ЛОВЕЧ - седмични сбирки

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Ловеч

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 19.11.2008
Местоположение: Баховица
Пол: Мъж
Кара: Х3 400кс
Мечтае да кара: ново бмв
Детайли за колата: Дизел

Мнение от canibmwe30 » 28 Юли 2009, 15:06

Бушмен ти се нуждаеш от публика ли :roll: ако е така ела с мен на Калояново ще имаш нужното внимание ,ти какво искаш да стане касаплък ли я ги виж тия кретени че стоят на 20см. и вие фучите с 100км. с тия коли евридейки дето докато го видеш и си го качил на капака не е така.Като се направи вход ще се съберат пари ще се ангажира и охрана и ще си караме много по-спокойно или искате да стане беля и после да взимаме мерки :confused:Аз ходя от време на време по дрифт мероприятия и виждам как е правилно :winky:
Е30 З А В И Н А Г И В СЪРЦЕТО МИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.11.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от bu66mena » 29 Юли 2009, 1:47

хаиде веднага почнаха закачките,аз да съм написал някъде че ми трябва публика :shock: ,просто много хора идват и си убиват времето там всеки петък, и повечето от тях няма да са съгласни с това нещо,а пък нали се сещаш че пистата маи не е наша така че може би някои кмет трябва да каже че може да се събират левове така че на какво основание ще се събират пари от хората,ами ако утре доиде някои и каже даите ми сега всички по 20 лева дето се пускате сега тук че аз няма къде да си исуша житото примерно :winky:
БМВ ем вози ем е.е

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 29 Юли 2009, 11:27

И двамата сте прави, но наистина трябва сериозно да се замислим за сигурноста на публиката защото белята много барзо става и връщане няма. Моето мнение е като за начало да видим откъде можем да намерим колчета и да опънем ленти за да задържим хората извън асвалтовата част.По спокойно ще е за нас каращите и за публиката.(само предлужение) А относно таксата наистина трябва добре да се обмисли
Каквото мога ще помагам и аз

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 17.07.2007
Местоположение: Lovech

Мнение от FBI_Rumen » 29 Юли 2009, 15:22

Стига дразги ето малко клипове
http://www.vbox7.com/byuser:milen_menata
Този петък Великотърновски гангстери уж да ни дойдат на гости :winky:
Колкото и да ме гониш няма да ме стигнеш
Само астра ГСИ може да бие друга астра ГСИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.11.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от bu66mena » 29 Юли 2009, 18:50

даите да измислим наистина от къде да намерим колчета и линта още за този петък че наистина хората много навътре влизат и става опасно
БМВ ем вози ем е.е

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 23.05.2008

Мнение от ddilkov » 31 Юли 2009, 22:45

Мисля, че и колчета и ленти няма да помогнат. Нали видяхте какво стана тази вечер, само се питам защо не го коментирате?

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Lovech

Мнение от niki_e30 » 31 Юли 2009, 22:51

няма смисъл да се коментира каквото и да било .

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 01 Авг 2009, 0:51

Без организация то рано или късно щеше да стане

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 01 Авг 2009, 0:52

ddilkov написа:Мисля, че и колчета и ленти няма да помогнат. Нали видяхте какво стана тази вечер, само се питам защо не го коментирате?


Защо си толкова убеден, че колчета и ленти няма да помогнат

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.11.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от bu66mena » 01 Авг 2009, 1:04

ако всеки прави каквото си иска и не се съобразява с другите както стана днес колчета и ленти наистина няма да помогнат,аз предлагам да има някакво записване или нещо подобно и тези които са дошли само за да гледат изобщо да не спират на самата писта а в тревата до входа и така ще има малко повече място на нея,а и ще бъде по удобно за всички останали които се пускат(дрифтят),аз ще намеря колчета за другия път (ако ще има друг път)само лента трябва да вземем от някъде
БМВ ем вози ем е.е

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 01 Авг 2009, 1:54

Монка точно това се опитвам да кажа, че колчетата и лентите ще ограничат достъпа на сульо и пульо на пистата където работа нямат. Публиката и който няма да кара(като младежа с червената хонда) на тревата! Лента имам :winky:
Последна промяна superkey на 01 Авг 2009, 1:59, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 01 Авг 2009, 1:59

И както ти казваш "със записване" Става да се направят едни горе-долу класове, по кубици ли , по коне ли
За 5 мин работа е

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 14.06.2006
Местоположение: ЛУНАТА
Кара: М5 Е39-да лети с 300км/ч
Мечтае да кара: на магистралата Ниш-Белград!!!

Мнение от изключвател » 01 Авг 2009, 8:57

Колеги,вие не разбрахте ли,че това беше последната сбирка на Дойренци!!!Благодарете на тъпите моторджий,които никой никога не е канил и на всички помияри които предният път казаха на г-н Врачански,че вече им бил омръзнал с неговата маниа за"БЕЗОПАСНОСТ"!!!И понеже сме БМВ палячовци,решихме този път да си паркираме палячовските коли в края на пистата и да погледаме ХАОТИЧНИТЕ и не АДЕКВАТНИ действия на всички на които им беше дошло до гуша от нашата организация и желание за стартове без инциденти!!!И резултата не закъсня,точно по малко от 1час беше необходим,за да се "ВРЕЖЕ" тъпия мотор в публиката,като за това време имаше само един,единствен импровизиран старт още в самото начало!П.С. ДА ЖИВЕЯТ-"ХАОТИЗМА" И НЕГОВИТЕ СИМПАТИЗАНТИ!!!!!!!!!!!!!
Хубавата кола, която не върви, е като хубавата жена, която не прави секс!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 1.08.2009
Местоположение: Lovech

Мнение от Milen_menata » 01 Авг 2009, 9:30

Не знам ама бях на далеко и видях какво стана но според мен и това си е само мое мнение виновен в тази ситоация не е само момчето с хондата както всички казват.Ходя всяка седмица и мотористи пак имаше но никой до сега не беше излизал на пистата да се покаже както го направи този снощи.Видях че момчето с хондата си търсеше място да паркира и хубаво не е гледал дали има някой по пистата но и моториста които всички знаем кой е се връщаше от финала към старта (Където стоят много хора) и то на задна гума с голяма скорост.Според мен боя не трябваше да яде само момчето с хондата.Това е мое мнение.Яд ме е на едно че всеки петък вечер поне едни 500 човека ходеха на пистата заради адреналина.Всеки може да влезе в VBOX и да види клиповете за какво става дума.Но заради две хлапета като снощните вече може и да го няма това изнасяне на Ловеч към пистата.

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 10.03.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: Е39 530d

Мнение от superkey » 01 Авг 2009, 11:33

Момченцето е с черепно мозъчна травма с опасност за живота в плевенската болница. Работата е бая сериозна :(

ПредишнаСледваща

Назад към Ловеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook