описание на форума "страхотни истории"

Ние сме благодарни за всяко мнение за нашия сайт, изразено от вас! Ако имате проблеми или някакви предложения, моля публикувайте ги тук. Всички новини и промени ще бъдат съобщавани в този форум. Могат да публикуват и нерегистрирани потребители, но безсмислени мнения и коментари ще бъдат трити.

Модератор: I.Voykov

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 18 Фев 2004, 14:36

viper написа:Само не ми стана ясно, защо се пускат теми от типа 'върни се Роска', защо Киро почти не пише, и не само те. Ако трябва да сме честни тая работа с правилата отся, не 'неподходящите хора' а точно обратното.


Аз немога да отговарям защо този или онзи се е махнал, аз мога да говоря за това, което аз съм свършил и мога да кажа, защо аз съм се махнал! Мен ми е възложено доверието да има ред в този форум - ред има (поне според мен). Ако нещо не Ви харесва в мен - гласувайте замяната ми и сложете по-подходящ от мен на този пост! Тези правила несъм ги приел еднолично, темата "Върни се Роска" също несъм я пуснал аз, не водя аз Кирето до компютъра и да го карам да пише, а също и останалите, които по една или друга форма не участват! Задай въпроса на тях! Каквото зависи от мен за доброто на този форум и Клуб го правя ... Несъм аз човека, който ще ти отговори на въпросите! Има нов форум BMW Мания, оставен е изцяло на хората, които протестират против някой от правилата в този форум, участвай там, дайте верен пример, че схемата, която ще въведете работи, ще я гласуваме и ще я наложим върху целия форум! Не мисля, че си много наясно обаче как може да се угоди на 700 отделни потребителя - всички да са щастливи - такава формула няма и като се сблъскаш с това, тогава ще си отговориш на много от въпросите! Опитваме се да намерим верния път, прекалено млади сме като общество, за да уцелим вярната формула от първия път! Понеже аз съм най-глупав явно и най-много държа на този форум и на всичките положени усилия да го поддържаме и развиваме, затова и аз се вързвам да пиша сърцераздирателни постове и да си тровя нервите с такива като теб, а всички останали си траят!!!

viper написа:Като реша, че имам парите за новата 6-тица, това определено ще ми направи впечатление, ама като ходя за резервни части при арабите (щото с оригиналните за 1-2 месеца ще си купя още една е30-ка) много ми дреме, както и на почти всички останали :wink:


Това си е твоя работа! Според мен това е доста глупаво изказване, честно казано! Не постъпихме правилно ли? Ако трябва да слушаме теб явно трябваше, когато се свързаха с нас Камор Ауто да им кажем - абе я черта, ние сме банда семкаджии, пари за нови части нямаме, така че гледайте си работата, нас не ни интересува! В цял свят официалните клубове каквито сме ние вървят ръка за ръка с вносителите на марката, общото сътрудничество не само е превилегия, но е и необходимост! Ти предпочиташ да се бръкнеш за организирането на събор или би предпочел в един даден момент този събор да бъде изцяло спонсориран от някого, с прекрасен награден фонд?! Аз несъм останал с впечатлението, че някой е против сътрудничеството с Камор Ауто, май на повечето хора "им дреме"!!!!

viper написа:То форума си е ваш де - аз си изказвам мнението. Ако е забранено може да го изтриете с кеф (даже и мене)


Форумът е на BMW Клуб България - тук няма твой, няма мой - НАШ Е! Не сме изтрили нито едно мнение, което е изказало гледна точка.. Трили сме нецензурни мнения, лични обиди и отявлени нападки срещу някъде, така че не ги драматизирай нещата ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 14.02.2004

Мнение от crazy-M » 19 Фев 2004, 0:25

А в крайна сметка ще се обесни ли на не знаещите защо роската не пише вече?Аз съм нов тук но съм чел негови постове и момчето ми се видя супер запален фен.

Предишна

Назад към Новини, предложения, проблеми & коментари за сайта и форума

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook