поредният наркоман

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 21 Юни 2009, 13:37

ferdy написа:scipo, да не караш една синя хубавица, новичка такава? :mhihi:

Същата, да не ми я откраднете :twisted: :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 437
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: София

Мнение от ferdy » 21 Юни 2009, 23:39

Хахаха нее, просто се сетих кой си, щото тая, за която си мисля, имаме само една в квартала май. :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 14.02.2004
Местоположение: София
Кара: '02 BMW E46 330i

Re: поредният наркоман

Мнение от ///M3 » 22 Юни 2009, 11:33

scipo написа:...с първия счупих стъклото на един комшия( и му го платих разбира се), но с вторияяя :)...


:lol: :lol: :bowdown:

Втория път си успял да се концентрираш по-добре :D Много добре ми дойде тази история, най-накрая малко възмездие :) На мен също ми бяха свалили предната /на втория-третия ден/ :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 22 Юни 2009, 11:43

Трябва една тема със снимки на такива дебилчета и да си я преглеждаме редовно. Да са в едър план преди/след урок по добри обноски.
Нека да знаят те че 20000 човека им познават физиономиите и зад всеки ъгъл някой може да ги подкара просто така, да не би да са забравили кога последно са ги прали. Да го видя на улицата пред нас пък да видим дали ще го чакам да измисли кво точно може да ми свие или пък ще минем директно на фитнес тематика. Аз превъзпитан наркоман не съм виждал, ама и да има е такова жалко изключение че не си заслужава.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 7.02.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: V8

Мнение от Cobb » 22 Юни 2009, 12:15

Мъхъхъхъ представям си какво е било...аз сигурно щях да се въргалям по земята от смях,:ahah: след като съм го центрирал така,:owned: и той щеше да си избяга...хаха не не...дори и да го бях хванал нямаше да мога да го бия хахахах гледайки учудената му физиономия, питаща се какво и от къде му е дошло :wtf:...хахахахаха евала, ти си моя идол ! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 22 Юни 2009, 21:26

icog написа:Трябва една тема със снимки на такива дебилчета и да си я преглеждаме редовно. Да са в едър план преди/след урок по добри обноски.
Нека да знаят те че 20000 човека им познават физиономиите и зад всеки ъгъл някой може да ги подкара просто така, да не би да са забравили кога последно са ги прали. Да го видя на улицата пред нас пък да видим дали ще го чакам да измисли кво точно може да ми свие или пък ще минем директно на фитнес тематика. Аз превъзпитан наркоман не съм виждал, ама и да има е такова жалко изключение че не си заслужава.


:!: :!:

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 17.06.2009
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: Е30 320 '83
Мечтае да кара: Е30 (М6 G-power)
Детайли за колата: M50b20 (edit)

Мнение от Мом4ето с БМВ-то » 08 Юли 2009, 12:05

бой неговата кожи4ка мръсна
4овек и добре да живее се жени... и син идиот му се ражда... и ако не е карал БМВ за кво' е живял...???!!!
http://sucker1.snimka.bg/auto-racing/ba ... 2.25354796
http://sucker1.snimka.bg/auto-racing/ba ... 2.25354789

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Мнение от Делян » 15 Юли 2009, 19:10

Вярно е,че напоследък доста емблеми изчезват.На мен ми я откраднаха от предния капак преди 2 месеца,като не са я взели цялата,а само горната част.Преди седмица на един приятел му я свиха,пак по същия начин,че и той колата си беше взел преди 4-5 дена, първа кола още не и се беше нарадвал:) Решението за мен е емблема пвц ментак за 5лв.Нека крадат мама им деба.Някой ще каже,аз ментета по колата си не слагам,явно има мн пари,щото оригинална е 65 лв в ауто+ във Варна.Пък могат да ти я крадат всеки ден.А и ментето емблема се познава само от близо и то от почитател на марката само :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Мнение от lubaka_320 » 16 Юли 2009, 12:28

Турската емблема му е майката и пари да не могат да й земат гадните джепчий.Като хванете пак някой бийте го заради всички нас,на който емблемите са изчезвали безследно,бой,бой и само бой и после полиция,та и те да го понатупат малко :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 181
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e65 730d SE
Мечтае да кара: m5

Мнение от optimist » 17 Юли 2009, 17:17

В дару е 54 лв и некви стинки :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 6.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на ток
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от nik4o_83 » 26 Юли 2009, 21:09

lubaka_320 написа:Турската емблема му е майката и пари да не могат да й земат гадните джепчий.Като хванете пак някой бийте го заради всички нас,на който емблемите са изчезвали безследно,бой,бой и само бой и после полиция,та и те да го понатупат малко :mhihi:


Колеги проблема не е, 4е ги крадът, за да ги продават. Според мен краденето на емблемите е по същата причина, както и огледалцата - пускат се поръчки от държащите бизнеса с нови авточасти и такива втора ръка да се сваля това и онова, и после дори не влизат в мрежата за търговия - просто ги унищожават!
Знаят, че не можеш да караш без огледалца или без емблемата и ще отидеш да си купиш!
Все пак имайте в предвид, че големите поръчки на авточасти се контролират от няколко места за БГ пазара и когато му дойде времето се прави едно такова "профилактично" сменяне на части.
А сега особено в период на криза....защо на всеки да кажем 10 автомобила 1 да не си смени огледала и емблеми, а защо не лайсни... ми тва са си чисти кинти!!! при това след някой друг месец пак - кранчето не спира да тече!.... защото и тези хора закъсват...

Потребител
Аватар
Мнения: 39
Регистриран на: 9.01.2009

Мнение от Niki19 » 10 Авг 2009, 11:02

Евала колега само така и на мен ми гепиха 2-те оригинални на Е36-цата ако го бях набарал бая щех да го пердаша

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 25.01.2009
Местоположение: Варна/Попово
Пол: Мъж
Кара: Х5 Е53
Мечтае да кара: E39 M5...

Мнение от chenchev » 10 Авг 2009, 19:12

На Х5цата са ми гепали отстрани надписите 3.0D и задната чистачка направо с рамото...ще кажеш че са я отвили и така... :evil: :dunno: :banghead: :censored:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: Пловдив

Мнение от Bobinator » 14 Авг 2009, 19:01

Само така колега!!! Евала ти, ама трябваше да викнеш полиция чак когато дойде и линейката!!! На мен пролетта така ми свалиха и 2те емблеми и ако бях набарал негодника със сигурност щеше да лежи поне 2-3 седмици в болница!!! :maad:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Мнение от EBEEMVACIA » 14 Авг 2009, 21:22

Azidaha написа:От чисто любопитство, на колко години са тези калпазани :shock:

Аз да си призная, като малък ..в 1ви клас бях, ме научиха едни батковци (те бяха 2-3ти) и имахме от всяка марка. Не го правехме с лошо, нито сме изкарвали пари, нито нищо ..келешлък просто, но един ден тати като разбра.....те та до там бях с тези истории :mhihi: :mhihi: :mhihi:

п.с. До ден днешен ме е срам от себе си за тази постъпка и винаги се замислям като видя кола без емблема, какво му е на човека и какво би ми било на мен, ако моята също я откраднат.
А след това като се замисля, че аз също съм крал...срам, срам .... :banghead: :banghead:
eee-na времето-83-5г имаше светлоотразители по вратите слагаха-мода беше, та те беха на прицел за малчуганите,да си купим дъфки.... :idea: ;) спомени.....
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook