Няколко предложения за одобрението на мнения

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 23.10.2007
Пол: Мъж
Кара: е91 320d, e46 325i
Мечтае да кара: M3 E92

Няколко предложения за одобрението на мнения

Мнение от kinetism » 19 Дек 2012, 6:47

Здравейте,
Искам да дам няколко предложения свързани с одобрението на мнения и теми.
В момента това е нещо, което ме засяга пряко, тъй като нямам 20 поста и всяко едно мнение и тема ми се одобрява предварително от модератор, преди да бъде публикувано във форума.
На мен лично ми остават 2-3 поста, за да мога да поствам свободно и ще мога да се включа малко по-пълноценно, но все пак искам да дам няколко мои мнения.
1. При отхвърляне на тема или пост да се дава причина, като е посочено някое от правилата на форума, примерно не отговаря на тази или тази точка от правилата на форума.
Така ще е много по-ясно за потребителя, когато дадена тема или пост е отхвърлен, отколкото като получи отговор, че темата/поста не отговаря на правилата на сайта.
Така потребителя ще знае къде е сбъркал и за следващият си пост или тема ще го има предвид и ще избягва подобни грешки.
2. Пост или тема, който бива отхвърлен да се съдържа в е-майла. Така потребителя ще може да си припомни точно какъв е бил неговият пост, а не да се почесва по главата и да се чуди какво, точно е бил писал и защо е отхвърлено. Понякога човек поства във време, в което няма никой буден модератор и на другия ден получава мейл, че мнението му е било отхвърлено. Не винаги човек може да се сети какво точно е писал(поне при мен е така).

Едно друго мое предложение е модераторите на сайта да отговарят на support@bmwpower-bg.net, ako някой им е писал смислен мейл отностно дадена отхвърлена тема.
Лично аз съм писал само веднъж такъв мейл, в който бях копирал всичките правила за подраздел "Страхотни истории" и зад всяко едно бях дал обяснение защо мисля, че не го нарушавам, но така и не получих фийдбак от страна на модераторите.

Мисля, че ако екипа на форума одобри тези идеи, би получил много по-позитивно мнение от новите потребители.

Ако не се лъжа, на мен са ми били отхвърляни 2 теми. За една мисля, че беше в грешен раздел и бях ок с това, че е отхвърлена. Втората така и не разбрах, каква е точно причината да бъде отхвърлена.

Надявам се тази тема да бъде одобрена и да помислите над тези въпроси.

Поздрави,
Стоян

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook