Проблем с логването 2...

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 9.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 , 530i
Мечтае да кара: F10

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от veris » 24 Яну 2011, 23:10

При мен всичко сега е ок, логвам се и от ИЕ и от лисицата,помнят си паролите без проблеми.Преди това, като цъкнех на линк из някоя тема, който води към друга тема от форума, когато се отвори съответната тема и отгоре ми излизаше, че не съм логнат, сега съм си логнат и няма проблеми.
Be yourself, no matter what they say....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от Maverick_VS » 24 Яну 2011, 23:15

Потвърждавам - мозила 3.6, 4 бета 9 и IE -> проблемът е решен :winky: . Браво за бързата реакция :clap: :bowdown:


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от ms » 24 Яну 2011, 23:35

LiTtLeRoCk написа:А,той ms периодично все е недоволен от нещо.


Мамин сладък, що се заяждаш сега :?: Като съм недоволен нали знаеш, че се забелязва отдалеч :mhihi:
Яд ме беше на мен, че забравих да си копирам писаното- ама при мен си беше наред цял ден и се чудех другите к'во толкова се бунтуват за тея проблеми...


Резултати от пробите:
За сега дъртата и проскубана лисица 3.6.13 се държи както трябва.
Опера- идеално.
Хром- също
ИЕ8- също
Изображение
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от Иво » 24 Яну 2011, 23:39

Така, проблемът бе създаден от мен към 7:00 сутринта преди да си легна от небрежност... Поздравите и овациите отново за нашия админ на сървъра Дими, който реагира бързо и адекватно :yes: :bowdown: :yes:

Ако някой Ваш познат има подобен проблем само трябва да се релогне и ще е окей. Никога, ама никога не пишете на админа на сървъра, защото той си има достатъчно работа, именно затова е този форум. Наслаждавайте се и продължавайте да сигнализирате за проблеми и да давате инфо като тествате, защото това ни помага! И запомнете, че в този форум няма персонал, както се изрази един селянин и никой не е длъжен на никого, дори 1 месец да няма форум това ще са минуси повече за нас, отколкото за Вас. Наслаждавайте се на прекарването си тук, пишете градивни мнения и пускайме смислени теми :idea: Оставам тази тема отключена още 1-2 дена все пак ако изникне нещо. И помнете сме, хора сме, работим, олпитваме се да се раздаваме за Вас и никога с лошо :nono: , защото предтои интеграцията на новата бан система :wave: :winky:
Изображение
Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от Иво » 24 Яну 2011, 23:43

ms написа:
LiTtLeRoCk написа:А,той ms периодично все е недоволен от нещо.


Мамин сладък, що се заяждаш сега :?: Като съм недоволен нали знаеш, че се забелязва отдалеч :mhihi:
Яд ме беше на мен, че забравих да си копирам писаното- ама при мен си беше наред цял ден и се чудех другите к'во толкова се бунтуват за тея проблеми...


Резултати от пробите:
За сега дъртата и проскубана лисица 3.6.13 се държи както трябва.
Опера- идеално.
Хром- също
ИЕ8- също


Както писах в една друга тема, ПРОБЛЕМИ винаги ще има, в противен случай ние нямаше да сме нужни, a Вашата подкрепа може само да ни олесни... ако ако ни затрудни и някой продължава да ни третира като машини ще лети :D :bchug:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 3.12.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: atlantis blue

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от Challenger » 25 Яну 2011, 18:40

тъкмо търсих дали някой няма подобен проблем и опа цяла тема.
Вчера се прибирам от работа и ме е логаутнало. Тръгвам да се логвам и нали си пиша ника и паса и веднага натискам ентър. тц, не става. така 2-3 пъти докато загрея, че ме кара да напиша някъв код от картинка (то и тая картинка беше ... нямам думи. Поне 10 пъти давах рефреш докато я прочета :mhihi: ) и чаааак тогава да мога да се логна - не регистрирам, логна. На следващия ден, т.е. днес вече не ми излиза картинката, ама не ми пази рега нито на настолния (хп с хром и ие), нито на лаптопа (7ца с хром).
Та ако сте сигурни, че е решен проблема кажете, поне да знам дали при мене да търся проблема, макар че до преди 2 дена никога не съм имал ядове.
Благодаря.

то малко късно го одобриха. Вече всичко е наред :yes:

драфтаджия
Аватар
Мнения: 2793
Регистриран на: 9.04.2006
Местоположение: София
Кара: '93 316ix Touring
Мечтае да кара: далеч
Детайли за колата: Хубавица =)

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от bigmurzi » 31 Яну 2011, 23:40

като виси юзъра ми логнат май 15мин. без активност и ме логаутва автоматично, но като рефрешна не ме връща в началото на форума или направо на лога, а на същата страница на която съм зависнал, даже на мнението. та не може ли да те връща направо на входа?
Изображение
Е30 на десен завой бензин НЯМА!

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Проблем с логването 2...

Мнение от Иво » 14 Фев 2011, 18:15

Изтрийте си кеша, проблема принципно е решен, ето вижте хората горе са си го писали.
Изображение
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook