Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

вълкодав
Аватар
Мнения: 1903
Регистриран на: 16.01.2007
Местоположение: Русйе
Пол: Мъж
Кара: go na 3ki :)

Мнение от RSxRacer » 11 Авг 2009, 14:41

Fenka85 написа:
Evelin Cotsev написа:обикновенно бизнеса между приятели свършва така.


И аз така казах :winky:


така е... ама това е живота-яж,пий,носи си новите дрехи и кълни из фейсбук :mhihi:
20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 17 Авг 2009, 1:57

vicho, той наистина ли не осъзнава, че постъпва супер некоректно или му е изгодно да се прави, че не осъзнава?
Просто се, чудя какъв човек трябва да е за да интерпретира ситуацията толкова нелогично....

не че съм нямал подобни случаи, но в моя имам съмнения, че човека е психично болен... :)


п.с.
просто ми е любопитно, като му обясниш как ти виждаш нещата като правилни, той с какво се аргументира?

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 17 Авг 2009, 8:22

Като чета колко народ са останали преебани от най-добрите си приятели лишо ми става... аз на моя най-добър приятел 9000 лева му дадох за кола и човека сам си ми ги върна до стотинка без да го юркам... и пак ще му дам, само да ми поиска. Без да искам да обиждам никой, но имам чувството, че маса народ нарича неподходящ човек "най-добър приятел", а после се чуди защо така става.
Si non confectus, non reficiat.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 17 Авг 2009, 8:43

Fking написа:vicho, той наистина ли не осъзнава, че постъпва супер некоректно или му е изгодно да се прави, че не осъзнава?
Просто се, чудя какъв човек трябва да е за да интерпретира ситуацията толкова нелогично....

не че съм нямал подобни случаи, но в моя имам съмнения, че човека е психично болен... :)


п.с.
просто ми е любопитно, като му обясниш как ти виждаш нещата като правилни, той с какво се аргументира?


90% съм сигурен, че не осъзнава... пред общ познат е казал, че АЗ съм бил гузен и за това не съм го търсел постоянно :shock: :|
и аз се чудя точно същото, но така и не измислям реално оправдание

като му обясня как, АЗ виждам нещата, той казва "не съм ходил за нищо до Германия, печалбата ми от двете коли съм си я сметнал 2000лв." ---- сметнал, прибрал и е чист пред себе си, а аз какво съм прибрал ???
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 7.02.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: E36
Мечтае да кара: V8

Мнение от Cobb » 17 Авг 2009, 9:05

Zagy написа:Като чета колко народ са останали преебани от най-добрите си приятели лишо ми става... аз на моя най-добър приятел 9000 лева му дадох за кола и човека сам си ми ги върна до стотинка без да го юркам... и пак ще му дам, само да ми поиска. Без да искам да обиждам никой, но имам чувството, че маса народ нарича неподходящ човек "най-добър приятел", а после се чуди защо така става.


За последното си прав, ама не винаги е толкова лесно да разбереш в началото.Дали най-добър, дали добър, или просто приятел, ножа в гърба винаги боли най-много.
@vicho както сам каза, радвай се, че си минал само с 2 бона.
Но най-важното, което явно си разбрал, е да не ти пука за такива царвули и да не го мислиш после :)За първия такъв "приятел" който изгубих, ми беше много вътрешно, но при втория, се радвах, че съм разбрал и съм се отървал от такъв човек.Като деца, си бяхме обещали, че заради кифли няма да се скараме, и ако се стине до спор, и двамата отсъпваме :) Познай заради какво и защо се скарахме :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 380
Регистриран на: 19.12.2004
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 98' е39 520i
Мечтае да кара: V8

Мнение от ДаниД » 17 Авг 2009, 11:13

В крайна сметка има един лаф който и аз научих преди една, две години - Аман от Приятели !
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 17 Авг 2009, 11:19

vicho написа:
Fking написа:vicho, той наистина ли не осъзнава, че постъпва супер некоректно или му е изгодно да се прави, че не осъзнава?
Просто се, чудя какъв човек трябва да е за да интерпретира ситуацията толкова нелогично....

не че съм нямал подобни случаи, но в моя имам съмнения, че човека е психично болен... :)


п.с.
просто ми е любопитно, като му обясниш как ти виждаш нещата като правилни, той с какво се аргументира?


90% съм сигурен, че не осъзнава... пред общ познат е казал, че АЗ съм бил гузен и за това не съм го търсел постоянно :shock: :|
и аз се чудя точно същото, но така и не измислям реално оправдание

като му обясня как, АЗ виждам нещата, той казва "не съм ходил за нищо до Германия, печалбата ми от двете коли съм си я сметнал 2000лв." ---- сметнал, прибрал и е чист пред себе си, а аз какво съм прибрал ???



ok дори да е така, как може да търси печалба и от 2-те коли при положение, че се продава само 1-та. Това просто е малоумно тъпо.......ба какво става с тоя народ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 17 Авг 2009, 11:23

Fking написа:...
ok дори да е така, как може да търси печалба и от 2-те коли при положение, че се продава само 1-та. Това просто е малоумно тъпо.......ба какво става с тоя народ


Както ти не можеш да си го обясниш, така и аз не мога... явно и той не може! Всеки е прав за себе си. :mhihi:

Аз ще ти кажа какво става с народа, ОВЪЛЧИЛ се е за пари до такава степен, че не най-добър приятел, а брат - брата предава за кинтаж.

Може да му се струва тъпо на някого, но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 17 Авг 2009, 11:37

vicho написа:
Може да му се струва тъпо на някого, но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!


за съжаление това е варианта, който практикуват повечето хора с пари така или иначе :>
не е хубаво, но е разбираемо


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 11:58

vicho написа: но вече ще се опитвам да избягвам контакти с хора, които нямат кинти ... бахти! Изкривил съм се!
еми да ,не е много умно...Нямаш никва гаранция ,че тия с парите няма да те пръжнат пак за пари..че и по-лошо ;) И обратно,има хора,които нямат 5 лева у джеба,ама за приятел душата си дават и ще вземат от някого ,за да ти дадат на тебе...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 17 Авг 2009, 14:23

Колеги, нещата си опират до човека. И мен приятели са ме пържили с пари, но и са ми ги връщали. Преди време се скарах с един, който познавах от 5 г. и то заради някакви 170 лв. Не са пари, които ще ме бутнат, но въпросът си е принципен. Не може да имаш да връщаш пари и да ми бръмчиш по кафета, да ми наливаш само Бушмилс, а като те питат кво става с парите, да казваш "Добре, що ме притискаш, ти нали си имаш пари". Никой не си скъсва гъза от работа, за да могат някои хора да си теглят безвъзмездни заемчета.

От друга страна моят най-добър приятел, който познавам от бебе, съм му давал 12,000 лв. на заем (за какво не е важно) и ми ги върна за 7 месеца при положение, че не бачка за някакви сериозни пари, но само, за да ги върне се хвана да бачка на 2ра работа.

Вичо, не е номерът да се обиколиш с хора с пари, а да си подбираш по-добре приятелите. Те и тия с парите не са ги направили тия пари от това, че са ги раздавали. Аз лично за мен съм си открил хората, които мога да нарека "истински приятели" - това са хора, които познавам от дете. Хора, които през годините са ми доказали, че са ми приятели, защото съм точен, а не защото имам нещо или могат да изкярят покрай мен. И въпреки всичко - избягвай да замесваш пари в приятелствата си!
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 17 Авг 2009, 21:36

и аз щях да споделям наскоро за поредното разочарование,ама вичката отвори тема....
та миналата година си излязохме да разцъкаме кенефите,опушихме едно кръстовище и седнахме да пийнем нещо на една бенз,ама един от нас продължи да мъчи колата си.беше към 00ч,слабо движение и той си въртеше свободно,по една време наближи една кола,той се спря и в последния момент,кога колата преминаваше,нашия изскочи и се заби в нея :shock: ,пълна малоумна работа.че другото момче се оказа пак приятелче и брах срам допълнително,а нашия пил,съден за алкохол и без книжка-директно влиза при раираните.аз не съм правил простотии скоро и си имам книжка,дето си стои вкъщи и не им я давам на ченгелите.и няма как-аз казвам че съм карал,добре че бурканите закъсняха,че имало друга голяма катастрофа и като дойдоха се радваха,че е дреболия,макар единия да се чудеше какви са тия следи от гуми наоколо :roll:
и така-актче за неспиране на стоп и предизвикане на птп.глоба,точки,но ми излезнаха някви стари нарушения после и сумата доволна.та уж моя щеше да оправи акта,чаках сума време и накрая си платих всичко и си взех книгата,че ми писна да карам така.то не беше молене да даде парите за акта и точките,то не беше чакане,мани.точно-аман от приятели.още има да дава,ама е забравил вече,иначе менка колите постоянно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 16.08.2004
Местоположение: Варна
Пол: Мъж

Мнение от paxaH » 18 Авг 2009, 19:14

Един младеж решил да заработи някой лев. Помислил и преценил, че най-добре ще е да продава семки в центъра на града. Решил го - направил го. Седейки си така на центъра и продавайки си семки, го видял стар "приятел". Заговорили се и от дума на дума, приятелят поискал от продавача на семки пари на заем - дребна сума за кратък срок.
- Не мога, вдигнал рамене продавачът на семки. Имаме договорка с банката отсреща и посочил с пръст офиса на ****банк.
- Каква договорка? - попитал старият приятел недоумяващо.
- Те да не продават семки, аз да не давам пари на заем!
Селото се оказа точно във града

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 18 Авг 2009, 21:01

Най-новата болест е, че хората изтрещяват. Убеждавам се с всеки изминал ден.

Хората буквално изтрещяват. Засега мисля, че успявам да се опазя, но не се знае до кога ... Огледайте се и се замислете.

Погледни от правилната стрнаа. Пари се изкарват..., но важното е:

За 2000 лв. ти си направил теста на живота си, защото утре ще оставиш жена си, децата си, родителите на него и тогава ще си кажеш че би дал и 10 000 лв., за да си знаел преди това истината !

Наслука ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 20 Авг 2009, 13:04

Приятели няма, има само добри и не чак до там познати.
Никой не мое ма връне на селу!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook