Идеи за подобряване на новата платформа

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Zagy » 07 Фев 2012, 13:00

Още нещо - точката, кояти индикира, че съм писал в дадена тема - има ли как да е плътно черна или поне тъмен плътен цвят?
Si non confectus, non reficiat.

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Фев 2012, 13:03

Zagy написа:Още нещо - точката, кояти индикира, че съм писал в дадена тема - има ли как да е плътно черна или поне тъмен плътен цвят?

В момента се обсъжда и коментира:
Точката която индикира, че сте писали в дадена тема.
Шрифта на форума.
Цвета на темите с ново мнение и такива без мнение.
Да се добави "виж собствените си теми"

Знаем за тези неща, затова ще помоля другите колеги да дават нови идеи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Convertible » 07 Фев 2012, 13:07

LiTtLeRoCk написа:
Zagy написа:Още нещо - точката, кояти индикира, че съм писал в дадена тема - има ли как да е плътно черна или поне тъмен плътен цвят?

В момента се обсъжда и коментира:
Точката която индикира, че сте писали в дадена тема.
Шрифта на форума.
Цвета на темите с ново мнение и такива без мнение.
Да се добави "виж собствените си теми"

Знаем за тези неща, затова ще помоля другите колеги да дават нови идеи.

евалата :yes:
само бутона за добавяне да е "виж собствените си мнения", не теми :)
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

М3 Пристрастен
Аватар
Мнения: 1272
Регистриран на: 11.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E38 735i

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Веселин|Василев » 07 Фев 2012, 13:07

1. Може да преместите номерата на страниците от дадена тема по стария начин, че сега както са в дясно поне на мен не ми е удобно!
2. "Виж собствените си мнения" и останалите бутони не ми харесва да минават през меню!
3. Както каза колегата по горе за "чаршафа" или навигационното меню според мен ще е по добре ако се експандва в подраздели когато си върху даден основен раздел, а не всички да се виждат! Така става много голямо меню което е трудно за разглеждане!
4. На мен цветовете ми харесват, червеното също ми харесва за непрочетените теми, но може да се пипне малко да стане Glossy!
5. Също така ако може когато примерно се цъкне на "нови мнения" да излизат повече резултати, за да се редуцират следващите страници с резултати!
6. Бутоните за ЛС, Профил към даден потребител липсват! Поне аз не ги виждам!
За сега е това!
Последна промяна Веселин|Василев на 07 Фев 2012, 13:32, променена общо 4 пъти
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Maverick_VS » 07 Фев 2012, 13:10

"Чаршафа" е идеален и супер удобен в този си вид :!:

М3 Пристрастен
Аватар
Мнения: 1272
Регистриран на: 11.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E38 735i

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Веселин|Василев » 07 Фев 2012, 13:13

Maverick_VS написа:"Чаршафа" е идеален и супер удобен в този си вид :!:


Той, че е хубав няма спор, просто според мен трябва да се експандва когато си на някой раздел! Прилича ми на онези бизнес каталози дето трябва да изчетеш всичко, че да намериш това което ти трябва!

Също така когато пишеш мнение и го публикуваш, на следващия прозорец центрирайте обратните връзки!
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки!!!

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Фев 2012, 13:22

Пак повтарям, следете и четете какво са предлагали колегите преди вас, з ада няма дублиране.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от ИлХиТо » 07 Фев 2012, 13:33

Новата платформа лично на мен ми допада :yes: , работи доста по-бързо, най-много ми допада логото на клуба горе вляво :bowdown: , малко може би "цветовата схема" ако мога така да се изразя и липсва контраст, но си мисля че е поправимо, както и този червеният цвят на темите които имат ново мнение може да се коригира.
Та като цяло поздравления за усилията хвърлени в тази посока от екипа :yes:

Една препоръка:
Това което е обградено с червено да слезе малко по-надолу, и да бъде в една линия с "Кой е на линия"
Така е в момента:
Изображение

Ако може да бъде коригирано и да стане :
Изображение



П.С. То малко като при новите модели представяни от БМВ- едни ги харесват от пръв поглед, други не, трети след време казват "тя била много яка". Така че напред ;)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от HeBePeH » 07 Фев 2012, 13:59

Като цъкна активни теми , ми излизат 2 , едната е за крадените части , а другата е Зимна колекция рекламен текстил.
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от I.Voykov » 07 Фев 2012, 14:02

Благодаря за всички смислени предложения, започваме да работим по тях и лека полека ще гледаме да изпълним изпълнимите от тях. На предложения от сорта на този бутон неможе ли да е в ляво а не в дясно че не ми е удобно няма да обръщаме внимание изобщо.

И още нещо важно, прочетете хубаво темата и вижте дали това което предлагате не е предложено вече, в противен случай само пълним темата с глупости. И понеже колета Littlerock преди мен ви го написа два пъти и пак не го слушате, които пусне предложение което вече го има ще бъде наказван по осмотрение на Littlerock.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 324
Регистриран на: 18.08.2007
Местоположение: Varna
Кара: вана
Мечтае да кара: E46 M3 >:)

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Bloodnoon » 07 Фев 2012, 14:22

Аз бях предложил още отдавна, но сега с новата платформа напомням: За темите в Купува/Продава, Може да сложите бутон "Повдигни темата" както е доста други форуми, за по лесно Ъп-ване и едновременно с това по прегледен вид на темата и най-вече избягване на сумати Ъп-ове един след друг. В останалите форуми след натискане на бутона, той става неактивен докато не минат 24ч. след което пак може да се натисне.

П.П Не е болка за умиране, ама ако не е много трудно емотиконите, ако може да се върнат отново в лявата част при писане, както беше преди. Някак си е доста по удобно ако решиш да сложиш просто емотикона да ти е в левия край.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от b0bituy » 07 Фев 2012, 14:56

Da se dobavi kirilizatora :mhihi: Ako ima takyv se izvinqvam, no ne go vijdam.
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

Трудно влиза в колата
Трудно влиза в колата
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 31.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 E91 330xi

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Kashalota » 07 Фев 2012, 15:06

За хранещите тук и във Facebook: Тези хора (администратори и модератори) не са на заплата тук и се опитват да бъдат полезни на всички Вас за да може най-накрая и нашия форум да бъде с по-модерна визия и по-добри характеристики на работа,не го забравяйте.Те не са длъжни на никого и го правят,за да върви клуба(в частност форума) нагоре.Новата визия е сполучлива и е много по-лека за работа,само малко повече трябва да се поинтересувате-това,че нещо не е там където е било не значи ,че не е гот.Използвайте темата не за да храните,а за да дадете обективни мнения и разумни предложения.
За екипа:ЕВАЛА!!!
Малка препоръка:Червеното и фона не се пасват много и мене лично ме кефеше "Виж собствените си теми"...
Отново ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
'94 E36 318is ; '91 E30 32* ; '99 Z3 1.9i; '91 E30 "червена"; '93 E30 convertible; '95 Е36 318ti ; '07 Е91 330xi

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от Kroki » 07 Фев 2012, 15:23

Числата, където показват коя тема, колко страници е, да бъде някъде около самото име на темата, а не в края. :)
Най-добре ще е , ако името на автора и датата на пускане си разменат мястото с числата отдясно. :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Идеи за подобряване на новата платформа

Мнение от LiTtLeRoCk » 07 Фев 2012, 15:40

Bloodnoon написа:Аз бях предложил още отдавна, но сега с новата платформа напомням: За темите в Купува/Продава, Може да сложите бутон "Повдигни темата" както е доста други форуми, за по лесно Ъп-ване и едновременно с това по прегледен вид на темата и най-вече избягване на сумати Ъп-ове един след друг. В останалите форуми след натискане на бутона, той става неактивен докато не минат 24ч. след което пак може да се натисне.

П.П Не е болка за умиране, ама ако не е много трудно емотиконите, ако може да се върнат отново в лявата част при писане, както беше преди. Някак си е доста по удобно ако решиш да сложиш просто емотикона да ти е в левия край.

Категорично се отхвърля това предложение!
Има хора с платени обяви, които не мога да дебнат точния час за ъпване поради бизнес и всякакви други ангажименти, ако пък почнат да ъпват все по-късно и по-късно, това няма да е в тяхна полза.

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook