до толкова вманиачен в бмв,чее..........

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София

Мнение от baselito » 24 Фев 2009, 16:03

Kambe написа:аз верно един път ходих да си видя колата в гаража как е сутринта, щото я сънувах че гори.... ужасно беше :uups: :shock:


Ооо, случвало ми се е нещо подобно....след ремонт на дросела преди изпарителя, имах следния сън:
....та сънувам аз, че отварям предния капак да проверя как е антифриза и маслото и кво да видя...от изпарителя изпуска газ която се запали (незнам как)....стреснах се и тичам към багажника да спра подаването на газ от бутилката...отварям багажника, а там....ОГИН да си е*е мамата...пожарогасител няма....за секунди пламна цялата....шок и ужас....събудих се опитвайки се да сваля и спася касетофона , поне да не съм капо.... :shock: :shock: :shock: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Трите истини на живота:
1. Парата прави фукарата !!! :D
2. Всяко нещо си има край...само салама има два! :D
3. Откъдето и да се върнеш от пътя на загубата, все е кяр! :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 825
Регистриран на: 23.04.2008
Местоположение: ВАРНА
Кара: вана Чайка

Мнение от .:BENZINO:. » 24 Фев 2009, 22:30

А аз пък сънувах снощи че съм оговорил М60Б40 за комбарата и си мисля само требве некой да го инсталира :D :D
Изображение
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Мнение от dichodichev3 » 25 Фев 2009, 20:05

Пичове не знам за вас,но аз все повече изпитвам силно влечение към БМВ автомобилите.Нямам търпение да се сдобия с лично мое БМВ-це :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 26.03.2009
Пол: Мъж
Кара: палава е36

Мнение от mr.co0p3r » 15 Май 2009, 15:49

като ми купиха моето бмв какви ли не щуротии сънувах...то не бяха гонки от БМВ вампири....то не бяха подпряни ТИР-ове на него....то не бяха разка4ени врати .... е*ахти манията си е !!! :help:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ-та

Мнение от dichodichev3 » 21 Май 2009, 14:52

mr.co0p3r написа:като ми купиха моето бмв какви ли не щуротии сънувах...то не бяха гонки от БМВ вампири....то не бяха подпряни ТИР-ове на него....то не бяха разка4ени врати .... е*ахти манията си е !!! :help:


:mhihi: Колега мисля че си пристрастен към тази марка! Пожелавам ти всичко наи-хубаво и да си я караш с кеф машината.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1182
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36
Мечтае да кара: Е46 М3

Мнение от baitun » 24 Май 2009, 9:47

стига сънища и мечти,събудете си и си карайте бегачките-безаварийно на всички и само хубави сънища

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 66
Регистриран на: 26.09.2008
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW i8

Мнение от Amigo0o » 24 Май 2009, 19:26

baselito написа:
Kambe написа:аз верно един път ходих да си видя колата в гаража как е сутринта, щото я сънувах че гори.... ужасно беше :uups: :shock:


Ооо, случвало ми се е нещо подобно....след ремонт на дросела преди изпарителя, имах следния сън:
....та сънувам аз, че отварям предния капак да проверя как е антифриза и маслото и кво да видя...от изпарителя изпуска газ която се запали (незнам как)....стреснах се и тичам към багажника да спра подаването на газ от бутилката...отварям багажника, а там....ОГИН да си е*е мамата...пожарогасител няма....за секунди пламна цялата....шок и ужас....събудих се опитвайки се да сваля и спася касетофона , поне да не съм капо.... :shock: :shock: :shock: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Хахахаха пич на тва с касетофона се смях със глас :D :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6142
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: Regensburg
Пол: Мъж
Кара: Е30Е36Е39E34<---E63E65

Мнение от ares2 » 24 Май 2009, 21:40

еи това е болест колеги. от както видях презентацията на Е36 се поболях и така доста години и не закъсня и първата Е36 цата. нещата се влошиха и сега се купи и Е30. В главата докато спя са ми само валове, колектори, шперове, 6 цилиндрови и тн... то не беше М62Б35 и тн
спасение няма . най-вероятно докато съм жив

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 26.03.2009
Пол: Мъж
Кара: палава е36

Мнение от mr.co0p3r » 29 Юни 2009, 21:33

dichodichev3 написа:
mr.co0p3r написа:като ми купиха моето бмв какви ли не щуротии сънувах...то не бяха гонки от БМВ вампири....то не бяха подпряни ТИР-ове на него....то не бяха разка4ени врати .... е*ахти манията си е !!! :help:


:mhihi: Колега мисля че си пристрастен към тази марка! Пожелавам ти всичко наи-хубаво и да си я караш с кеф машината.


Мерси колега :winky:

Малката Базука
Аватар
Мнения: 1106
Регистриран на: 16.04.2009
Местоположение: Сливен
Пол: Мъж
Кара: e46 e30

Мнение от bozukov_a » 17 Юли 2009, 20:15

Преди да си я купя бяха сънища,две години по-късно сълзи от щастие,и веднъж сълзи от нещастие-бях я блъснал и от сервиза много ме бавиха и една вечер емоцията за количката ми надделя в мен под формата на много сълзи без лицето ми да трепне,компанията се вцепени бяхме се събрали по някакъв повод,като разбраха за какво става въпрос всички почнаха да се смеят(незнаят какви са границите в които се разпростира любовта към BMW),някои ме успокояха и ми казват че още малко и ще е готова,защото знаят колко много означава за мен.
Просто от прочетеното реших да ви споделя тази моя случка.
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook