Един приятелски съвет

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 296
Регистриран на: 4.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 520i M52B20TU

Един приятелски съвет

Мнение от mishoval » 18 Апр 2011, 20:06

Поздрави за модераторите!
Искам да споделя един неприятен за мен факт. Доскоро бях член на друг форум на немски коли. Там всяко мнение също минаваше през модератор, но се публикуваше за броени минути. За мене не е нормално да чакаш повече от половин ден, за да може модератора да прегледа и публикува мнението ти или запитването ти! Ами ако си на зор и мнението на специалисти от форума е решаващо за теб?
С най топли чувства!

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: Един приятелски съвет

Мнение от I.Voykov » 19 Апр 2011, 9:49

Момчетата правят каквото могат.. а и ти вече не минаваш през модератор, така че честито :)
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Един приятелски съвет

Мнение от nelim » 19 Апр 2011, 22:47

Че кой минава през модератор ? :)
Изображение

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: Един приятелски съвет

Мнение от X-citer » 19 Апр 2011, 22:57

Всички потребители с под 20 мнения.
Изображение

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Един приятелски съвет

Мнение от err0r » 19 Апр 2011, 23:09

Май трябва да се направи един куиз от 15 въпроса, в които фигурират различни части от правилата. Всеки потребител да го попълни и докато не го реши с успеваемост 100% да бъде модериран... :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Един приятелски съвет

Мнение от nelim » 19 Апр 2011, 23:38

err0r написа:Май трябва да се направи един куиз от 15 въпроса, в които фигурират различни части от правилата. Всеки потребител да го попълни и докато не го реши с успеваемост 100% да бъде модериран... :mhihi:

:D Мда, виновен.. просто не съм го прочел това правило, извинявам се ;)
Изображение


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Един приятелски съвет

Мнение от ms » 20 Апр 2011, 0:05

err0r написа:Май трябва да се направи един куиз от 15 въпроса, в които фигурират различни части от правилата. Всеки потребител да го попълни и докато не го реши с успеваемост 100% да бъде модериран... :mhihi:


ти не си наред- 80% от юзърите ще са на модериран режим... я останат 15-20 човека да пишат свободно, я не :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 2.12.2010
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: Е30
Мечтае да кара: със ?

Re: Един приятелски съвет

Мнение от Bizona » 20 Апр 2011, 18:51

I.Voykov написа:Момчетата правят каквото могат.. а и ти вече не минаваш през модератор, така че честито :)

незнам колко и какво правят но може ли да пусна тема за да ми се помогне с нещо и да 4акам да се одобри едно денонощие а някои пускат спам теми на които мненията се одобряват веднага и го превръщат в 4ат (става въпрос в подфорум е30)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Един приятелски съвет

Мнение от SKISA » 22 Апр 2011, 6:54

ще останат само модериращите или админиращите великани...особенно некои. :mhihi:
и къв му е проблема на nelim , че е бил във форума преди това правило да е влязло в сила. не виждам вина.
иначе рестриктивни мерки могат да се измислят всякакви -не е проблем. важното е да вършат работа и да са полезни за пишещите.нема лошо.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12340
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Един приятелски съвет

Мнение от Mollov » 22 Апр 2011, 21:52

Bizona написа:незнам колко и какво правят но може ли да пусна тема за да ми се помогне с нещо и да 4акам да се одобри едно денонощие а някои пускат спам теми на които мненията се одобряват веднага и го превръщат в 4ат (става въпрос в подфорум е30)


Можеш да си сигурен, че одобряването е на случаен принцип т.е. наред... това, че твое мнение е останало непогледната за по-дълъг период от време има няколко варианта:

1. Пуснато е в раздел, където модераторите не са били налични през това време.
2. Пуснато е в раздел, където темите са супер много и работата е много и е било пропуснато неволно.
3. Хора сме, не сме перфектни.

Не виждам защо трябва да сравняваме този и онзи форуми и модериране, като и там и тук работят хора на доброволен принцип т.е. поне тука са на доброволен, там може и да им плащат...

Всички знаем и сме чували "решението" - ми намерете хора, които да са по-ефективни, да си вършат работата и т.н. и т.н. Можеш да си сигурен, че е в пъти по-лесно да се каже, от колкото да се реализира. Щото читави модератори малко, а в предвид доброволният принцип на действие, никой не е по цял ден/нощ във форума...

А и както каза Voykov - ти вече не подлежиш на одобряване на мненията, така че този проблем няма да го имаш...

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook