият път когато се наложи :dunno:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 27.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ф30 328и
Мечтае да кара: ф30 340и
Детайли за колата: В поргрес да си я ъпгрейдна на макс :)

Re: Предстои ми покупка на ф30 328и

Мнение от bmwe46m3 » 11 Май 2023, 9:20

DonMakaveli96 написа:
bmwe46m3 написа:колата има за смяна 4 амортесьора, 4 тампона за тях, тампон на двигателя от дясно, 4 диска и накладки, датчик за топлина, катализатора е за смяна, свещи за смяна, може би бобина за смяна, гумите са за смяна, доста щети от градушка и двлъбнати детайли от незнайно какви удари, счупена счипка на бронята, щипка на лайсната, ръджа на тавана при лайсната отзад, ролки и ремъци за смяна, доста неща още които забраввям :Д , ама ако ми я даде за 22-23к ще я правя :Д. само ме притесняват длъбнатините по колата дали ще се оправят, предния капак е за пастиране или пребоядисване ако не стане с пастирането, много неща има да се праввят.


Може би щеше да е по-лесно да кажеш какво няма за смяна.
При толкова несменени неща аз лично не бих купил от такъв мърляч.
И също бих си преосмислил дали бюджета ми съответства на пазарните цени.
Ти за 23к ако я вземеш - то гореизброените неща са сигурно 6-7к.. по-добре си вземи за 30к такава, която е обслужвана на време и е в по-прилично състояние.



Частите и работата в сервиза са почти 3800лв, двигателя е в перфектно състояние както и скоростната кутия и диференциала. Колата вътре е супер и с много екстри. Предопичтам да взема такава кола и да сменя всичко по нея и да знам, че всичко е сменено и ок, ще сменя и водна помпа за мое успокоение и свещите и бобините и др неща.

Живот и здраве ще си я правя и външно.

Да ми препоръчате КарПлей за нея, а как да разбера коя навигация е, по принцип е с големия дисплей.

Също така може ли да ми предложите където да ми направят генерацията тип покорн :Д.

Какво гориво 95 или 100 октана? Може ли съвети да мидадете ако се сещате нещо.

Днес ще ходя да я прехвърлям.

Поздрави.

П.П. не съм спал цяла нощ :Д

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 27.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ф30 328и
Мечтае да кара: ф30 340и
Детайли за колата: В поргрес да си я ъпгрейдна на макс :)

Re: Предстои ми покупка на ф30 328и

Мнение от bmwe46m3 » 11 Май 2023, 9:21

ivanski_2 написа:
Kroki написа:А дано.


Не бе честно да ти кажа идея си нямам, гледам им клиповете - за инфуенсъри са добри, като сервиз - нямам идея и понеже моя майстор на 300км от София което ми коства ебасии планирането за всяко нещо реших да пробвам друг сервиз - поосраха разни неща, сега ще ги оправя моя човек, та бих пробвал и тях следващият път когато се наложи :dunno:


4 часа ми преглеждаха колата, от до, бобини, свещи, забележки по купето, дали е била удряна, вентилация на картерни газове, датчици, супер много неща гледаха и тестваха и съм много впечатлен.

Препоръчвамм ги с 2 ръце.

Предишна

Назад към F30/F31/F32/F33/F34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook