Predlovenie :)))

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: Sofia

Predlovenie :)))

Мнение от idefix » 26 Мар 2002, 0:44

zdraweite :))
Land Shark moga da wi help ako iskate sys snimkite i videoto, qko trqbwa da se swalqt na comp ... da se uploadwat .. i t.n. prosto ako imash nuvda ot neshto takowa pishi
rgdz
P.S. sorry che ne sym mnogo aktiwen po foruma .. ama malko se bqh pozagubil po traseto .. ... BMW mi e maniq .. no za syvalenie ne razbiram chak tolkoz :((

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Predlovenie :)))

Мнение от LandShark » 07 Апр 2002, 21:32

10х за предложението. Ще го имам пред вид.
Съжалявам че малко късно отговарям де... Но, по-добре късно, отколкото никога. Иначе няма защо да се притесняваш че не си активен постоянно.

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 25.03.2002
Местоположение: Sofia

отг::Predlovenie :)))

Мнение от idefix » 09 Апр 2002, 23:17

nadqwam se do sreshtata da uspeq da kupq vifrof fotoaparat .. i bez tfa mu se kumq mnogo .. taka che nqma da ima nuvda ot scann posle :P :))
rgdz

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Do LandShark

Мнение от SlipKnoT » 21 Апр 2002, 1:05

Razbrah che ti si shefa na saita.. radvam se che nqkoi napravi takuv sait.. evala ti prava! Nie s edno priatelche iskahme da pravim no ne napravihme za sujalenie. Tui che ako ti trqbvat imam blizo 400 pics.. i nqkolko filmcheta sfalqni ot neta.. ako ti trqbvat samo kazvash!

BMW FOREVER!
Mercedes,Ford and all Italian cars NA SAPUN!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook