Първата катастрофа ... (вече и снимки)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 13.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 318is, 1995 м42

Re: Първата катастрофа ... (вече и снимки)

Мнение от ивчо3 » 22 Юли 2009, 16:27

Добре, че всичко се е разминало само с потрошени ламарини. Само не мога да си обясня с кой акъл сте се возили с различни гуми, та на всичкото отгоре и с резервната, която се маха по най-бързия начин след оправяне на другата. При това положение и най-внимателното шофиране не помага. Още не мога да разбера и тъпотията на автопроизводителите, които проектират резервната гума да бъде толкова малък размер на ширина. Колата е адски неустойчива и може да се кара така само в градски условия до най-близката гумаджийница. Ами когато се наложи да се кара с тази гума на по-дълги разстояния?

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Мнение от bivola » 22 Юли 2009, 17:10

Леле , пичове , Господ е бил с вас :shock: :shock: :shock:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 22.02.2007
Местоположение: Drujba City
Пол: Мъж
Кара: E36 318IA Cabrio

Мнение от paco_sf » 22 Юли 2009, 17:49

резервната гума в последствие е сложена, за да може да движи колата, защото беше отлепила гумата
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1969
Регистриран на: 21.10.2007
Пол: Мъж
Кара: мел

Мнение от ///vlado » 22 Юли 2009, 18:21

ейййй ... направете си курбан задължително ... майната и на колата .. добре,че вие сте живи и здрави.Иначе друго няма какво да кажа ... освен един апел към останалите колеги .. просто да внимават повече и без много много глупости ;)

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 11.07.2009
Местоположение: Плевен/Благоевград

Мнение от Puma_girl » 25 Юли 2009, 1:58

Аз също смятам, че хората, разказващи историите си в тази тема трябва да са щастливи, че могат да го направят! Относно коланите... на мен пък никога не са ми пречили. Не виждам защо за някой е толкова трудно просто да се закопчае... :|
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook