Е30-ка не спира на STOP палка!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 82
Регистриран на: 12.10.2008
Пол: Мъж
Кара: 93 BMW 325 TD
Мечтае да кара: BMW E30 ///M3

Мнение от BuLdwAiZeR » 02 Фев 2009, 18:22

АМИ СНИМКИТЕ НАИСТИНА СА УЖАСЯВАЩИ.....НО ГИ РАЭГЛЕДАЙТЕ!!! ГАРАНЦИЯ 4Е ЩЕ 6ОФИРАТЕ С ПО-МАЛКА СКОРОСТ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ... :!: :!: :!: :!:
Изображение


eVerY NiGhT In mY DrEaMs i tOuCH yOu i fEeL YoU- mY BMW ///M3 http://vbox7.com/play:9acbe8bb

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Т-34
Мечтае да кара: F1 race car!
Детайли за колата: 1942; Length- 6.68 m; 76.2 mm (3.00 in) F-34 tank gun

Мнение от P1tbuL » 02 Фев 2009, 19:17

уооу... тия снимки са.... но така става при огромни скорости , непотготвени коли, неопитни шофиори и градски условия..... жалко но факт.. докато има безразсъдство ще им и много поводи за подобни снимки :( :|

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 218
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: Varna

Мнение от slowtraveler » 02 Фев 2009, 19:52

За съжаление няма нужда от 'огромни скорости' за да се постигне такъв ефект... Ако си мислите, че купето е много здраво - лъжете се....
Знаете какво става при удар при краш-тест с 50-60км/ч...
А си представете отсреща камион с 80км/ч, а вие сте намалили до 60км/ч...
Поради разлика в масите първо удара за леката кола ще бъде като в стена с 130-140км/ч, и второ камиона ще мине през леката кола поради разликата във височините...
Запомнил съм приказките на един много добър шофьор (баща ми_:
Да си добър на пътя означава не само да не правиш грешки.... За да си добър на пътя трябва да можеш да компенсираш и грешките на другите....


Не смятам, че при 100-200км/ч в града можеш да компенсираш чиято и да е грешка...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 02 Фев 2009, 21:03

По стечение на някои обстоятелства имах възможността преди няколко месеца да видя запис на действия на полицаи и медицински работници от катастрофа на Е-30-ка, със цяло семейство загинало вътре след зверски унищожителен удар в камион-явно шофьора е смятал, че може да мине под камиона. Няма да влизам в подробности, само ще ви кажа, че отломки от пътниците имаше доста надалеч, просто покъртително, особено детските трупове. Едва ли е нужно да видите, камо ли да ви се случи нещо такова на пътя, за да се замислите дали си заслужава.Ясно е, че не всичко на пътя зависи 100% само от нас, но често което сами си направим никой друг не може!
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 03 Фев 2009, 0:56

saleen написа:По стечение на някои обстоятелства имах възможността преди няколко месеца да видя запис на действия на полицаи и медицински работници от катастрофа на Е-30-ка, със цяло семейство загинало вътре след зверски унищожителен удар в камион-явно шофьора е смятал, че може да мине под камиона. Няма да влизам в подробности, само ще ви кажа, че отломки от пътниците имаше доста надалеч, просто покъртително, особено детските трупове. Едва ли е нужно да видите, камо ли да ви се случи нещо такова на пътя, за да се замислите дали си заслужава.Ясно е, че не всичко на пътя зависи 100% само от нас, но често което сами си направим никой друг не може!


Чаакай, сега Ec70ес/битурбо/мегапауър-таралясник ще се изкаже компетентно как иска да бъде труп 8)
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 03 Фев 2009, 6:49

Да се правиш на състезател с тия стари Е-30, Е36 и пр. е все едно да караш баба си да скача с бънджи!
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 339
Регистриран на: 19.08.2008

Мнение от S 70/3 » 03 Фев 2009, 6:53

вижте колеги аз никои не въвли4ам в това което правя...нито искам някои да се вози при мен нито искам някои да ме гледа ...вие като сте си взели колите да карате церемониялно с 42 км никои не ви се бърка...безмислен спор е това нито вие нито аз ще си променим мисленето, в заклю4ени искам да кажа 4е хи4 не се трогвам как ме нари4ате или за какъв ме смятате ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: София, мамо, София...
Кара: BMW

Мнение от Rebel » 03 Фев 2009, 8:52

S 70/3 написа:вижте колеги аз никои не въвли4ам в това което правя...


ама утре недай си боже ще въвлечеш мен, примерно, заради "мъжкото" си каране. И след това ще бъдеш въвлечен в секс-оргия с много мускулести мъже, където единствения пасивен, за голямо твое съжаление - ще си ти ! :mhihi: :mhihi:

Малко ми се струва, че повечко се правиш на интересен и чупиш некви стойки, отколкото наистина да караш така. Аз освен малоумното ти би-турбо/S8000/W16/top fuel jetplane тъпотии дето го пише в профила ти друго незнам кво караш, ама
по спомени мисля, че беше бакшиш... :mhihi:

Некъв Daewoo Matiz рацер ли си?

p.s: който иска - да се трепе! Мен лично не ме касае здравето на разни убийци. Всеки има моменти, в които се чувства неуязвим, аз лично успявам да се въздържам от безразсъдно каране, когато мисля за това как може да съсипеш чужд живот (или няколко) с тъпотията си!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 327
Регистриран на: 11.04.2007
Местоположение: Варна

Мнение от баварка » 03 Фев 2009, 12:45

saleen написа:Да се правиш на състезател с тия стари Е-30, Е36 и пр. е все едно да караш баба си да скача с бънджи!


Има такива стари е30 -ки дето са в доста по добро техническо състояние от масовите кенефи коите се разкарват по улиците ,за това не е критерии.И със наи новите С класи умират по пътищата така че не пиши тъпотии моля те.80 процента от е30 в ВАРНА струват доста парици,което значи че състоянието им е доста добро.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 27.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каручки

Мнение от horhef » 03 Фев 2009, 14:42

баварка написа:
saleen написа:Да се правиш на състезател с тия стари Е-30, Е36 и пр. е все едно да караш баба си да скача с бънджи!


Има такива стари е30 -ки дето са в доста по добро техническо състояние от масовите кенефи коите се разкарват по улиците ,за това не е критерии.И със наи новите С класи умират по пътищата така че не пиши тъпотии моля те.80 процента от е30 в ВАРНА струват доста парици,което значи че състоянието им е доста добро.

Не го обръщайте на спорове коя кола е по добра е30 е36 е60 е90 и т.н.
Призовамвам самоубийците да карат ако искат и с 500км. ама там където няма други хора. Тогава може и в космоса да летите не ми дреме само да няма хора около вас

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 339
Регистриран на: 19.08.2008

Мнение от S 70/3 » 03 Фев 2009, 17:07

that is my business

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 254
Регистриран на: 4.05.2008
Местоположение: Варна

Мнение от mnh » 03 Фев 2009, 17:09

баварка написа:
saleen написа:Да се правиш на състезател с тия стари Е-30, Е36 и пр. е все едно да караш баба си да скача с бънджи!


Има такива стари е30 -ки дето са в доста по добро техническо състояние от масовите кенефи коите се разкарват по улиците ,за това не е критерии.И със наи новите С класи умират по пътищата така че не пиши тъпотии моля те.80 процента от е30 в ВАРНА струват доста парици,което значи че състоянието им е доста добро.
ВАРНА-града на Е30 :bowdown: :bowdown:

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 03 Фев 2009, 17:22

mnh написа:
баварка написа:
saleen написа:Да се правиш на състезател с тия стари Е-30, Е36 и пр. е все едно да караш баба си да скача с бънджи!


Има такива стари е30 -ки дето са в доста по добро техническо състояние от масовите кенефи коите се разкарват по улиците ,за това не е критерии.И със наи новите С класи умират по пътищата така че не пиши тъпотии моля те.80 процента от е30 в ВАРНА струват доста парици,което значи че състоянието им е доста добро.
ВАРНА-града на Е30 :bowdown: :bowdown:


Или Във варна просто си ги пазим :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: veliko tarnovo/sofiq

Мнение от mitak_88 » 03 Фев 2009, 19:13

Снимките са наистина потресаващи!!!Но за жалост не мисля, че ще имат нужното въздействие върху такива ОЛИГОФРЕНИ, които се мислят за супер Любо!При тях проблемът е от психическо естество!Те са толкова комплексирани от обграждащото ги ежедневие,от това че комшията е*е яката руса мацка,а той кара на ръчна,от това че комшията е с порше пък тои с матиз....и т.н...на тия комплексирани пичове (ако може въобще да се смятат за такива) ще кажа само едно....не гледайте на страни,а се радвайте на това, което имате!И защото може и да не може да ме разберат какво искам да им кажа ще го преведа-не гледайте кои каква кола кара,кои с каква мацка е или нещо друго,радвай се на това което имаш сега,защото точно от там идват и комплексите ви...че гледате в канчето на другия!Радвайте се комплексари на вашето си,защото с такива разсъждения утре може и него да нямате!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 03 Фев 2009, 21:02

Е то се очакваше да се засегнат собствениците на Е 30-ки, но не казвам нищо лошо за модела-напротив-да поддържаш и запазиш автомобил от преди доста години е страхотно и е работа за истински ценители на историята на марката, безсмислено е обаче с високоскоростни изпълнения в градски условия да се показва колко много бяга баварката, това имам предвид.
Никой не мое ма връне на селу!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook