Към модераторите и техните обноски

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Дек 2010, 9:26

Ако темите са 20-30 добре,ама всяка една тема да я следим,няма как да стане,ако имаш съмнение за някоя тема,просто докладвай и в доклада запиши какво не е наред,и някой модератор ще провери,колко пъти се ъпва.И когато нещо ви съмнява,няма нужда да пускате ново мнение тук,ами просто използвайте бутона за доклад.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от kriso85 » 05 Дек 2010, 17:52

uCnaHeTcA написа:Ако няма начин, кажете и аз да си ъп-вам темите по Н-пъти на ден, :


Естествено че има начин да се види по колко пъти на ден се ъпва темата.

Както каза колегата бутона "доклад" и веднага проверяваме какво е положението
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ms » 05 Дек 2010, 18:03

Сега пак ще кажете, че се заяждам...

От поне 24 часа съм цъкнал на бутона доклад за 1 тема в Продава, дето си е за катинар отвсякъде- резултат все още няма... Е все някой не го ли видя, че да цъкне бутона "Заключи"...
Много съжалявам, но 24+часа време за реакция не е същото като "веднага"...
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Дек 2010, 18:08

ms написа:Сега пак ще кажете, че се заяждам...

От поне 24 часа съм цъкнал на бутона доклад за 1 тема в Продава, дето си е за катинар отвсякъде- резултат все още няма... Е все някой не го ли видя, че да цъкне бутона "Заключи"...
Много съжалявам, но 24+часа време за реакция не е същото като "веднага"...

Ти,или спиш,или не четеш,темата за която беше докладвал беше в Продава/Купува/Заменя, автора купуваше нещо,а не го продаваше.Аз лично ти изтрих доклада.Ето и самата тема viewtopic.php?f=64&t=230194 кое,е нередното Г-н Доклад.


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ms » 05 Дек 2010, 18:36

LiTtLeRoCk написа:Ти,или спиш,или не четеш,темата за която беше докладвал беше в Продава/Купува/Заменя, автора купуваше нещо,а не го продаваше.Аз лично ти изтрих доклада.Ето и самата тема http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... 4&t=230194 кое,е нередното Г-н Доклад.



Напротив- чета, и то подробно г-н Малък камък... Метни едно око на правилата за търг. раздели и обърни внимание на последната част "Уточнения"... Тя е просто копи/пейст и е еднаква във всички раздели... Ето и една точка от "Уточнения"-та за раздел "Купува/продава/заменя":

6. Потребители с по-малко от 100 мнения нямат право да публикуват обяви, а само да пишат отговори по съществуващи теми. Изключение правят потребители с регистрация, по-стара от 12 месеца.

И сега ми казваш, че съм бил в грешка- човек с точно 2 (две) мнения (включително обявата) и с рег. от преди 2-3 месеца се оказва, че ИМА право да публикува обява ;) Аз поне израза "публикува обява" го разбирам като каквато и да е обява- не само да не може да продава... Аз ли греша или вие :?:



Е сега най-много някой да ми даде постоянен бан, но за съжаление тоя път съм прав...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от kriso85 » 05 Дек 2010, 18:44

Само че колега ms, относно
темите КУПУВА в раздел Продава/Купува/Заменя
важат правилата за раздел Купува - Части,Аксесоари,Консумативи.
А там такова изискване няма :idea: - всеки може да купува, независимо от броя на мненията или датата на регистрация.
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ms » 05 Дек 2010, 19:22

kriso85, щом така сте решили- ок... Но да ми казват "не четеш" (тоест се заяждам) при положение, че това за 100 мнения го има като условие в правилата за раздел Купува /продава/заменя не върви... Съжалявам, че не съм прочел между редовете и не съм разбрал :roll: Просто го напишете това изключение, не очаквайте ние като прости юзъри да знаем какво сте решили по някой въпрос... Казвате да ползваме бутона за доклад, а после ми се карат, че го ползвам- аз изрично прочетох правилата преди да цъкна, видях нарушението и смело цъкам... И в резултат ме хокат- е не върви така ;)


ПС: Сега пак погледнах обявата за която пуснах доклад- няма даден телефон за връзка... Задължително ли е даването на номер като се купува нещо или и това е изключение от правилата за този тип обяви :?: Да знам дали да цъкам удивителната друг път за това или не...
Изображение
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Дек 2010, 19:23

Ти може да го разбираш както си искаш,прилагането на правилата остави на нас,щом сме оставили обявата,значи тя е по правилата,както си написа и Крисо,потребители с по малко от 100 мнения и 12 месеца регистрация могат да купуват,но не и да продават.
Като решим групово да ходим до тоалетна,пак ли да го напишем?
И да,когато купуваш,не е нужен телефон за връзка.

viewtopic.php?f=16&t=193573 виж дали някъде фигурира правилото за 100мнения и година регистрация,човека е пуснал темата на правилното място,защото купува ГСМ,а не части за колата,съответно щом купува,важат правилата за раздела купува viewtopic.php?f=16&t=193573


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от ms » 05 Дек 2010, 19:57

Добре де, аз разбрах от първото обяснение защо е оставена обявата- ваша работа е прилагането на правилата...

Но ти май не ми разбра последният пост- да обясня подробно:

Обявата е в определен раздел- чета неговите правила... Има нарушение- цъкам удивителния и пиша що... И от моята позиция на прост юзър (докога ли обаче) съм прав...

Ти виждаш доклад и оставяш темата, понеже е по правилата... Да де, ама отговаря на правилата на ДРУГ раздел... Вие сте си решили да има някакво изключение- лошо няма, ваша си работа...

Аз обаче не знам и разбира се цъкам доклад... Е що ми се караш, а не обясниш като човек, че има някакво изключение- много ли е трудно :?: Още по-добре ще е да обясните изключенията в темите с правилата...



ПС: Сега пак ще кажете, че ви давам акъл и се заяждам, нали... Я за по-лесно ми сложете един бан- хем няма да ви дразня, хем аз няма да си търкам клавиатурата...
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Elesar74 » 05 Яну 2011, 20:26

Аз искам да попитам, дали модератора alx, ще бъде нещо "модериран" за неоторизирано пускане на тема от името на друг потребител във форум "Извън Темата". Това е темата: viewtopic.php?f=4&t=234019
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4093
Регистриран на: 28.11.2006
Местоположение: София/Сандански
Пол: Мъж
Кара: BMW E90 330d; BMW F25 30d
Мечтае да кара: BMW M

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от kriso85 » 05 Яну 2011, 20:38

Колега никой не ти е писал от профила. Просто са разделени мненията и твоето е първо и се явяваш автор на новата тема.
"Try not. Do or do not. There is no try" Yoda
Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от LiTtLeRoCk » 05 Яну 2011, 21:06

Elesar74 написа:Аз искам да попитам, дали модератора alx, ще бъде нещо "модериран" за неоторизирано пускане на тема от името на друг потребител във форум "Извън Темата". Това е темата: viewtopic.php?f=4&t=234019

Преди да пишеш тук,защо не писа на колегата и да ти обясни какво е станало,ами действаш без да мислиш.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Mollov » 05 Яну 2011, 21:40

Elesar74 написа:Аз искам да попитам, дали модератора alx, ще бъде нещо "модериран" за неоторизирано пускане на тема от името на друг потребител във форум "Извън Темата". Това е темата: viewtopic.php?f=4&t=234019


Дет се вика - "оооо, Боже..." Не знам как го измисли това, ама никой (дори и модератори и админи) не могат да пускат теми от името на друг, освен ако не му сменят паролата и не се логнат вместо него... вместо да потърсиш причината за това недоразумение, ти си готов с заключенията и модерациите.... аман.

ms, верно се заяждаш... ама няма проблем, тия дни ще редактирам и дооправя правилата, че да не се чуди човек как да ги нагласи според себе си или да търси вариант да се заяжда...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Elesar74 » 05 Яну 2011, 22:16

Mollov, аз със alx уточних нещата, незнам защо реагираш така. Всеки друг на мое място би го направил, не мислиш ли? Въобще не демонизирам зеленото или червено съсловие на форума, не ми вменявай такова отношение. Имах всички основания да се възмутя от станалото и го направих културно и възпитано. Писал съм и на alx и на други отговорни хора от форума. Темата е изчерпана.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Към модераторите и техните обноски

Мнение от Mollov » 06 Яну 2011, 15:08

Въпроса е, че първо стреляш, после питаш.... това е.

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook