за цените на ЛС

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 15.12.2006
Местоположение: София/Русе
Пол: Мъж
Кара: E38 730dA 184Hp '00- Black Pearl :)
Мечтае да кара: X5 Le Mans :):):)

Мнение от ecko_becko » 30 Юли 2009, 22:26

Колеги не съм сигурен дали трябва да изказвам мнение, но влизам от време на време и във форума на Опел - Клуб, та в раздела продава имат право да постват само продавачите след което темата остава заключена и никой не може да коментира, всички договорки и коментари са на ЛС. Също така има система която позволява Качването(UP) на темата веднъж на 24 часа.

П.П. Ако проявите интерес съм готов да копирам в препратка тук или на ЛС правилата от под форум Продава в техния форум.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Мнение от Zapa » 30 Юли 2009, 23:13

ecko_becko написа:Колеги не съм сигурен дали трябва да изказвам мнение, но влизам от време на време и във форума на Опел - Клуб, та в раздела продава имат право да постват само продавачите след което темата остава заключена и никой не може да коментира, всички договорки и коментари са на ЛС. Също така има система която позволява Качването(UP) на темата веднъж на 24 часа.

П.П. Ако проявите интерес съм готов да копирам в препратка тук или на ЛС правилата от под форум Продава в техния форум.


И във форума на дата.бг е така, но пък аз мисля че коментари трябва да има, в по-голямата част от случаите те са креативни и водят до нещо положително :) Друг е въпроса, че в повечето случаи продавача обикновено се сърди и почва да си изпуска нервите и то в съвсем нормални и възпитани коментари
Изображение

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook