Рейтинг

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Рейтинг

Мнение от BAYRON » 25 Авг 2005, 4:09

Предлагам рейтинга да се направи персонален и всеки, който има добър рейтинг да има по високи права например повече квота на качване, аватар например динамичен ако искаш после подпис участие в потребителски групи, абе има какво да цсе измисли и така както го решат администраторите -въпроса е да се стимулира рейтинга на потребителя като с нисък рейтинг са тези които използват нецензурирани думи участват в публични спорове имам предвид заяждане и тем подобни които ги срещаме .
Тогава всеки който уважава това виртуално място ще гледа да не прави глупости и да бъде уважаван .
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

т-т-т-тузар
Аватар
Мнения: 3389
Регистриран на: 6.01.2004

Мнение от GaD » 25 Авг 2005, 5:05

хаха, нидей че като гледам колко си активен в всяка една тема, нема да ти е висок рейтинга.. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 25 Авг 2005, 9:47

Дам, и пак да има теми от рода: "Има ли толерирани потребители?". Не стаа. А и при толкова много мнения ще трябва поне 10 души да следят кой какво пише и да го оценяват. А, ако се направи кликъбъл оценяване на съответния пост(както е във фото албумите напр.) пак няма да е обективно, защото ти например като не ме харесваш и нов вид гориво за ДВГ да измисля и да го постна тук пак ще ми дадеш ниска оценка. Просто защото българите сме си такива.
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 25 Авг 2005, 16:50

TheBoss написа:защото ти например като не ме харесваш и нов вид гориво за ДВГ да измисля и да го постна тук пак ще ми дадеш ниска оценка. Просто защото българите сме си такива.


:yes:
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 121
Регистриран на: 25.01.2005
Местоположение: Ъъъ преди живеех срещу затвора ъъ сега срещу нас...

Мнение от GeNa7a » 29 Авг 2005, 23:54

Идеята ми харесва стига рейтингът да не се гради на базата на брой мнения.. Щото всички ще тръгнат да пишат за бройката и ще стане мазало..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 877
Регистриран на: 13.10.2005

ре

Мнение от Angel_Georgiev » 30 Окт 2005, 16:27

Идеята си струва да се обмисли, според мен, от хората, които взимат решения за такъв род промени, но да речем, самата оценка да изисква обясняващ коментар! Ако е ниска просто за заядица да не се отчита например ;)

drift master
Аватар
Мнения: 429
Регистриран на: 5.11.2003
Местоположение: София

Мнение от stjoker » 30 Окт 2005, 16:40

А ти от кога плачеш да ти забранат да пишеш не можеш да си преставиш.
Макс още 1 седмица ти давам .......
ти голям тарикат ... имаш за 2 седмици повече мнение отколкото аз за 2 години ..... ба ти тряяя много по- умен от мен да си ве.....
If today was perfect, there would be no need for tomorrow!
Изображение

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 30 Окт 2005, 20:26

а , аз кво да кажа :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 30 Окт 2005, 21:59

Юзър написа:а , аз кво да кажа :mhihi:

ти си trusted :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 877
Регистриран на: 13.10.2005

Мнение от Angel_Georgiev » 03 Ное 2005, 0:55

stjoker написа:А ти от кога плачеш да ти забранат да пишеш не можеш да си преставиш.
Макс още 1 седмица ти давам .......
ти голям тарикат ... имаш за 2 седмици повече мнение отколкото аз за 2 години ..... ба ти тряяя много по- умен от мен да си ве.....


Да не би да има някакви квоти за постване? Преди да се регистрирам доста внимателно съм прочел правилата за използване на форума и считам, че регулярно ги спазвам! А за това колко си интелигентен не очаквай аз да го коментирам
:idea: Има си тестове за тази работа :idea:
Пример: "Менса"
Ако не се сетиш къде да търсиш :mhihi: пробвай с www.google.com ;)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook