ЛОВЕЧ - седмични сбирки

Регионална структура на БМВ Клуб България за гр. Ловеч

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 01 Авг 2009, 11:38

superkey написа:Момченцето е с черепно мозъчна травма с опасност за живота в плевенската болница. Работата е бая сериозна :(


незнам кой е плюл против организацията на Роко, но ето ви и последствията... за това следващия път когато човек се опитва да ви направи добро и да мисли вместо вас вземете та му съдействайте :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.11.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от bu66mena » 01 Авг 2009, 12:22

Дано се оправи детето,и жена която пострада също зле,дано и тя се оправи
БМВ ем вози ем е.е

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 1.08.2009
Местоположение: Lovech

Мнение от Milen_menata » 01 Авг 2009, 13:40

детенцето е със счупен череп а жената снощи се говореше че е влязла в операция защото е била с вътрешен кръвоизлив.За организацията Росен още миналата седмица се опитваше да каже на всички че трябва да стоят на безопасно място но никои не го чу даже му се пресмиваха.Дано пострадалите се оправят.

Потребител
Аватар
Мнения: 49
Регистриран на: 12.05.2009
Местоположение: Lovech

Мнение от niki_e30 » 01 Авг 2009, 13:48

дано се оправят и двамата

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 2057
Регистриран на: 7.09.2005
Местоположение: Севлиево
Пол: Мъж
Кара: от онея старите....
Мечтае да кара: магазинска е30-ка

Мнение от GEORGIEV » 01 Авг 2009, 14:02

много гадна история :( :( :(
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 26.12.2008

..

Мнение от bmw_power_f » 01 Авг 2009, 15:11

за малко успокоение ще кажа че до преди малко бях при 5-годишния Боби тои вече е извън опастност за живота и е горе долу в сазнание има доста сериозни наранявания ще бъде в болницата поне още няколко дена ще ви информирам утре отново как е на една от жените и е махнат далака но лекарите се грижат за бързото оздравяване на всички

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Мнение от roko » 02 Авг 2009, 18:06

От името на БМВ феновете .......сърдечно се надяваме пострадалите да се възтановят бързо и дано този инцидент не остави лоши,психически травми на малкия Боби. :help:
За следващите сбирки...........нека да оставим пистата над Дойренци ,явно многото НИ гости не уважават реда и организацията НИ :confused:
Информация за сбирките :arrow: началото на темата(първото ми мнение/стр.1)
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 319
Регистриран на: 30.11.2007
Местоположение: У нас....
Пол: Мъж
Кара: 8,5&10X17 Keskin KT1
Мечтае да кара: Само Мки.

Мнение от bobi 318 is » 03 Авг 2009, 10:23

roko написа:От името на БМВ феновете .......сърдечно се надяваме пострадалите да се възтановят бързо и дано този инцидент не остави лоши,психически травми на малкия Боби. :help:
За следващите сбирки...........нека да оставим пистата над Дойренци ,явно многото НИ гости не уважават реда и организацията НИ :confused:
Информация за сбирките :arrow: началото на темата(първото ми мнение/стр.1)

Аз сам на линия,ако мога да помогна за мен ще е удоволствие :yes:
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 22.11.2006
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW-M

Re

Мнение от bmwkrezo » 03 Авг 2009, 12:17

Колеги,за голямо съжаление всичко е необратимо ,дано всички са си взели поука от тази грозна картина и колкото и да злословят по адрес на Роко и останалите организатори,моля господа просто се поучавайте от тези хора които са ходили толкова много и са участвали в организиране на подобни мероприятия и състезания ,че повечето от вас нямат толкова коса по главата,и след като всички ходим там,би трябвало да се въздържаме от подобни коментарии, след като не можем да организираме подобно мероприятие. :help:.Как нямаше никакви проблеми с колите,всичко опира до съзнание момчета. За най-голямомо съжаление и аз мисля като Вилио,че това беше последната среща която организираха ,,палячовците".Искренно се надявам малкия Боби и жената да се оправят. :bgflag: :bowdown:

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 03 Авг 2009, 14:26

Ogi написа:
superkey написа:Момченцето е с черепно мозъчна травма с опасност за живота в плевенската болница. Работата е бая сериозна :(


незнам кой е плюл против организацията на Роко, но ето ви и последствията... за това следващия път когато човек се опитва да ви направи добро и да мисли вместо вас вземете та му съдействайте :evil:


Сега виждам какво се е случило макар и само от няколко реда писано от Вильо и направо ми се свива сърцето :help: Ей така по същия начин стана и на Софийската сбирка в кв.Дружба - първо хубаво и точно организирано като всички возила бяха БМВ и постепенно се напълни с какви ли не диваци с какви ли не автомобили ,които в желанието си да покажат колко велики са или колко по-велики са от колегите си с БМВ-тата провалиха сбирката на полигона на ДАРУ :evil: Ма това както и да е , там поне до сега немА пострадал човек а това което се е случило е просто отвратителна история :ranting: И нека на тия идиоти дето даже им е минало през ума ,че не им се нравят мерките за безопасност , които Роко винаги е поставял най-високо в мероприятията , сега им дойде ъкъла :!: :!: Или поне дай-боже им дойде :help:


Георги Пенчев
Изображение


Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 20.01.2008

Мнение от cekata » 03 Авг 2009, 22:50

То хубаво на новия лук ойл,ами като дойдат куките...всяка седмица ли ще се местим :roll:
Ако имаш прекрасна жена, ослепителна любовница, страхотна кола, нямаш проблеми с властите и данъчните; ако когато ходиш по улицата, винаги грее слънце и минувачите ти се усмихват - кажи НЕ на наркотиците!

Изображение

ВЕТЕРАНЪТ
Аватар
Мнения: 953
Регистриран на: 6.09.2004
Местоположение: Bayern

Мнение от roko » 04 Авг 2009, 10:05

cekata написа:То хубаво на новия лук ойл,ами като дойдат куките...всяка седмица ли ще се местим :roll:

Както вече писах(в началото на темата)
на сбирките на ЛУКоил-а,ще си говорим и ще си гледаме ''палячовските ''коли.......докато не се организират нещата законно и безопасно :help:
http://img190.imageshack.us/i/rokopodpis.mp4/...шофирай разумно
'84- е30- 323 '93- е36-318ис
'89- е30- 316 '00-е46-320
'91- е34- 518 '94-е34-525tds
'92- е36- 318
'90-е30-бяла
'98 е36 -черно комби
'97 е36 -сиво комби

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 16.07.2007
Местоположение: Ловеч
Кара: 33....

Мнение от pifa318is » 04 Авг 2009, 20:47

Организирането може да стане със помоща на всички които искаме това "палячовско"мероприятие да съществува и за в бъдеще.

Позрави!!!!!!!!!!!
.....и в завоя настрани

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 25.11.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от bu66mena » 04 Авг 2009, 22:14

:yes:
БМВ ем вози ем е.е

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: Ловеч
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E30 biTurbo

Мнение от Barovski » 04 Авг 2009, 22:21

Аз с удоволствие ще посетя срещата в петък,но ако присъстват хора,от сорта на които е изцепването за бмв "палячошците",ще ми е за последно. Наистина не ми е приятно постоянното сблъскване с тая нашата българщина,когато някои се опита да напраши нещо сички да са срещу него!
Поздрави и дано да излезне нещо от тая цялата работа!

П.С. Роко,не знам как издържаш и евала ти,че продължаваш да се мъчиш да ни събираш! :bchug:

ПредишнаСледваща

Назад към Ловеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook