Събор 2014

Модератор: Контролна комисия

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Събор 2014

Мнение от N.Mihaylovski » 27 Май 2014, 14:46

Разход 65602
Приход 90790
Печалба 25199 лв

Предлагам да напишем разход/приход=печалба
Пишем , подробна информация не се побликува защото до клубните форуми много хора имат достъп и край.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Събор 2014

Мнение от I.Voykov » 27 Май 2014, 20:41

Според мен няма да са много крайния тия цифри (има още неизчистени разходи май) и е хубаво за такива големи пари да направим една среща с УС, а и пак казвам, че незнам дали да пишем приход/разход защото те така или иначе ще ревър ама за какво са тия разходи и т.н., трябва да ги научим, че затова са ни избрали за КК за да ни имат доверие и да не питат щото иначе наща роля отива в гъза на географията.

ПС НАскоооооооооооооо :lol:
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Събор 2014

Мнение от N.Mihaylovski » 28 Май 2014, 8:28

Николета ми каза, че това са окончателните цифри, то за 200-300 лева не е проблем принципно ако има разлика
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Събор 2014

Мнение от I.Voykov » 07 Юни 2014, 21:02

Скоти пускай тука viewtopic.php?f=150&t=368987&start=45 отчета както говорихме приходи/разходи печалба и ако искаш присъствали хора, че верно се излагаме. Аз мислех да изчакаме Наско ама той не влиза, така че давай да даваме
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Събор 2014

Мнение от Dimitroff » 01 Фев 2015, 19:12

Относно събора - имам един въпрос - вярно ли е, че плащаме на кетъринг фирма за самия събор ?

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Събор 2014

Мнение от N.Mihaylovski » 02 Фев 2015, 12:10

Да на "Феймъс фууд Кетъринг"
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Събор 2014

Мнение от Dimitroff » 02 Фев 2015, 14:58

Плащаме на фирма, която идва на събора и вади пари ?!?
Само на мен ли ми звучи ужасно нелогично ??


P.S. Кетъринг фирмата прави доста сериозни пари на събора и ... лично аз много се съмнявах в слуховете, че БМВ Клуб България им ПЛАЩА, за да вадят пари... :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Re: Събор 2014

Мнение от Любо Мегов » 02 Фев 2015, 15:18

N.Mihaylovski написа:Да на "Феймъс фууд Кетъринг"


как сме платили, по банка или на ръка
и какъв документ имаме от тях

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Събор 2014

Мнение от Dimitroff » 02 Фев 2015, 18:41

То за мен поне по-важно е защо сме платили...

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Събор 2014

Мнение от N.Mihaylovski » 02 Фев 2015, 19:09

Плаща се, заради оборудването което носят, маси, столове, шатри, и нали партитата са правт точно в техната шатра и с тяхните маси и столове.
Утре Николета ще ми каже и точно колко сме платили за събора 2014 година
Мисля не е редно да плащаме за такова нещо като те правят пари от нас, мога и с началника на "Феймъс фууд Кетъринг" даговоря, клиенти са ми, да договорим нещо ако ще се ползват пак, но аз не съм доволен от храната им.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Събор 2014

Мнение от POL_Starshi » 02 Фев 2015, 19:51

Нека Николета ни даде информация, но и аз мисля че не е редно да се плаща при генериране на печалба, а може това да е отчетено от УС в договорката с кетъринга! Да видим! 8)

П.П. Струва ми се, че се превръщаме повече в арбитражна комисия, а ние нямаме правата да отсъждаме кое е правилно и кое не от решенията на УС! Единствено можем да осъществява контрол върху дейноста на управителния съвет и председателя на Клуба по спазване на закона, устава и решенията на общото събрание, което ми навежда към въпроса, какъв е той арбитражен ли е или констативен?
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: Събор 2014

Мнение от Dimitroff » 02 Фев 2015, 21:07

Аз не претендирам, че трябва да сме контролен орган на БМВ Клуб България...
Реално въпроса, който зададох мога да го задам и като обикновен потребител...ама тогава ще е страшно (разбира се, че не бих!).

Въпроса е принципен - защо трябва да платим на някакви хора, за да дойдат да изкарат пари ?!? Нереално е, бе хора !?

Замисъла не е да правим проблем на някого, а като членове на БМВ Клуб България (да помогнем...ако можем да се оптимизират разходите) - дори и само като предложение към УС.)

На този въпрос също смятам е редно да се потърси отговор.

P.S. - Ще ме прощавате, че толкова питам, но реално това са въпроси, на които всеки един потребител може да поиска отговор..., а и би следвало да може да му се даде такъв - лошо е ако не можем да си отговорим помежду си.

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Събор 2014

Мнение от POL_Starshi » 02 Фев 2015, 21:21

Dimitroff написа:Аз не претендирам, че трябва да сме контролен орган на БМВ Клуб България...
Реално въпроса, който зададох мога да го задам и като обикновен потребител...ама тогава ще е страшно (разбира се, че не бих!).

Въпроса е принципен - защо трябва да платим на някакви хора, за да дойдат да изкарат пари ?!? Нереално е, бе хора !?

Замисъла не е да правим проблем на някого, а като членове на БМВ Клуб България (да помогнем...ако можем да се оптимизират разходите) - дори и само като предложение към УС.)

На този въпрос също смятам е редно да се потърси отговор.

P.S. - Ще ме прощавате, че толкова питам, но реално това са въпроси, на които всеки един потребител може да поиска отговор..., а и би следвало да може да му се даде такъв - лошо е ако не можем да си отговорим помежду си.


:yes:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Събор 2014

Мнение от N.Mihaylovski » 04 Фев 2015, 15:39

Николета не намира никакъв документ да е платено на кетъринга, както и Росен няма спомен, за повече информация, да питаме Росен така каза Николета ако ни е важно.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: Събор 2014

Мнение от POL_Starshi » 04 Фев 2015, 15:46

N.Mihaylovski написа:Николета не намира никакъв документ да е платено на кетъринга, както и Росен няма спомен, за повече информация, да питаме Росен така каза Николета ако ни е важно.


Ха така, т.е. черно на бяло няма нищо което да показва разхода?! Може финансовите документи да са в счетоводната къща, ама да не се сещат е несериозно...!
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Следваща

Назад към Контролна комисия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook