Изчезна ми темата!

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Изчезна ми темата!

Мнение от Tufaka » 28 Мар 2021, 19:00

Здравейте, не знам към кого да се обърна и за това пиша тук, като нова тема. Преди 2-3 дни пуснах тема със заглавие "Моля помогнете!". Темата беше отворена 1 ден, получих 2 лични съобщения по нея от колега, после влязох да редактирам няколко думи в темата ми, изписа ми че първо трябва да се одобри и вече втори ден я няма темата? Какво се случва и може ли да се възстанови, че бях писал доста? :help:

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: Изчезна ми темата!

Мнение от B U L L I » 28 Мар 2021, 19:36

в кой раздел ти беше темата,колега
тази ли
Заснемане.PNG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 330i

Re: Изчезна ми темата!

Мнение от boris » 28 Мар 2021, 19:57

При всяка редакция от твоя страна на темата ти, е нужно да мине през одобрение, защото имаш по-малко от 20 мнения.

Тук ти темата:
viewtopic.php?f=116&t=442274

Съветвам те да прочетеш и тази тема:
viewtopic.php?f=116&t=404828

"Моля помогнете" не е подходящо заглавие за тема.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Re: Изчезна ми темата!

Мнение от Tufaka » 29 Мар 2021, 18:27

Вече я виждам темата и прочетох съветите за пускане на тема, ще се опитам да ги спазвам :) . Благодаря ви! :clap:

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 25.03.2015
Пол: Мъж

Re: Изчезна ми темата!

Мнение от Tufaka » 30 Сеп 2021, 22:39

Здравейте отново в тази тема която аз създадох преди време. Пиша пак тук защото имам подобни проблеми и не мога да разбера защо?! :dunno: Писах си мнение в една от двете ми теми във форума и няколко дни вече то не се появява, после писах пак в същата тема някой да ми обърне внимание защо не ми се появяват мненията в собствената ми тема и пак не излиза мнението ми още вече няколко дни?! Моля някой да ми обясни защо??? :help: Искам да съм пълноправен член на форума и да помагам на колеги с моите неволи, както помагат те на мен с техните мнения, но защо не става не мога да разбера? Аз ли правя нещо грешно, някой да обясни, ако не ми е одобрено мнението, може да пращате по едно ЛС защо не е, да знам за следващия път!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook