Preporyki

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Preporyki

Мнение от Alpina » 31 Яну 2002, 9:56

Are be, nyama li nyakoi da napishe tuka neshto veche? Preporychvam na poveche hora da pishat vyv foruma...


Pozdravi,

Alpina

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Preporyki

Мнение от LandShark » 31 Яну 2002, 10:19

Mi, moje bi poneje oshte ne sme go otkrili "OFICIALNO" tozi sait, zatowa nikoi ne publikuwa. Taka ili inache otkriwaneto shte e skoro. Dotogawa mojem da izpolzwame clubs.dir.bg

Tuning Meister
Tuning Meister
Аватар
Мнения: 1295
Регистриран на: 27.01.2002
Местоположение: Russe

отг::Preporyki

Мнение от KAMIKADZE » 31 Яну 2002, 10:53

Ami misleh si 4e oste nqma s kogo da si pi6a zadova ne postvam , puk i tazi sedmica imah 2 izpita i nqmah vreme da vlizam

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Preporyki

Мнение от fxmaker » 31 Яну 2002, 13:26

mi az si mislia da izchakame da go pusnem oficialno i za towa i az nisto ne pisha

'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: jdM_s0M3wH3Re.loc

Preporyka

Мнение от LordDigital » 06 Фев 2002, 1:42

Kato prastate emaila sys toz registracionen kod ,da imate i na kirlica i na latineca texta zastoto pri mene se poluci nesto ot sorta na:

Вашето име е: LordDigital
Email номера ви е: 6949412
Напишете горния номер в полето email номер във формата за регистрация. Това ще ви бъде началната парола. Пропоръчваме ви да я смените с друга сред регистрацията.

Nali se sestate:)

LordDigital

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Preporyka

Мнение от LandShark » 06 Фев 2002, 9:37

Привет Лорде!!!

Радвам се че се регистрира и при нас. И благодаря за бележката. Ще го оправя. Стараем се да стане маниашки форум, но може би за теб е силен недостатък това, че е обърнат основно към марката BMW. Е, както и в Етикета съм посочил ще се стараем да сме максимално толерантни!

Поздрав!

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Навсякъде

отг::Preporyki

Мнение от Dimitrov » 27 Апр 2002, 1:57

Здравейте колеги!
За тези, които бяха на последната сбирка- аз бях с единственната Е34-ка мисля.
За първи път вземам думата, но от м. Февруари редовно следя форума и се радвам, че набира скорост.
Имам следното предложение към участниците и администраторите на форума:
Нека направим една рубрика с името"Сервизи и резервни части", където като подрубрики да се формират".....Е30, Е34, .......", където всички участници купували(щи) резервни части, и посещавали(щи) сервизи ще могат да дават своята оценка за качество на изделието(рез.част)-ако не е оригинална, качество и цена на услугата в съответният Сервиз(пр: по 10-то бална с-ма), като се избягва рекламата.
Така с течение на времето ще се оформи една база данни безценна за нас, ще можеме да пестиме време пари и нерви, и освен забавлението предоставящо този форум, ще имаме и конкретни ползи.
Аз вече видях някои оплаквания от Дару Кар, а също така и страшно много въпроси кое, от къде и за колко е най-добре да се купи или отремонтира.
Надявам се идеята ми да ви хареса и допадне и да види бъдеще в най-скоро време.

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Preporyki

Мнение от LandShark » 27 Апр 2002, 8:31

Привет,

радвам се че се включваш във форума! Предложението е много добро, само ще си позволя да добавя че може би няма смисъл да се прави цял раздел за сервизи и ремонти, в който да има отделни форуми за всеки модел. Според мен е по-добре да е един форума, където всеки да публикува. Когато става въпрос за конкретен модел може да се уточнява. Просто колкото повече са клубовете, толкова по-малко ще е участието в тях, щото отнема повече време. А и поначало то и в момента форумите за отделните модели се използват и за това - да се споделя мнения за ремонти/части... Но наистина може да се направи и специализиран форум.


Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook