Попълване на профилите.

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Попълване на профилите.

Мнение от Иво » 20 Фев 2011, 16:51

Това си е въпрос на лично решение, аз примерно в моя профил съм си попълник, това което смятам за необходимо. От събора 2003г. не съм си сменял аватара, написал каква ми е колата, че и трите места, на които живея, оставил съм си скайп за връзка, ICQ и подобни, но постоянно карам различни фирмени бангии и то често за дълго време, в момента примерно карам Ауди, но пъл си реставрирам БМВ-то, живот и здраве за събора :) Относно правописа, моем да трием мнение на латиница, но не можем да ги трием, защото са пропуснали часовете по български език и не са виждали буквар. Както написах в една тема преди време поглрфнете долу във форума. Колко сте Вие и колко сме ние. А относно въпроса бихте ли помислили, когато оправите платформата, то не е само до платформата, сървъра се обновява, а тази платформа е free и винаги ще има разни проблеми, няма как :)

Иво
Изображение
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Попълване на профилите.

Мнение от Ogi » 24 Фев 2011, 10:48

добре де в повечето CS сървъри има система която автоматично разпознава дадения потребител от кое населено място е влезнал в сървъра и автоматично изписва града му... некой хакер незнае ли как да бодне една такава система и във форума :mhihi:

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Re: Попълване на профилите.

Мнение от Иво » 24 Фев 2011, 13:36

Първо полето не е задължително да се попълва, второ има предостатъчно проблеми по тази система, за които знаете или не знаете, за да си "забиваме" още неща, товарейки машината и създаване на среда за нови проблеми. На този етап, от това нещо няма смисъл, а и това да издаваме насила потребителят откъде е е злоупотреба с личния му избор за споделяне на информация. Мен като ме засича този скрипт примерно, всеки ли трябва да знае в кой огръг се намирам, кога съм на море или други? :shock: Не знам каква ви е болежката с това, който иска да сподели инфо ще го направи.
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Попълване на профилите.

Мнение от Витанов » 24 Фев 2011, 20:32

много капризи много нещо :conf:
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook