Искам да питам защо ми е изтрита обявата

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 138
Регистриран на: 26.07.2008
Пол: Мъж
Кара: e36 318ti
Мечтае да кара: e36 M3

Искам да питам защо ми е изтрита обявата

Мнение от Amitival » 07 Фев 2013, 21:17

Така понеже незнам къдe попитам и никой не ми отговори пускам тема вчера публикувах тема за едно е36 на части мисля че обявата беше направена както трябва и сега влизам днес и ми няма обявата Въпроса ми е защо ? Причина няква да ми каже някой модернатор нещо поне защо е махната да си поправя грешката :idea:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3 Изображение

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Re: Искам да питам защо ми е изтрита обявата

Мнение от LiTtLeRoCk » 08 Фев 2013, 20:55

Колега, съветвам те да отидеш при личния ти лекар и да ти даде направление за очен :mhihi: :mhihi: .Обявата ти седи в раздела и не е ъпвана откакто е пусната, как така аз я намерих за точно 5 сек viewtopic.php?f=134&t=327841&p=3609232#p3609232

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook