покупка на G20 M340i

Модератор: Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

покупка на G20 M340i

Мнение от Dextuar » 09 Авг 2022, 21:31

carmanf1 написа:Това за 440-ката, която гори 10/100км градско в София ли става въпрос? :ok:

Тц, за една много лачена G20 330xd :winky:

Имаш среден разход, средна скорост, час на тръгване и пристигане и пак някой те лъже :mhihi:

Bavarishe написа:Единствения прецакан си ти и то заради себе си,защото здрава кола няма как да се оправи,а твоято само господ от Мюнхен не ти е казал,че е ок.Съжалявам за деня,в който ни запознаха(въпреки,че ме предупредиха) какъв човек си!Отделял съм от личното си време да ти слушам дивотиите,да ти дам съвет,да помогна за решаването на проблема ти,но психолог и психиатър няма как да стана.Ти си типичния случай направи добро,за да изядеш ла'но.

Наистина съжалявам да прочета, че виждаш нещата така, въпреки че няколко пъти ти обясних, че не е нещо конкретно срещу теб. Както написах, има факти, които са безпристрастни, ако съм искал да злословя по сервиза, който представляваш, щях да го направя много по-добре от това да пиша в тема за избор на G20 във форума, така че не виждам причина толкова да се палиш ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Bavarishe » 10 Авг 2022, 15:07

Dextuar написа:
carmanf1 написа:Това за 440-ката, която гори 10/100км градско в София ли става въпрос? :ok:

Тц, за една много лачена G20 330xd :winky:

Имаш среден разход, средна скорост, час на тръгване и пристигане и пак някой те лъже :mhihi:

Bavarishe написа:Единствения прецакан си ти и то заради себе си,защото здрава кола няма как да се оправи,а твоято само господ от Мюнхен не ти е казал,че е ок.Съжалявам за деня,в който ни запознаха(въпреки,че ме предупредиха) какъв човек си!Отделял съм от личното си време да ти слушам дивотиите,да ти дам съвет,да помогна за решаването на проблема ти,но психолог и психиатър няма как да стана.Ти си типичния случай направи добро,за да изядеш ла'но.

Наистина съжалявам да прочета, че виждаш нещата така, въпреки че няколко пъти ти обясних, че не е нещо конкретно срещу теб. Както написах, има факти, които са безпристрастни, ако съм искал да злословя по сервиза, който представляваш, щях да го направя много по-добре от това да пиша в тема за избор на G20 във форума, така че не виждам причина толкова да се палиш ;)

Искаш ли да извадя всички фактури да видиш,как те "товаря" с отстъпките които получаваш?Ти не си недоволен от нас,Мкар или Дару.Ти си недоволен от живота като цяло и с нещата които пишеш и говориш.Днес е едно,утре е друго,но като цяло обичаш да плюеш и за хубаво и лошо
ТДС - Турбо Див Селянин

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

покупка на G20 M340i

Мнение от Dextuar » 10 Авг 2022, 16:37

Bavarishe написа:Искаш ли да извадя всички фактури да видиш,как те "товаря" с отстъпките които получаваш?Ти не си недоволен от нас,Мкар или Дару.Ти си недоволен от живота като цяло и с нещата които пишеш и говориш.Днес е едно,утре е друго,но като цяло обичаш да плюеш и за хубаво и лошо
Извади, аз няма какво да крия, а и никога не съм имал претенции за отстъпки, защото не си ми длъжен. А ако много държиш, мога да опиша и цялото преживяване "Ауто Бавария" с детайли и фактури и другите да преценят кой не е доволен от живота или просто от сервиза, който представляваш ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Bavarishe » 10 Авг 2022, 17:43

Dextuar написа:
Bavarishe написа:Искаш ли да извадя всички фактури да видиш,как те "товаря" с отстъпките които получаваш?Ти не си недоволен от нас,Мкар или Дару.Ти си недоволен от живота като цяло и с нещата които пишеш и говориш.Днес е едно,утре е друго,но като цяло обичаш да плюеш и за хубаво и лошо
Извади, аз няма какво да крия, а и нямам претенции за отстъпки, защото не си ми длъжен. А ако много държиш, мога да опиша и цялото преживяване "Ауто Бавария" с детайли и фактури и другите да преценят кой не е доволен от живота или просто от сервиза, който представляваш ;)

То ние нищо не крием !Ти каквото си искал сме направили,каквото е трябвало също.Дори сме пичове и сме ти позволили прекалено много да имаш поглед и допир.Проблемът ти е,че незнаеш какво искаш и от колата и живота явно.Пожелавам ти да си жив и здрав и да ти се случи нещо хубаво в живота
ТДС - Турбо Див Селянин

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10391
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Leon » 11 Авг 2022, 12:32

Пичове, прекалявате... Явно си имате някакво разминаване в представоите и очакванията, но стана махленска разправия. Спираме я дотук.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Yachev » 15 Авг 2022, 0:19

От всичко дотук не стана ясно проблем ли е в БГ представителствата да НЕ СИ с рънфлет гуми? Официално някъде написано?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Bexim » 17 Авг 2022, 9:08

След някоя година G20 излизат БЕЗ рънфлет. Моята е без.
По принцип с представителства, гаранции и т.н. имаш ли звезда, нямаш проблем.
Нямаш ли, пак не е гаранция, че ще се заядат.
:yes:
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

покупка на G20 M340i

Мнение от Dextuar » 17 Авг 2022, 13:38

Имаме много вещ човек тук, представител на официален сервиз както се разбра, нека той да каже ;)

Аз мога да кажа, че при мен специално я търсеха звездата и бяха неприятно изненадани, че я има :mhihi:


Sent from my iPhone using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 22.01.2019

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Maxx_E90 » 17 Авг 2022, 14:09

Гледам и не вярвам на ушите си... Ако такива неща идват директно от HQ-то, а не са измислени простотии от конкретни дилъри, то БМВ наистина са ударили дъното вече.

Разбирам да правят проблем ако гумите са с различен от одобрения размер, но само за това че не са rft - така дори е по-добре за окачването да му се не знае :ranting:

Очаквайте скоро - БМВ въвеждат одобрена пътна мрежа - излезеш ли от нея, отпада всякаква гаранция :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Jorixa » 25 Авг 2022, 10:05

Бе глупости говорите. Ако са ви казали, че без рънфлет няма да ви признаят гаранцията, по-добре си сменете дилъра.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

покупка на G20 M340i

Мнение от Dextuar » 27 Авг 2022, 15:30

Jorixa написа:Бе глупости говорите. Ако са ви казали, че без рънфлет няма да ви признаят гаранцията, по-добре си сменете дилъра.
За съжаление по моя казус намесихме и БМВ България и преди и с пръст да пипнат колата, отидоха и провериха и 4-те гуми дали са със звезда. То е ясно, че няма никакво значение дали гумите са със звезда или не, ако са правилните за модела, но е идеална възможност да ти откажат почти всичко. Не че и иначе не могат де - в моя случай 5 сервиза проверяваха една от джантите на автомобила и всички са категорични, че джантата е права без абсолютно никаква кривина, ама за БМВ България има значение само Бай Пешо от дилъра какво казва, за независима 3-та страна и дума не може да стане на въпрос, защото БМВ дилърите проверяват джантите с някаква извънземна техника, неприсъстваща в нито един център, който се занимава само с автомобилни гуми. И както знаем, джанти само нови от дилъра, не се изправят и ако проблема не изчезне, цената си остава да си я плаща клиента, което не е проблем по принцип стига да има смисъл да се правят подобни гимнастики, а да не е на Бай Пешо кривоскалъпеното оправдание. Много ме е яд да си го призная, ама с такъв подход към клиента много сериозно ще се замисля дали пак да си купя БМВ в България. При тези топли взаимоотношения между дилърите и БМВ България, и да се жалва човек, полза няма, БМВ България работи изцяло в интерес на дилърствата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от carmanf1 » 31 Авг 2022, 19:22

Maxx_E90 написа:Гледам и не вярвам на ушите си... Ако такива неща идват директно от HQ-то, а не са измислени простотии от конкретни дилъри, то БМВ наистина са ударили дъното вече.

Разбирам да правят проблем ако гумите са с различен от одобрения размер, но само за това че не са rft - така дори е по-добре за окачването да му се не знае :ranting:

Очаквайте скоро - БМВ въвеждат одобрена пътна мрежа - излезеш ли от нея, отпада всякаква гаранция :mhihi:


Няма такова нещо. Бях преди няколко дни и разпитах, нищо подобно. Даже ме гледаха с недоумение, какво питам.

Хората съдействат на 100%, което си е политиката и на БМВ България.
За заяждане и дума да не става.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Yachev » 01 Сеп 2022, 0:23

Видях позиция от шефа на един от дилърите. Но същият не видях да напише тук това, което твърдиш. Някакси звучи като заобикалящо. Тука има, тука нема. При мен няма да минат с нито едното от двете, но цялостно остава малко горчиво като привкус след ЛИПСА на потвърждение.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 682
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от carmanf1 » 02 Сеп 2022, 17:40

Малко не те разбрах колега. Кое съм казал заобикалящо и с липса на потвърждение :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: покупка на G20 M340i

Мнение от Yachev » 02 Сеп 2022, 23:50

carmanf1 написа:Малко не те разбрах колега. Кое съм казал заобикалящо и с липса на потвърждение :dunno:


Заобикалящото е , че не цитираш конкретен човек, който ти го е казал.
@Bavarishe - той да каже. Нали е шеф на Ауто Бавария.

ПредишнаСледваща

Назад към G20/G21/G22/G23/G24

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook