Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от pLaM3N » 02 Дек 2009, 10:32

sme666ko написа:Тук-таме няма ли истории или връзки с личности и случки от реалността? :angel:


Има ...


boywalking написа:Андрей намира Биби на улицата да проси, тя иска да се съберат, но нашия човек е обърнал резбата с другия наш човек....
....и правят неуспешни опити за бебе....
Няколко броя пострадали БМВ-та..... треа малко възраждане, вкарай някоя нова мацка в играта, която после случайно да се окаже братовчедка на Биби, която още по-случайно да дойде при Андрей с напомпан корем и претенции, че е негово.... Иво пък да ревнува от братчедката на Биби и да намрази Андрей.....
и т.н.


:kuku: Какви са тези Латино-Хамерикански сериалчета, или пардон, сега нали са модерни Турските :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от boywalking » 02 Дек 2009, 13:02

pLaM3N написа: :kuku: Какви са тези Латино-Хамерикански сериалчета, или пардон, сега нали са модерни Турските :mhihi:


Истинското име на Биби е Башли-биби Гандар, а Андрей е Андръш Мемед Сали....
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 25.03.2007
Пол: Мъж
Мечтае да кара: е30
Детайли за колата: е39

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от pits » 09 Дек 2009, 14:16

Мамка му и разказ, добър е. А ироничното за мен е, че мога да се поставя в него без проблем.
Тъпа кифла, виждаш я с друг адреналина се вдига вършиш глупости, чувстовото е гадно но ...

П.П. Мисля, че разказа трябва да има макс още едно продължение :bchug:
П.П.2 Разказвача има 1 бира от мен :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от boywalking » 09 Дек 2009, 14:47

pits написа:П.П.2 Разказвача има 1 бира от мен :bchug:



Разказвача събра цел камион на Каменица и Загорка от нас... само не е казал къде ги иска...
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от cucko » 09 Дек 2009, 15:34

Отдавна не съм влизал в страхотни!
Днес ми се отдаде възможност за повече време и реших да разгледам историйте!Попаднах на тази и като ме зариби от началото, взех че ги изчетох на един дъх! :lalala:
Аз също очаквам следващите сериали! :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 12.07.2009
Местоположение: Paris
Пол: Мъж
Кара: 730d G11 2018

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от nedkoo » 09 Дек 2009, 17:09

Айде колега ще те взема при мен в Париж ако напишеш продължението :yes: :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: Варна

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от mnh » 10 Дек 2009, 2:04

boywalking написа:
pits написа:П.П.2 Разказвача има 1 бира от мен :bchug:



Разказвача събра цел камион на Каменица и Загорка от нас... само не е казал къде ги иска...

карай ги в моя гараж аз ще се погрижа :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 865
Регистриран на: 12.12.2006
Местоположение: Холандското кралство

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от zvezdo88 » 10 Дек 2009, 3:13

Не бях чел раздела Страхотни Историй от доста време... днес влезнах и попаднах на историята ти ... вкарах се в страшния филм и прочетох всичко на 1 дъх . Супер готино разказваш , като видях горящата кола си викам еби му майкаа защо трябва да стане така а като прочетох че е сън се усмихнах и се зарадвах ...

Едно голямо БРАВО от мен и чакам с нетърпение продължението...
:clap: :clap: :clap: :clap:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от Kinopi » 10 Дек 2009, 18:32

Това продължение май май няма да го дочакаме :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от pLaM3N » 11 Дек 2009, 10:54

Съжалявам колеги,
Много искам да го напиша, и не мисля да е само едно, ще има, в момента съм доста разтроен, имам си проблеми, лични ...

И ще е тези дни, само да ми се намери време да седна за 1-2 часа на компютъра и ще го направя ... :cry:

Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain :dunno:

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 8.04.2009
Местоположение: Добрич

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от BMW//MPower » 12 Дек 2009, 22:34

Здравей.Пишеш прекрасно като изключим правописните грешки,които не са от значение!Не си на изпит, не се връзвай на дразнителите!
Много се зарибих и ще е много жалко ако спреш да пишеш аз и приятелите ми ,които зарибих също чакаме с нетарпение продължението :clap:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от krystal » 12 Дек 2009, 23:22

И мен ме грабна.., нямам търпение да прочета продължението. Дано да влезе някоя нова жена в живота на Андрей.
А на теб дано скоро ти дойде музата и ти пожелавам бързо решаване на личните проблеми.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от pLaM3N » 13 Дек 2009, 22:52

част 9: Диагнозата !
...

Доктор1: Слаб пулс, дайте шина за врата ...

Дойде и от онзи патрул, със брадвите и резачките, нямаше как да извадят Андрей от "капана" ...
Последва 15 мин рязане, накрая докторите го качиха с носилката в линейката и тя потегли към близката болница.
Накараха шофьора да побърза, състоянието на Андрей беше много зле, губеше кръв ... много кръв.
Иво беше в една от патрулките, която се движеше след линейката. Неговото състояние беше видимо по-добре.

...

В линейката:
Андрей лежеше все така без да помръдва, лекарите не можеха да го свестят, имаше пулс, много слаб, но ...

...

Пристигнаха, качиха Готиното в спешното и започнаха обстойните прегледи от вече Лекарите в спешното, които бяха на смяна ...
Коремът му беше почнал да се подува, отвориха го, беше пълен с кръв, няколко ребра се бяха счупили и бяха се забили в вътрешностите на Андрей ...
Иво, вече беше прегледан, указа се, че има счупена ръка или по точно дясното му рамо беше изкарано, предполагаше се, че от колана ... Но сега то беше обездвижено и Иво, чакаше пред операционната в която беше приятелят му.
...

Минаха 2 часа, лекар излезе от операционната и се запъти към Иво.
Ив: Докторе, как е той ?
-Приятелят ви е добре.
Ив: Благодаря на господ. ... в този момент на Иво му "падна камък от душата", почувства се по-добре.
-Може да влезнете да го видите на сутринта, сега може да се приберете и да поспите малко ...
Ив: Благодаря докторе. Благодаря.

...

Иво, не послуша доктора, излезе от болницата и наблизо имаше бензиностанция, той се запъти на там, на вън прехвърчаше сняг, той беше по пуловер, беше му студено, но и за миг не трепна, вдигна глава, погледна на горе към луната. Снежинки започнаха да му пълнят очите, Ив гледаше луната и звездите, които се виждаха едва, едва понеже имаше и мъгла ...
Влезна в бензиностанцията взе си един голям пакет мини кроасани и си поръча едно двойно кафе ...
Седна, вкуси от кроасаните и отпи глътка от кафето си, то беше горчиво, точно такова каквото го обичаше Ив.
Облегна се на стола и претвори очи, чакаше да се съмне, за да може да види Андрей как е ...
...
Иво се стресна, един бензинджия го побутваше ... Беше заспал на стола, а кафето и кроасаните си седяха така опитани ...
Часът вече беше 8 сутринта, Ив, отпи от студеното си вече кафе и се запъти към болницата.
...

Влезе, седна на стола до леглото и се загледа, във всичките апарати, кабели, тръбички и т.н. около Андрей ...
Очите му се насълзиха ...
Готиното отвори очи, Иво се зарадва ...
Иво: Здравей приятел, вече си добре, всичко мина ...
Андрей се огледа около себе си, осъзна какво се е случило, погледна Иво в очите и заплака.
Иво: Какво има, не плачи, всичко е на ред.
Андрей: Не чувствам краката си. ... Каза той с едвам чуващ се глас ...
Иво: Какво ?! ... Иво се затича и повика доктор ...

...

След преглед от доктора, се указа, че Андрей не може да си движи тялото от кръста на долу, да ... Парализиран е.
До кога, не беше ясно, трябваше да се направят няколко изследвания и да се види ...

... ... ... ... ...

Нима това бе нужно да се случи !? Нима всичко това беше станало заради една жена ?! Нима той заслужаваше това, не бяха ли достатъчни самотните му вечери на завоя в планината, или пък мъката която изпитваше той когато си лягаше всяка вечер и заспивайки виждаше нейното лице, или път това, че в момента половината му органи са на половина закърпени и това, че той е на половина човек !? Отговорите са ясни, но явно не трябваше да е толкова чувствителен и емоционален. Явно това му изигра лоша шега.
Какво си мислеше Иво ? Какво си мислеше Андрей ?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 18.10.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от stefangt » 14 Дек 2009, 0:31

Едно голямо БРАВО за пореден път :bowdown: :bowdown:
ПП:Всеки ден проверявам дали не си написал някоя нова част от историята!Много добре пишеш.. Продължавай :yes: :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 89
Регистриран на: 19.03.2008
Пол: Мъж
Кара: e36

Re: Тоалетна история: "Андрей, Биби и приятели"

Мнение от slave » 14 Дек 2009, 0:46

:clap: Браво, колега :clap:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook