Бързи въпроси и отговори при G2Х

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Yachev » 19 Окт 2022, 19:24

Е. Въпрос на гледна точка е. Неслучайно по дефолт колата при палене е в режим Comfort, а не Sport.
Много отдавна 3-ката вече мина в класа семеен седан.
Тази, примерно, аз затова я купих. Като сме семейството се кара лежерно, кротко и искам да им е комфортно.
Като съм сам я раздавам да си покаже зъбките. :mrgreen:

Между другото много ме дразни, че Android Auto не намирам начин, а той май и няма начин, да се пусне на WideScreen в режим Waze или Google Maps и реже екрана в дясната част.
С Car Play не е така. Четох и по чужди форуми и май проблема не е в колата, а в Google.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 21.07.2021
Пол: Мъж

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от TonyD » 26 Окт 2022, 14:38

Yachev написа:Никой ли не го е правил? Оказа се, че освен Comfort Plus има и Comfort Plus Individual. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Воланът става по- мек, лек, окачването (трябва да сте с адаптивно), определено е различно.
Този режим е много приятен за градски условия.

Здравей колега! Ако си от София или района, би ли било възможно да удариш едно рамо да го отключим на моята колица? ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от carmanf1 » 20 Юни 2023, 16:31

На някой случвало ли му се е, след обслужване по гаранция, да изчезне цялата история на колата в idrive-a?

Имам предвид Service History сега е No entries. А всичко си беше записано преди това.

Записаха ми вече час за следващата седмица да видят кво е станало, но да питам ако някой вече е минал през това и знае как го оправят.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от nxn » 21 Юни 2023, 21:37

carmanf1 написа:На някой случвало ли му се е, след обслужване по гаранция, да изчезне цялата история на колата в idrive-a?

Имам предвид Service History сега е No entries. А всичко си беше записано преди това.

Записаха ми вече час за следващата седмица да видят кво е станало, но да питам ако някой вече е минал през това и знае как го оправят.


Нито аз, нито един друг колега не сме. Не би следвало обикновени механици да имат достъп да трият информация от базата на БМВ, така че предполагам нещо по колата ще е и ще може да се върне.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от carmanf1 » 23 Авг 2023, 10:34

Закарах я колата за тази история, одеве ми се обадиха, че са я качили отново цялата.
Не знаят как е станало, но утре ще ги разпитам повече, като отида да си я взема.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 7.04.2008
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: F32 420XD
Мечтае да кара: Тротинетка Lime

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Airdust » 07 Сеп 2023, 10:42

Пускам тук, понеже не видях тема за коли в обяви....
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=toqgap
Тази кола е на РЕАЛНИ 157000км. в обявата е описано ,че е на 70к км. Достатъчно тъп е , за да остави снимката в която се виждат километрите....
Колата е внос от Германия. Казвам го ,за да не изгори някой от бъдещите клиенти на тоя "свестен" автотърговец ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 25.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше...Е60 LCI 530d xDrive manual

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от savo_ » 09 Сеп 2023, 20:24

Баах това каране, за година и половина 157к.... Да не е била такси...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10418
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Leon » 11 Сеп 2023, 12:09

Преди няколко дни видях 2022г Ауди А3 бензин, пристигнало от Италия на 122к км. На пазара ще излезе на 40 примерно. Преди това G30 2020г. на над 370к. На пазара все тая колко ще е, но ще се продаде. Мога още такива примери да дам. Това са реалностите.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж
Кара: G20 330iX

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от Yachev » 30 Сеп 2023, 21:23

Airdust написа:Пускам тук, понеже не видях тема за коли в обяви....
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=toqgap
Тази кола е на РЕАЛНИ 157000км. в обявата е описано ,че е на 70к км. Достатъчно тъп е , за да остави снимката в която се виждат километрите....
Колата е внос от Германия. Казвам го ,за да не изгори някой от бъдещите клиенти на тоя "свестен" автотърговец ...


Тоя туч не е 2022-ра, това първо.Второ и на 70к да беше тия пари са му МНОГО.
Не е М-пакет, няма М-спирачни апарати, няма предна камера, няма самопаркиране, без дистроник, не е с Харман Кардон, не е Xdrive, с обикновено окачване, не е с ел. седалки, съответно памет за седалки няма, обикновен автопилот.... :ok: :ok: :ok:
Смешникът иначе си е махнал снимката с километрите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от nxn » 01 Окт 2023, 1:26

Yachev написа:
Airdust написа:Пускам тук, понеже не видях тема за коли в обяви....
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=toqgap
Тази кола е на РЕАЛНИ 157000км. в обявата е описано ,че е на 70к км. Достатъчно тъп е , за да остави снимката в която се виждат километрите....
Колата е внос от Германия. Казвам го ,за да не изгори някой от бъдещите клиенти на тоя "свестен" автотърговец ...


Тоя туч не е 2022-ра, това първо.Второ и на 70к да беше тия пари са му МНОГО.
Не е М-пакет, няма М-спирачни апарати, няма предна камера, няма самопаркиране, без дистроник, не е с Харман Кардон, не е Xdrive, с обикновено окачване, не е с ел. седалки, съответно памет за седалки няма, обикновен автопилот.... :ok: :ok: :ok:
Смешникът иначе си е махнал снимката с километрите.


Забрави китайските джанти.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 22.04.2014

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от v140 » 27 Окт 2023, 15:22

Здравейте, можете ли да ми кажете тези сензори за какво са? Забелязвам, че има коли с по-тесен сензор.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 9.01.2012
Пол: Мъж
Кара: G30 540xi, Е90 320d LCI
Мечтае да кара: M4
Детайли за колата: MPPSK

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от bangelov » 04 Ное 2023, 10:46

Сензор за дъжд и асистента за шофиране (KAFAS)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от don_gori » 24 Дек 2023, 23:10

Здравейте колеги, отскоро оглеждам обяви за G21 330e тук, от Америка/Канадата и Германия. Интересува ме защо разликата в цените тук и в Германия са толкова големи :roll:
От официалните им сайтове има доста коли за продан и на доста малко км , цените започват от около 23-4к € и вече нагоре маржа е голям, а тук има като цяло 2-3 обяви на кръст с цени от 90к + лв
Ето една примерна обява, която съм харесал
https://www.bmw-euler.de/gebrauchtwagen ... 9a603d8844
https://gebrauchtwagen.bmw.de/nsc/Fahrz ... :3-Touring
Има ли някаква уловка или просто цените са това :dunno: Един познат преди години си купи от Германия нова Х5ца и каза че гаранцията се покрива и важи и тук.
Ще съм благодарен на каквато и да е информация относно модела.

Поздрави и весели празници :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от nxn » 27 Дек 2023, 22:00

Гаранция се покрива и важи и с оглед можеш да я удължаваш всяка година при дилър по твой избор. Цените тук са много надути, вероятно заради малкото избор.

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 28.12.2023
Пол: Мъж

Re: Бързи въпроси и отговори при G2Х

Мнение от P3shkata » 29 Дек 2023, 13:15

Здравейте, закупих си G20 от Щатите и предстой да му бъде сменен единия фар, модулите са здрави.
Въпроса ми е, мога ли да сложа два европейски фара и дали имат нужда от кодиране, ще ги купя без модули и ще ползвам старите.
Става въпрос за фара от снимката.
Благодаря много.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към G20/G21/G22/G23/G24

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook