Странно

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Странно

Мнение от TheBoss » 25 Фев 2005, 6:54

Странен калкулатор ползваме май. Вижте с какво се сблъсках. Вчера вечерта Айс ми казва: Абе ти много мнения си написал. Цели 600+. Аз бях доста учуден, че съм станал такъв писател и погледнах в търсачката, там резултатът беше друг и се амбицирах да разнищя загадката. Но още повече се обърках. Какво имам предвид? Да, наистина под аватара и в профила (с бутона от някоя тема) цифрата е еднаква (беше 608). Но натискам в профила "виж всички мнения" и резулататът се променя на 677. След това отивам в основен форум и клик в/у "виж своите мннения" и резултатът е 482. Решавам, че това са само мнения с чужди теми и проверявам "виж своите теми" -> 119. Събирам с калкулатора -> 601. Отивам в търсачката, пиша "търси по автор" -> пак 482. Та, не съм се вманиачил на тема "аз пиша, а те ме лъжат колко съм изписал", но някой може и да реши така.
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 25 Фев 2005, 8:19

Може би търсачката отброява мненията в "официалните" раздели и ги отброява... пък мненията в тези скритите в който ти пишеш не се отброяват... даречем клубния форум :idea: така поне си мисля... иначе и при мен има разлика в почти 100 мнения :idea:

Дилян Пенчев
Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 25 Фев 2005, 10:19

Пенчев даде верния отговор ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от TechSupport » 27 Фев 2005, 20:20

Мненията в скритите форуми не се отчитат наистина. Дано това да е ключа за барчето :) Извинения за късния отговор! ;)
support@bmwpower-bg.net

Свобода за Кирил Мантовски, Виктор Лазаров, Светозар Колев, Любомир Мегов и Велин Неделчев - български РС-специалисти, незаконно задържани и осъдени в Дубай!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 383
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от TechSupport » 25 Апр 2005, 21:17

Сега се загледах и наистина има някакво несъответсвие. Май сме избързали с отговорите преди време :shock:
support@bmwpower-bg.net

Свобода за Кирил Мантовски, Виктор Лазаров, Светозар Колев, Любомир Мегов и Велин Неделчев - български РС-специалисти, незаконно задържани и осъдени в Дубай!

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook