Съвет за G30 530i от Канада

5-та серия (2017+)

Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Съвет за G30 530i от Канада

Мнение от ivanski_2 » 10 Юни 2021, 8:35

DigitalExile написа:
ekalchev написа:Ако имаш каско и си потърсиш щетата при инцидент, застрахователите ще използват факта, че колата не е пригодна за движение в ЕС за да избягат от плащането.


Кое бре ?! Т'ва абослютно не е вярно. Не ме питай от къде знам :mhihi:


Не се изказвайте като последна дистанция става ли ? :mhihi:
Иначе и двамата сте прави 50/50 е, принципно могат да го направят(не ме питай от къде знам, но е така ! ), но дали ще го направят си е въпрос на късмет.
Като цяло повечето подобни неща зависят от "лелката зад гишето" дали ще си свърши работа.
Пресен пример, преди месец предявавам към дзи претенция за възстановяване на сума за дентални услуги, като не бях прочел че плащат само по 2 пломби за ден, което е странно, но ми отказаха и платиха само за 2.
След мен влиза мой приятел, изчаквам го, взимаме документи от същото място, и той към дзи... , той също има над 2 пломби за деня, разгледах му документите.... на него му изплащат всичко. Всичко зависи кой какво е погледнал, прочел и догледал и дали това е преди или след кафето. :D
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Съвет за G30 530i от Канада

Мнение от Leon » 10 Юни 2021, 11:43

peshehodetz написа:Баси и ненормалната работа, е и това ли е най-големия проблем. Значи някой, на когото мигача му мига червено е изключително опасен за движението и ще му спрат колата а друг такъв с десен волан да речем е абсолютно безопасен и за него няма проблем да си регистрира колата и да я кара така, или пък такъв с 25 годишна барака пред полуразпад с гуми на галош или стържещи спирачки.
Иначе по темaта, така и не ми стана ясно цялата външна "черупка/стъкло" ли се сменя или само диода и се препрограмира и въобще тази подмяна само за задните мигачи ли се изисква.

И аз това попитах в Технотест последния път, а отговрът беше да спазвам изискванията, а да не разсъждавам много. В КАТ не попитах, че не ми се връщаше втори път :mhihi: За смяна на цвета се сменят диодите, отвън не се сменя, въпреки, че на европейските и пластмасата има разлика.

За Гърция не знам, с Е90-та съм карал с червени мигачи много пъти, но не мисля, че ще направят проблем за българска кола. Но виж тук, при сегашните изисквания, спокойно могат да ти я спрат от движение, ако решат.
Never mistake motion for action...

Предишна

Назад към G30/G31/G32/G33

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook