Среща под капака...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 241
Регистриран на: 27.11.2007
Пол: Мъж
Кара: го полека..

Среща под капака...

Мнение от D_I_V_A_K_A » 02 Сеп 2009, 13:41

Здравейте на всички!Работя на една бензиностанция и снощи бях ношна смяна и кам 03:30 викам да видя как е нивото на маслото на мотора,че много отдавна не го бях гледал.Дърпам ръчката,отварям капака и какво да видя точно отгоре на колекторите се е скатал един Паткан(САСЕЛ) на топло,че наван беше бая студеничко и докато посегна да го смачкам избяга някаде отзад при двигателя направо шок,вземам една сопа и почнах да чукам по тръбите на колекторите отдолу и гледам паткана си подава миризливата муцуна от кам страната на бушоните и още повече се изнервих...рачкам рачкам и паткана се шмугна някаде и си викам паля вече.Влязох запалих и като излязох го гледам как от задната дясна гума избяга на някаде :twisted: тръгнах да го гоня да го мачкам ама избяга мръсника :twisted:

П.С. Гледката не беше приятна.Проверявайте под капака може да се крие нещо :twisted:
I DON'T DRIVE VERY FAST....I JUST FLY TOO LOW!!!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 02 Сеп 2009, 14:00

аз пак не разбрах какво е Паткан(САСЕЛ) ?
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 02 Сеп 2009, 14:17

boywalking написа:аз пак не разбрах какво е Паткан(САСЕЛ) ?
плъх (от английски) :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Мнение от bioz » 02 Сеп 2009, 14:29

повози го малко, за кво го гониш :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Мнение от ferdy » 02 Сеп 2009, 14:30

Съселите са много сладки животинки, като мишлета, но с пухкави опашки.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Мнение от slowtraveler » 02 Сеп 2009, 14:32

Кофти случка, защото патканите имат обичай да си острят зъбите по кабелите и ремъци.
Доста народ е изпищял от такива животинки (особено ако колата се държи в гараж)...
Иначе зет ми докара две котенца с колата без да разбере от около 15км, като бе учуден, че колата нещо 'мяукала' като натисне съединител, а то жилото (голф) притискало едното котенце...
Котенцата станаха голяма котка и котарак, и продължиха да обичат колите за известно време...
Едното бе защипано във вратата на едно фордче (само опашката) докато влиза и излиза през отворената врата.
Едвам успяхме да спрем приятеля с колата след около 200м по черен път с около 20км/ч. Тогава се бяха поизпилили лапичките на котката и от тогава вече започна да избягва колите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 971
Регистриран на: 17.03.2008
Местоположение: Тюркистан
Пол: Мъж
Кара: 'Е36'
Мечтае да кара: e92 m3

Мнение от Garribaldi » 02 Сеп 2009, 15:17

slowtraveler написа:Кофти случка, защото патканите имат обичай да си острят зъбите по кабелите и ремъци.


На служебната кола... така и бяха прегризали кабелите.. :mhihi: Та ходи в Опел да ги сменят :mhihi:
rrrrryyyyyymmmmm...
Изображение


Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 21.09.2007
Местоположение: по света и у вас
Кара: на изпарения
Мечтае да кара: Countach, Diablo, F40, 348, 355

Мнение от xpl0d » 02 Сеп 2009, 16:47

Bogat-Beden написа:
boywalking написа:аз пак не разбрах какво е Паткан(САСЕЛ) ?
плъх (от английски) :mhihi:


За съсела не знам, ама паткан си е на турски :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3602
Регистриран на: 10.09.2008
Местоположение: Смолян
Кара: E39 530D

Мнение от Ivo_Borisov » 02 Сеп 2009, 20:30

Garribaldi написа:
slowtraveler написа:Кофти случка, защото патканите имат обичай да си острят зъбите по кабелите и ремъци.


На служебната кола... така и бяха прегризали кабелите.. :mhihi: Та ходи в Опел да ги сменят :mhihi:

На мен на предишната ми кола ми бяха прегризали малкия маркуч към радиатора за охлаждане.Колата е друга марка.Карам си и по едно време спирам за малко и гледам отпред под капака излиза пара :shock: Отвярям капака и гледам маркучето-около 15 мм е прегризано и изхвърля вода.Та много са си опасни тия паткани :mhihi: Затова сега си храня 2-3 котки близо до колата та да ми я пазят :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 02 Сеп 2009, 21:53

:D и аз имам подобна случна, но беше плъх... гонихме го с брат ми да го трепем, но гадта се шмугна в една дупка до близкия трафопост и отърва кожата. Иначе изяде един шут за изпът.
Последна промяна Zagy на 03 Сеп 2009, 10:58, променена общо 1 път
Si non confectus, non reficiat.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 03 Сеп 2009, 6:21

"Съсел" наричат най-вече сивият плъх, но също така и горският сънливец, който е безобидна животинка с пухкава опашка, едва ли е било това второто.
Никой не мое ма връне на селу!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 28.11.2007
Местоположение: София
Кара: 530dA E39 M-pack
Мечтае да кара: E30 S50 на широко

Мнение от Bullet_1 » 03 Сеп 2009, 7:29

Гадна работа е тва !!!
Имах едно фордче аз и една сутрин се качвам зимата давам на контакт парното трагва и некви звуци (гггррррр) викам кво ти стана бе пак нещо повреда :shock: Но после постепенно изчезна шума и в края на деня всичко 6 :mhihi:
Обаче след 3-4 дни в един топал зимен ден се качвам в колата и нещо ми мерише гадно на мърша но не ми прави впечетление обаче колкото повече карам все повече смрад накрая трябваше да карам на отворен прозорец с главата навън че не се трае :mhihi:
Тогава се сетих за оня звук (гггррррр) викам ясно убил съм нещо :(
Прибрах се и почнах да разглабям нямаше начин свалям парното и кво да видя още преди да измъкна моторчето всичко в кръв яко ( и са ми става гадно кат се сетя ) и вътре едно мишле ма перката го направила на три :( ръкавици маска и много меглю и се опраиха нещата ама беше гадна случка :(
Който се стиска после яко писка

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 9.03.2009

Мнение от disela » 06 Сеп 2009, 10:31

saleen написа:"Съсел" наричат най-вече сивият плъх, но също така и горският сънливец, който е безобидна животинка с пухкава опашка, едва ли е било това второто.


Тея с пухкавите опашки не са баш безобидни... ако знаеш как хапят.. :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 06 Сеп 2009, 16:09

disela написа:
saleen написа:"Съсел" наричат най-вече сивият плъх, но също така и горският сънливец, който е безобидна животинка с пухкава опашка, едва ли е било това второто.


Тея с пухкавите опашки не са баш безобидни... ако знаеш как хапят.. :D

Може и тъй да е, но пък ония гадни противни плъхове са много по злобни гадини, пък и тях ги срещаме по неволя по- често, отколкото горските сънливци. http://212.36.3.59/site_pics/160/6_1233313585.jpg и другото: http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2008/0 ... 68x506.jpg
Никой не мое ма връне на селу!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Мнение от Vasko » 12 Сеп 2009, 8:23

Съсела или паткана -както искате го наричайтве всъщност има обратна захапка и като захапе не пуска.Това е всъщност плъх с опашка на катеричка и е по-голямо от него.Защитени са от закона, но иначе правят големи пакости и са в непрекъснато съжителство с хората особено където има гори и мочурища.

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook