За форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

За форума

Мнение от Elesar74 » 05 Яну 2010, 14:43

Абе проблема в моя телевизор ли е или не? Какво става с тоя форум или е при мен проблема? Ужасно бавно ми зарежда почти винаги, забива при зареждането на страницата, на три различни компютъра с Win7 x64, Win7 x86, WinXP SP3, общото между тях е IE8. Пиша нещо, стане дълго и излезе извън рамката на прозореца и почва да премята текста, не виждам последния ред, като че ли идва много написаното. И друго, пиша нещо и някак си не се изписват всички букви, после написаното е пълно с грешки и абсолютно безмислено, редактирам, трия. А, и още, почвам да трия нещо, не се трие гладко както е нормално, а маркера прескача, трие цели думи, редове(ако задържа бутона натиснат), понякога изтривам това дето не трябва. Незнам какво става и какво да направя че всичко да е ОК.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

дере дънки сред голи мадами
Аватар
Мнения: 2242
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Sofia

Re: За форума

Мнение от Mamouk » 05 Яну 2010, 15:05

Местя го това от "Извън темата".


Попринцип аз нямам проблем с форума, но днес малко ми бави.
Legends may sleep...but they never die!
Плюй си на гъза и се пързаляй!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 18.09.2008
Пол: Мъж

Re: За форума

Мнение от uCnaHeTcA » 05 Яну 2010, 15:15

И при мен тия дни става нещо с форума :roll: Бавно зарежда и понякога забива... Изкарва ми някакви грешки... :paranoid:


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: За форума

Мнение от xpl0d » 05 Яну 2010, 15:16

Elesar74 написа:Абе проблема в моя телевизор ли е или не? Какво става с тоя форум или е при мен проблема? Ужасно бавно ми зарежда почти винаги, забива при зареждането на страницата, на три различни компютъра с Win7 x64, Win7 x86, WinXP SP3, общото между тях е IE8. Пиша нещо, стане дълго и излезе извън рамката на прозореца и почва да премята текста, не виждам последния ред, като че ли идва много написаното. И друго, пиша нещо и някак си не се изписват всички букви, после написаното е пълно с грешки и абсолютно безмислено, редактирам, трия. А, и още, почвам да трия нещо, не се трие гладко както е нормално, а маркера прескача, трие цели думи, редове(ако задържа бутона натиснат), понякога изтривам това дето не трябва. Незнам какво става и какво да направя че всичко да е ОК.

Aма още ли имало хора използващи този майкрософтски боклук :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: За форума

Мнение от Е.Димитров » 05 Яну 2010, 15:20

xpl0d написа:Aма още ли имало хора използващи този майкрософтски боклук :mhihi:

Аз

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: За форума

Мнение от ИлХиТо » 05 Яну 2010, 16:04

xpl0d написа:............................
Aма още ли имало хора използващи този майкрософтски боклук :mhihi:


Колега аз съм с последна версия на Мозила, но и при мен си е нещо "бъгав" (ако мога така да го нарека) форума, изрзява се в бавно зареждане на целия форум при логване, и когато да речем искам да се върна на главна страница, или от дадена тема да се върна в съответния форум, и това се случва доста често, но не винаги, с други сайтове проблеми няма. Дори вчера ми изписа "Too many conections ........ " , та си мисля, че проблема не е в моя телевизор ;).
А това не е отсега явно - справка viewtopic.php?f=17&t=166543&start=240, и няма отоговор за сега оттогава насам.
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: За форума

Мнение от Elesar74 » 05 Яну 2010, 16:38

xpl0d написа:
Elesar74 написа:Абе проблема в моя телевизор ли е или не? Какво става с тоя форум или е при мен проблема? Ужасно бавно ми зарежда почти винаги, забива при зареждането на страницата, на три различни компютъра с Win7 x64, Win7 x86, WinXP SP3, общото между тях е IE8. Пиша нещо, стане дълго и излезе извън рамката на прозореца и почва да премята текста, не виждам последния ред, като че ли идва много написаното. И друго, пиша нещо и някак си не се изписват всички букви, после написаното е пълно с грешки и абсолютно безмислено, редактирам, трия. А, и още, почвам да трия нещо, не се трие гладко както е нормално, а маркера прескача, трие цели думи, редове(ако задържа бутона натиснат), понякога изтривам това дето не трябва. Незнам какво става и какво да направя че всичко да е ОК.

Aма още ли имало хора използващи този майкрософтски боклук :mhihi:


Колега нищо не казваш с това, не мислиш ли. Ползвам предимно IE откакто ползвам компютър по-активно (1997 г.), кога немаше Firefox, Opera и Азис беше Васко педераса. Ползвал съм и други алтернативи, странно защо не минах на тях, а не съм предубеден. Почти на 99% съм сигурен, че не е проблема в браузъра, нямам други ядове с други форуми, със същия браузър. Малка корекция, компютрите са 4 с идентични проблеми на всеки един.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Re: За форума

Мнение от xpl0d » 05 Яну 2010, 17:28

Mи аз по принцип ги имам инсталирани всички - и тъпото IЕ, и Mozilla, и Opera, и Chrome. По принцип най-активно ползвам операта, но има някои сайтове които си искат тъпия IE, та затва колкото и да искам не мога да го махна :mhihi: Иначе операта като почне да се е*е накриво, минавам на мозила и той, ако прави същите номера пробвам последно хрома. Ти хубаво си пробвал на различни компове, ама с различни браузъри пробва ли? Иначе е вярно, че след последното местене ли беше кво правиха не знам, форума стана много гаден. По-тежък, супер бавен понякога без видима причина, на мен лично почти всеки ден ми изкарва по няколко SQL грешки и не зарежда страниците. Оправя се след няколко рефрешвания, но все пак е дразнещо.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: е34 525

Re: За форума

Мнение от saimonville » 05 Яну 2010, 17:45

колеги при мен няма никакви ядове.едва ли в от комповете щото моя си е доста страричък
и нямам ядове :lalala:

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook