Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от Toneloker » 10 Фев 2010, 20:04

XML Parsing Error: unexpected parser state
Location: jar:file:///C:/Program%20Files/Mozilla%20Firefox/chrome/toolkit.jar!/content/global/netError.xhtml
Line Number 329, Column 58: <div id="ed_netInterrupt">&netInterrupt.longDesc;</div>
---------------------------------------------------------^


Докато пробвах да заредя форума се появи ей туй нещо... :dunno:


Снощи форума си беше наред, но сега.....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 6.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е91 330xd
Мечтае да кара: M6 Grand Coupe

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от sider23 » 16 Фев 2010, 9:15

Здравейте,

Бих желал да задам един въпрос на администраторите и/или модераторите на форума??? От известно време насам изпитвам трудности с влизането във форума, особено вечерно време. Просто искам да попитам дали това е общ проблем на платформата на форума или е нещо свързано с моята интернет връзка??? Аз ползвам Firefox, но ми прави впечатление че независимо от това кой браузър ползвам, вечер зареждането на теми е трудно, а понякога дори е невъзможно... Предполагам че това е технически проблем на форма, а не нещо друго...

Благодаря за отговора предварително!

Поздрави!!!!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от Zagy » 16 Фев 2010, 9:25

sider23 написа:Здравейте,

Бих желал да задам един въпрос на администраторите и/или модераторите на форума??? От известно време насам изпитвам трудности с влизането във форума, особено вечерно време. Просто искам да попитам дали това е общ проблем на платформата на форума или е нещо свързано с моята интернет връзка??? Аз ползвам Firefox, но ми прави впечатление че независимо от това кой браузър ползвам, вечер зареждането на теми е трудно, а понякога дори е невъзможно... Предполагам че това е технически проблем на форма, а не нещо друго...

Благодаря за отговора предварително!

Поздрави!!!!

Писано е по въпроса, колега - имат проблем със сървърите, но по техни думи скоро щели да го оправят
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 6.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е91 330xd
Мечтае да кара: M6 Grand Coupe

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от sider23 » 16 Фев 2010, 10:07

благодаря за инфото, колега.
и се извинявам за въпроса след акто е дискутиран вече....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от krystal » 19 Май 2010, 16:46

Напоследък ми прави впечатление, че не ме известява за нови отговори в тема в която съм писала, и това е избирателно. Тоест за някои теми ме известява, за някои не. Други имат ли го този проблем?


Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 29.06.2006
Пол: Мъж
Кара: си двойката че е най-сигурна

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от Shondy » 19 Май 2010, 18:14

махни си отметката от настройките на профила, ако е махната - маркирай я и размаркирай и дай запази :yes:
ИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от krystal » 19 Май 2010, 18:32

Shondy написа:махни си отметката от настройките на профила, ако е махната - маркирай я и размаркирай и дай запази :yes:

Нещо не успях да те разбера, ако става въпрос за абонаменти, там като вляза ми показва непрочетените теми, маркирах, премахнах ги и ефекта е никакъв, само дет изчезнаха и те... Пак същото, нямам известия.
Отметки никъде не намирам в настройките.. :confused:
И ако има значение някакво, този проблем е от няколко дни, като в настройките не съм ровила..
Пп..Благодаря.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от Elesar74 » 26 Май 2010, 15:44

Не може ли да се направи така. Примерно, влизам във форума, но не и във профила си. И почвам да разглеждам някаква тема с много страници или раздел "Продава", стигам до 15 стр. примерно, там искам да видя някакви снимки за които трябва да съм логнат(за да ги видя) логвам се, обаче вместо да се върна на тази 15 стр., се връщам на главната и хайде пак навигиране да видя снимките. Питам, щото в разни други форуми това не е така и според мен е много удобно. Не може ли и тук да е така, вместо, върни се на главната, върни се обратно. Тенкю.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2184
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: София / ghetto+
Пол: Мъж
Кара: m52 e36
Мечтае да кара: е38 ;)
Детайли за колата: е36

Re: Въпроси или проблеми, свързани с новата платформа

Мнение от t0sh » 10 Яну 2012, 10:27

//оффтопик - НЕЗИБЕЖЕН :mhihi: :
йее, подкарали сте пхпББ3 с готини екстри - БРАВО БЕ :))))

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook