Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

Има ли основание да се заключва обявата

има основание - трябва да се спазват всички капризи
24
75%
няма основание - информацията е достатъчна
8
25%
 
Общо гласове : 32
СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от LiTtLeRoCk » 11 Фев 2011, 16:00

Що да направи една снимка на буксата за 10 мин и да я качи,като може да пусне една анкета и всички да го съжалят,че е бил деспотично тормозен и му е оказван натиск,защо да ти оказвам натиск искам да намалиш цента ли,да ми го подариш ли,поискаха ти една снимка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Doberman_vas » 11 Фев 2011, 16:07

Виновен си ти.
Клиентът почти винаги е прав. Като ти искат снимка дай им снимка!
какво си се запънал като магаре на мост, сам си си виновен.
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от SKISA » 11 Фев 2011, 16:19

не защитавам колегата. нито говоря за конкретният случай! въпроса е както се изисква от юзерите да спазват добър тон и да се отнасят човешки към модераторите ,така и те да правят същото обратно.
оги ,не си прав! тва ,че са модератори и са "сложени" за това ,не означава ,че са винаги прави. тва ,че някой е зелен не го прави автоматично прав! да -може да са прави или да е прав в случая ,но самият факт ,че е модератор не го прави винаги прав . виждал съм доста случаи на високомерно отношение към юзери и това не ми харесва. а дали ще си продаде тука тва ,дет продава тоя човек не ме интересува. интересува ме форума да е едно приятно и хубаво място за всички.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Maverick_VS » 11 Фев 2011, 16:39

Ами като ти прочетох заключената тема viewtopic.php?f=133&t=235990 -> изобщо не си прав :no:

3-4-ма човека те молят за снимка отзад на буксите, един модерато те моли, представи си, накрая и един админисратор се включва и ти се правиш на ударен :banghead: ! Че си и толкова нагъл да пуснеш анкета за деспотизъм от страна на модераторите :censored: :banghead:! Да не говорим пък как си подбрал отговорите на анкетата - що не ги остави само до "има основание" и "няма основание", а :mhihi:

пп. имам чувството, че Войков след тази анкета сега ще те пусне в една почивчица временно да се поуспокоиш :mhihi:
Последна промяна Maverick_VS на 11 Фев 2011, 16:47, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от michev » 11 Фев 2011, 16:46

В думите на Скиса има много истина, на същото мнение съм.
only rear wheel drive

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1410
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: на жълтите павета
Кара: на бира и кебапчета
Мечтае да кара: М6-ца кабрио

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от alexsch » 11 Фев 2011, 16:48

не съм тарикат. снимките са 100% мои и то точно на чейнджъра, който продавам. има си букса и тя си е наред. за да го докажа- пускам снимката тук.
Изображение

просто мразя да ми извиват ръцете! снимката можеше да се предостави на всеки, който се поинтересува на лично и има реален интерес.....
my mods:
tv function; lumbar support; front pdc; xenon fogs; harmon kardon audio; webasto park heater with gsm remote; rear power sun blind; rear camera; AC Schnitzer exhaust muffler; DVB-T tunner

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Yanko Petrov » 11 Фев 2011, 16:55

Е трудно ли беше да го направиш още в темата?


alexsch написа: снимката можеше да се предостави на всеки, който се поинтересува на лично и има реален интерес.....


Бъзикаш се :mhihi: малко ли хора имаха интерес?!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1410
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: на жълтите павета
Кара: на бира и кебапчета
Мечтае да кара: М6-ца кабрио

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от alexsch » 11 Фев 2011, 16:59

...да хора, които се заяждат! дай това, дай онова, - не че ще го взема, ама ей така- да нагъзим някой! да трудно беше! защото въпроса за мен е на принципи!
my mods:
tv function; lumbar support; front pdc; xenon fogs; harmon kardon audio; webasto park heater with gsm remote; rear power sun blind; rear camera; AC Schnitzer exhaust muffler; DVB-T tunner

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от flame » 11 Фев 2011, 16:59

Колега, да беше пуснал снимката от самото начало - щеше да спестиш няколко ГБ трафик по темата :mhihi:
И като гледам май изплю камъчето, че мразиш да ти извиват ръцете - т.е. да ти поставят условия (модераторите) щом ти си решил, че са излишни ;)
Аз лично съм на принципа, че и най-лошият ред е по-добър от най-хубавата анархия - най-малкото щото пести време и bandwidth :smoke:
А ако си свободолюбива личност - направи си форум и определяй правилата - ако са по-хубави от тукашните - ще има повече потребители със сигурност ;)
Ако ли пък не - предполагам се сещаш отговора, който за повечето юзъри тук ще е правилният :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 433
Регистриран на: 21.04.2010
Местоположение: Αθἠνα
Пол: Мъж
Кара: е36 купе

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Yanko Petrov » 11 Фев 2011, 17:02

А като идеш в магазина и почнеш да разглеждаш и питаш за това и онова и ги караш да ти донесат да видиш?! Требва да им извадиш пачка да видят , че имаш пари и тогава да ти дадат информация така ли?!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1410
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: на жълтите павета
Кара: на бира и кебапчета
Мечтае да кара: М6-ца кабрио

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от alexsch » 11 Фев 2011, 17:03

никога не карам продавачите да ми свалят шишето от най-горния рафт, само ей така за спорта! НИКОГА!
my mods:
tv function; lumbar support; front pdc; xenon fogs; harmon kardon audio; webasto park heater with gsm remote; rear power sun blind; rear camera; AC Schnitzer exhaust muffler; DVB-T tunner

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Maverick_VS » 11 Фев 2011, 17:27

alexsch написа:не съм тарикат. снимките са 100% мои и то точно на чейнджъра, който продавам. има си букса и тя си е наред. за да го докажа- пускам снимката тук.
Изображение

просто мразя да ми извиват ръцете! снимката можеше да се предостави на всеки, който се поинтересува на лично и има реален интерес.....


http://www.youtube.com/watch?v=usfiAsWR4qU

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Ogi » 11 Фев 2011, 17:29

alexsch написа:никога не карам продавачите да ми свалят шишето от най-горния рафт, само ей така за спорта! НИКОГА!


В този форум си има правила... като ти изнасят спазваш и боравиш с него... като не ти изнасят пак боравиш но и си носиш последствията... има и 3-ти вариянт напускаш без да боравиш и без никой да ти нарушава принципите които явно са по важни от правилата на форума...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Делян » 11 Фев 2011, 17:37

Такива тарикати като теб дет не слагат снимка и се правят на луди са ми ясни. Трябваше някой да ти го поръча и като види , че не му става буксата да го върне и да платиш едни 20 ина лв транспорт, поне да ти дойде акъла да не се ебаваш с хората.
па не те ли е срам да пуснеш таз тема...

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 1.08.2009

Re: Акуратност или деспотизъм от модератор във форума

Мнение от Baca®di » 11 Фев 2011, 17:46

alexsch написа:...

Че си нагъл, нагъл си. Безочлив, също. Но какъв красив автогол си вкара с тази тема :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Maverick_VS написа:http://www.youtube.com/watch?v=usfiAsWR4qU

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Алелуя :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook