Новите правила в "Страхотни"..

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 17:48

viper написа:Елианке, ти да не си немска възпитаничка по правилата от 18-ти век? Или просто сутрин не сипваш мляко в мюслито? :mhihi: :mhihi: :mhihi:


:mhihi: :mhihi: :mhihi: :winky:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от driver69 » 30 Дек 2009, 18:38

Виж сега - правилата са си правиляа, ама не може някой да ми пише в извън темата как некъв милионер напрайл операция на майка си на оная работа и темата да не се заключва, а тук - истории, писани с ентусиазъм, с внимание да се изтриват. Някак не виждам логиката. Не мисля, че тъпите коментари с една емотиконка в тях са безсмислени. Емотикона е картинка, изразяваща чувсто. Понякога е доста по-добре от десет реда написани. Ама щото еди-коя си с безинтересния подпис пусна една тема, решихте да не давате на хората да публикуват истории, леко не-добре написани според мен, но все пак истории. Не мисле, че модераторката Eliana е права, затова и спрях да пиша истории. Аре със здраве.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от ferdy » 30 Дек 2009, 19:52

Eliana написа:
ferdy написа:От новите правила в "Страхотни" не съм доволна. Тази секция се е променила с времето, затова е нужна адекватна промяна и в правилата, но не в насоката, в която вие поехте.

Най-вероятно някой ще ми отговори, че основните правила също изключват темите, несвързани с марката, но такива теми в "Страхотните" има отдавна и не виждам на някой да пречат, напротив, смятам, че надграждат взаимоотношенията на потребителите.

В "Извън темата" е допуснато такова изключение и това е най-посещаваният раздел, хубаво ще е ако направите изключение и със "Страхотни" и допуснете там да присъстват истории, чиито основен мотив не са БМВ-та, но все пак присъстват.

Покрай марката тук се събират хора, които с времето стават близки и имат нужда да споделят и нещо различно от авто проблеми и впечатления, други имат влечение към писането на истории, които искат да споделят. В 99% от историите, винаги става въпрос за коли. В една от последните заключени истории, например, лирическият герой прекарва цялото време на капака на колата си.

Историите не пречеха на никой.


Е, какво точно не ти харесва де :) Че са базирани на основните правила, че трябва да се спазва добрия тон в темите, че не трябва да се постват само емотикони в мнението, че трябва да са на автомобилна тематика, защото това е автомобилен форум, че трябва когато използвате цитати да посочвате източника от това ли не си доволна?
Нали се сещаш за какво е подфорума "Извън темата" ? Не ви ли е достатъчен той като изключение или искате във всичките форуми да си пишеме к'вот си искаме? :)
На мен ми е ясно, че с времето хората тук започват да се събират, запознават се и създават близки отношения по между си, но това не става в "Страхотни истории", а по седмични сбирки, събори и т.н Също така има една функция "ЛС", която също е определена за това, но да ми твърдиш, че отношенията на потребителите се градят върху теми като тази http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 2&t=181584 тази http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 2&t=176304 или тази http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 2&t=179514 за която дори автора не си е направил труда да я напише с български букви звучи не несериозно или смешно ами не знам как... :)


Ще го напиша с думи прости, за да ме разбереш най-накрая. Не съм съгласна в правилата на "Страхотните" да присъства условието, че историите, трябва да са непременно с основна тема БМВ. Не съм съгласна и да се заключват теми с хубави истории, защото нямат същата основна тематика. Както и това да се трият стари теми поголовно след месец.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от SKISA » 30 Дек 2009, 19:58

аз като член много добре знам кой -кого избира ! и не мисли ,че не съм се сетил. и въпреки това казвам, че подхода на новият модератор е грешен и неправилен и ще попречи в крайна сметка на форума и клуба.
и така и не чух от защитаващите тезата ,а те не са много ,защо трябва да се изтрият стари теми ,неотговарящи на новите условия!?!?!? питам за трети път!!
казахте ,че закони де променят-дадох и пример с конституцията и съм абсолютно прав : с 2/3 гласове се променя конституцията на страната ,а правилата във форум ,който също е на членовете му би трябвало да става много по-лесно...!
не може да сложат нов модератор,той да седне един ден и без никакви разисквания и допитвания да промени правилата! тва на какъвв език да го напиша!!? и нямало да се обсъжда вече!!!! айде бе!!!!!!

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 21:17

SKISA написа:аз като член много добре знам кой -кого избира ! и не мисли ,че не съм се сетил. и въпреки това казвам, че подхода на новият модератор е грешен и неправилен и ще попречи в крайна сметка на форума и клуба.
и така и не чух от защитаващите тезата ,а те не са много ,защо трябва да се изтрият стари теми ,неотговарящи на новите условия!?!?!? питам за трети път!!
казахте ,че закони де променят-дадох и пример с конституцията и съм абсолютно прав : с 2/3 гласове се променя конституцията на страната ,а правилата във форум ,който също е на членовете му би трябвало да става много по-лесно...!
не може да сложат нов модератор,той да седне един ден и без никакви разисквания и допитвания да промени правилата! тва на какъвв език да го напиша!!? и нямало да се обсъжда вече!!!! айде бе!!!!!!


Кои правила съм променила я кажи, че ми стана интересно :D Напиши ми точно и ясно кое правило как е било преди и как съм го променила. :)
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 21:23

ferdy написа:Ще го напиша с думи прости, за да ме разбереш най-накрая. Не съм съгласна в правилата на "Страхотните" да присъства условието, че историите, трябва да са непременно с основна тема БМВ. Не съм съгласна и да се заключват теми с хубави истории, защото нямат същата основна тематика. Както и това да се трият стари теми поголовно след месец.

Да те разбера казваш... :mhihi: Ами опитвам се да разбера какво правиш в БМВ форум и недоволстваш, че трябва да се пише за БМВ. Явно много, много не четеш страхотните истории, за да видиш, че там има и други теми, но с автомобилна тематика, които не са заключени и хората си пишат по тях. Но ти си твърде заета тук да намираш кусури :)
Изображение

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Spit-Fire » 30 Дек 2009, 21:31

Нека и аз да споделя мнение, понеже ме помолиха.
Ама хайде, какво да карам с мили думи, няма смисъл.
За мене това е най-голямата простотия на света - теми в които задължително има коли, в частност БМВ?
Пряк въпрос - Ако напиша един роман, и в едно изречение спомена някъде, че има някакво си БМВ, историята, какво се случва с нея?
А защо трябва да се трият темите?
Изпълнявате интересите на 10 човека, а потъпквате на 10 000.
Но това е, щото сме БМВ форум, трябва всичко да е с насоченост към марката. Айде погледнете първо другите форуми и оправете тях, сигурен съм, че историите са НАЙ-малкия ви проблем :yes:
По живо по здраво, ако е имало някой, който ме чете, няма да пиша повече за сега в раздела. Моите истории отдавна не са свъзрани с БМВ..
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от SKISA » 30 Дек 2009, 22:07

аз се чудя дали модовете са ,за да помагат на юзърите или юзърите са ,за да угаждат на модовете!?!?
правилата ,които промени са ,че не можело да се пише за друго ,освен за БМВ,че ще триеш стари теми и ,че налагаш много по-строг контрол на постовете!
що не пуснеш една анкета и да я закачиш отгоре на страхотни и да видим кво ще кажат хората,дето четат и влизат там! естествено можеш да настървиш повечко хора и сигурно резултата ще е в твоя полза..... опитай-сигурно е интересно да се чуе глас -народен! какъвто беше и ти до скоро.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 22:13

Spit-Fire написа:Нека и аз да споделя мнение, понеже ме помолиха...

Защо ли не съм учудена.... :D

Spit-Fire написа:Пряк въпрос - Ако напиша един роман, и в едно изречение спомена някъде, че има някакво си БМВ, историята, какво се случва с нея?..

Пряк отговор: каквото се случи и с темата, в която беше писано, че някой седи върху капака на колата си и дотам приключи с автомобилната тематика. :)


Spit-Fire написа:Изпълнявате интересите на 10 човека, а потъпквате на 10 000

Само 10 човека ли държат на това :
Spit-Fire написа:Но това е, щото сме БМВ форум, трябва всичко да е с насоченост към марката.


Нека само да цитирам едно от правилата, за което най- много негодувате:


2. Темите в подфорум „Страхотни истории” трябва да бъдат само и единствено на автомобилна тематика. Тези, които са ивзън контекста ще бъдат изтривани,а грешно позиционираните ще бъдат премествани в подходящия раздел.


Къде видяхте да пише само и единствено за БМВ?
Седя от вчера и се чудя как може да се оплаквате за нещо, което изобщо не съществува. :dunno:
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 22:22

SKISA написа:правилата ,които промени са ,че не можело да се пише за друго ,освен за БМВ

Я кажи къде точно го написах това? :lol:

SKISA написа:че ще триеш стари теми

Дали сама съм го решила как мислиш, а? :winky:


SKISA написа: и ,че налагаш много по-строг контрол на постовете!

Ми то това е работата на модераторите. Не си спомням в правилата да е писано друго и аз да съм го променила :)

Знаеш ли Скиса,
чудя ти се понеже имаш претенциите, че си фен, член си на клуба и седиш тук от два дни и ми обясняваш, че видиш ли имало и по- интересни теми, от тези за БМВ? :dunno:
Изображение

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Spit-Fire » 30 Дек 2009, 22:23

А защо да не си очудена? Това, че някой ме е помолил далеч не значи, че съм споделил мнение заради това. Просто не бях видял темата до сега.

Пряк отговор: каквото се случи и с темата, в която беше писано, че някой седи върху капака на колата си и дотам приключи с автомобилната тематика.

Тук няма да коментирам.

2. Темите в подфорум „Страхотни истории” трябва да бъдат само и единствено на автомобилна тематика. Тези, които са ивзън контекста ще бъдат изтривани,а грешно позиционираните ще бъдат премествани в подходящия раздел.

Когато народа върви към прогрес, какъвто и да е, дайте да го натикаме в нааканите кочини, щото ни мързи да ги разширим...!!!!!
Хайде със здраве, все едно си пиша със стена. Напишете в подзаглавието на раздела "Как избегах на едно ченге, или как на мода му хареса или не му хареса темата ми".
На лов за вещици сте, ама сте сложили грешния диоптър! Чао от мене и лека вечер, аз ще продължа да пиша за себе си и няма да поствам никъде.
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от SKISA » 30 Дек 2009, 22:41

Eliana написа:

Знаеш ли Скиса,
чудя ти се понеже имаш претенциите, че си фен, член си на клуба и седиш тук от два дни и ми обясняваш, че видиш ли имало и по- интересни теми, от тези за БМВ? :dunno:

аз нямам претенции! аз съм фен!и когато съм бил фен ,повечето ги е нямало ...

доколкото си спомням ти беше доста активна в музикалния подфорум!??? нали така!?? там само песни за БМВ ли се линкват !??? не бе ,питам!

историите са хубави и лоши! не за БМВ-та и за ЗАЗове! и е достатъчно ,че се е случила на фен на БМВ,или е разказана от такъв и ако е написана хубаво и завладяващо да има място във форума на БМВ!
предполагам, че не си го измислила сама-ми да се изкажат и другите и да поспорим с тях,дет са го измислили тва....!
и не чух нищо за анкетата....

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 22:44

SKISA написа:
Eliana написа:

Знаеш ли Скиса,
чудя ти се понеже имаш претенциите, че си фен, член си на клуба и седиш тук от два дни и ми обясняваш, че видиш ли имало и по- интересни теми, от тези за БМВ? :dunno:

аз нямам претенции! аз съм фен!и когато съм бил фен ,повечето ги е нямало ...

доколкото си спомням ти беше доста активна в музикалния подфорум!??? нали така!?? там само песни за БМВ ли се линкват !??? не бе ,питам!

историите са хубави и лоши! не за БМВ-та и за ЗАЗове! и е достатъчно ,че се е случила на фен на БМВ,или е разказана от такъв и ако е написана хубаво и завладяващо да има място във форума на БМВ!
предполагам, че не си го измислила сама-ми да се изкажат и другите и да поспорим с тях,дет са го измислили тва....!
и не чух нищо за анкетата....


:mhihi: :mhihi: :mhihi: Вече май се чудиш за какво да се хванеш...
Преди малко мисля, че ти зададох въпрос къде в правилата съм писала, че трябва да се пише само и единствено за БМВ и след това ще ти отговоря на дурите въпроси
Изображение

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Spit-Fire » 30 Дек 2009, 22:48

Мисля, че само ти не го разбираш какво иска да ти каже, а не за какво се опитва да се хване :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Новите правила в "Страхотни"..

Мнение от Eliana » 30 Дек 2009, 22:52

Spit-Fire написа:Мисля, че само ти не го разбираш какво иска да ти каже, а не за какво се опитва да се хване :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Аз пък си мисля, че ти май не си чел тази тема, за да схванеш какъв е проблема ...
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook